strona główna forum dyskusyjne















XX Mistrzostwa Okręgu Płockiego Płock - Karolewo 15.06.2019

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Pawlak WojciechWKŁ 170 Zgoda Warszawa8510045452758695181456
2Pankowski MarcinŻuraw w Płocku859050402659196187452
3Kryska BartoszBażant w Gostyninie958040502657796173438
4Pietrzak RobertWKŁ 310 Soból Warszawa908050352558694180435
5Kruczkowski MarekJeleń w Żychlinie809535452557281153408
6Szkopek Hubertniestowarzyszony707050452357095165400
7Polańczyk RafałJeleń w Żychlinie757050452406689155395
8Oziembło StanisławPetroponowa w Płocku756045502307086156386
9Witeczek RobertJeleń w Żychlinie608045452306489153383
10Stasiniewski PrzemysławBażant w Gostyninie657045502307775152382
11Misztal MaciejLew w Sierpcu855045502305985144374
12Szczypka JózefPetroponowa w Płocku506545402007262134334
13Grzelak MarekŁoś w Gostyninie654035201607194165325
14Syperek StanisławPetroponowa w Płocku504025351505893151301


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kaszewski AndrzejKŁ nr 110 Sęp Włocławek857050502558297179434
2Łaziuk MichałDaniel w Płocku957050452609173164424
3Dawidczyk KazimierzLeśnik Turek858045452557389162417
4Szypszak KonradTrop - Płock w Płocku707540402258597182407
5Balcerzak AdamBażant w Gostyninie808050502605888146406
6Kołodziejski AlbertTrop - Płock w Płocku908045452604496140400
7Łaziuk JarosławDaniel w Płocku658525502257988167392
8Zielak JarosławJenot w Łącku757545302258279161386
9Bobowski KamilJenot w Łącku859035402504288130380
10Stępień MarekBażant w Gostyninie857540352353885123358
11Witeczek HubertJeleń w Żychlinie556045402007360133333
12Jędrzejczyk SławomirPetroponowa w Płocku404030301408395178318
13Liwarski MarekJeleń w Żychlinie606030251755480134309
14Polańczyk SylwesterJeleń w Żychlinie655535351904276118308
15Wiliński HubertBażant w Gostyninie555540351854180121306
16Witeczek CezaryJeleń w Żychlinie405030201408381164304
17Majdowski WojciechDaniel w Płocku506545301905456110300
18Wiliński RomanBażant w Gostyninie603540351707254126296
19Gut TomaszTrop - Płock w Płocku756525151803764101281
20Donarski KamilŁoś w Gostyninie1010202060273966126
21Kacprzyk DariuszWKŁ 170 Zgoda Warszawa253030109500095

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.