strona główna forum dyskusyjne















XXIII Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń - Glinki 16.06.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Socha DominikaM908550352608796183443
2Gilner MonikaM808050402509296188438
3Oset MariaM808045352407796173413
4Łabenda AgataM808050352457785162407
5Klejnotowska AlicjaP757550302306390153383
6Mazur JulitaM856045102007895173373
7Przeorek-Dąbkowska DominikaP707545352255688144369
8Malcharek SylwiaM553045301607185156316
9Arendt AnnaP455545151604573118278
10Janus MagdalenaP503040101304082122252


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Usowski PatrykM9510050502959288180475
2Wysocki MichałM9010050402809297189469
3Surma TomaszM1009050452858396179464
4Sosiński BartoszM1009550452908192173463
5Gmitrzak MateuszM1008050502808993182462
6Plata ŁukaszM958050502759097187462
7Marlęga SławomirM958050502758896184459
8Szyłejko RafałM959050502858291173458
9Kraiński PiotrM809050502709096186456
10Banasiak TomaszM958550452758496180455
11Łożyński PawełM908550502758397180455
12Karpiński KrzysztofM909050502808193174454
13Borys DamianM9010045502857593168453
14Stokłosa AndrzejM959050402758395178453
15Baliński RomanM958050502758295177452
16Baliński DamianM1007545402609399192452
17Karpik MichałM959045402708497181451
18Wiśniewski MarekM808545502609497191451
19Nowacki MateuszM858545502658596181446
20Szul MarekM809050452658892180445
21Łassa PawełM908550452707994173443
22Socha DominikaM908550352608796183443
23Hoppa SebastianM858545402559593188443
24Lewandowski RyszardM858045452558999188443
25Szczęch KrzysztofM907545502608892180440
26Hajczuk WiesławM959050252608791178438
27Gilner MonikaM808050402509296188438
28Barański AndrzejM909050452756993162437
29Jesionowski JakubM909550352707691167437
30Gaca ŁukaszM809050402608691177437
31Rączka RomanM757550502509394187437
32Nowicki PawełM858550252459298190435
33Kalinowski PawełM957550502707390163433
34Wróblewski AndrzejM908550402656998167432
35Moroz PiotrM8010040452657589164429
36Smykowski MarcinM1007545402607198169429
37Aniołkowski PiotrM907550452607297169429
38Rudnicki PiotrM858050452606999168428
39Godusławski AdamM858050402557399172427
40Kokociński MirosławM909545452755793150425
41Rudnicki MarcinM909045402658673159424
42Damaz WiesławM708045502458792179424
43Ścieszko TomaszM907540352408596181421
44Dobrzykowski RafałM759545502656887155420
45Tarnowy ZenonM858050302457897175420
46Kubik IreneuszM8080453524079100179419
47Montowski ZbyszkoM859535452607187158418
48Dudek BogdanM856550352359190181416
49Pawszyk JarosławM658050352308997186416
50Szczotka AdamM807545452457395168413
51Oset MariaM808045352407796173413
52Leźnicki JacekM857045402408587172412
53Łożyński PiotrM806550452407496170410
54Borowski RobertM857050452506891159409
55Herba AndrzejM858050402555499153408
56Łabenda AgataM808050352457785162407
57Przeorek JerzyM907550252407094164404
58Kamiński WiesławM759050452605687143403
59Włodarczyk WaldemarM857550402505994153403
60Nosko AndrzejM758035402308685171401
61Woropaj ZbigniewM857050352406690156396
62Kostrzewa DariuszM656545452208192173393
63Łąpieś SławomirM806040352157597172387
64Olejarz LeszekM758045302306092152382
65Madej JakubM90850452207882160380
66Mazur JulitaM856045102007895173373
67Klaman MichałM75705001958090170365
68Malcharek SylwiaM553045301607185156316
69Piotrowski KrzysztofM808004520509494299
70Górski HenrykM090504018092092272
71Marcinkowski BartoszM6580451520565065270
72Piętak PawełM657050018573073258
73Tomala SławomirM850502516009898258


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Błaszczyk MichałP857550502608594179439
2Tęgowski ArturP1007040502607999178438
3Czarnecki MichałP908540352509195186436
4Sobolewski DariuszP957550402607196167427
5Brzeziński AdrianP858040402458297179424
6Kaszewski AndrzejP906545502508192173423
7Kłosowski SławomirP808050452557291163418
8Lewandowski MarekP758040502457894172417
9Banaś RobertP808545352458482166411
10Gaweł ŁukaszP956550302407992171411
11Mańko MariuszP758040452407794171411
12Szypszak KonradP807045402358294176411
13Łaziuk MichałP858540402507288160410
14Amrozy JarosławP758050352408090170410
15Fiderewicz JanP8510040402657172143408
16Moroz MichałP958050402655781138403
17Ociepa PiotrP807050452456592157402
18Forczmański BartoszP808540402456195156401
19Gmitrzak MarcinP958545402654590135400
20Narowski TomaszP955530402209188179399
21Siedlecki JakubP807535352258389172397
22Kasiński ŁukaszP708050252258187168393
23Fijałkowski MichałP707050452357778155390
24Rumiński JarosławP707550302258380163388
25Grzybowski RafałP906540252207889167387
26Motyliński PrzemysławP707545402306094154384
27Kłodnicki RomualdP707045252107698174384
28Klejnotowska AlicjaP757550302306390153383
29Kędzierski ZbigniewP956035352258176157382
30Nisterenko ŁukaszP707045452305987146376
31Narowski JacekP707535452255788145370
32Przeorek-Dąbkowska DominikaP707545352255688144369
33Sumiński PiotrP756540302106685151361
34Urbański TomaszP808040152155095145360
35Buziewski SebastianP656040402056073133338
36Arendt AnnaP455545151604573118278
37Wojtaszuk DariuszP50030301106681147257
38Janus MagdalenaP503040101304082122252
39Rudzki MariuszP55754020190351752242

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.