strona główna forum dyskusyjne















VI Mistrzostwa PZŁ DIAN Nowy Sącz - Tylicz 29-30.06.2019

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Łyczykowska AleksandraKatowice857050502558695181436
2Socha DominikaKonin759045502607697173433
3Oset MariaBydgoszcz709050502607185156416
4Bernacka-Adamczyk DominikaOpole906550502557582157412
5Łabenda AgataSłupsk657045452258296178403
6Kraska EwaKatowice706545452258095175400
7Temel KatarzynaBielsko Biała905540402258093173398
8Gilner MonikaKatowice806040452257794171396
9Hein BeataPiła805545452257992171396
10Nowak LilianaTarnów906040452356684150385
11Figura KlaudiaTarnów808545302404693139379
12Malcharek SylwiaKatowice508045302057993172377
13Zakręta AlinaKatowice705050402106791158368
14Kutnik AgataToruń655540502105994153363
15Mazur JulitaToruń657035502204188129349
16Gumna RenataKoszalin458550352155082132347
17Głazowska SylwiaBydgoszcz656535251906380143333
18Sala BeataWarszawa555540401906078138328
19Mach-Soja GabrielaTarnów605515351655188139304


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Przeorek-Dąbkowska DominikaCiechanów658540452356895163398
2Rachwalik BarbaraKraków706530502158795182397
3Gębala BeataPiła707535502305791148378
4Klejnotowska AlicjaGdańsk855045352156193154369
5Osak HannaKoszalin557545302058476160365
6Piątkowska-Klimaszewska EwaSuwałki655545452107084154364
7Sokólska UrszulaŁomża708035452304085125355
8Tercjak KarolinaŁomża658025251957672148343
9Jańczak AnnaChełm457050352004993142342
10Adamska BibianaOpole456540451955096146341
11Kołatek NinaOpole553045451756995164339
12Stanecka AnnaGorzów Wlkp.604540401857182153338
13Rygielska AnnaWłocławek507535301905889147337
14Michalska MariaWarszawa504545301706598163333
15Motylińska IzabelaŁomża653045451857473147332
16Frieske-Pszczółkowska MagdalenaGdańsk606525351856381144329
17Prusińska MichalinaSieradz505540251706491155325
18Gaj JoannaJelenia Góra703030351657583158323
19Zielazek AnnaPoznań255535401557989168323
20Kośka KatarzynaSzczecin556040301856967136321
21Żalikowska JolantaBydgoszcz506040101606893161321
22Kruszelnicka JolantaTarnobrzeg704545251854887135320
23Melanowicz BarbaraGorzów Wlkp.556035502005860118318
24Chamczyk KatarzynaPiotrków Tryb.354540501704985134304
25Krawiec-Grabczak MartaRzeszów554530401704882130300
26Otworowska BarbaraPiła704030301705871129299
27Janus MagdalenaToruń656025201706167128298
28Krasoń OlgaTarnobrzeg456045301803482116296
29Warsiewicz AnnaSuwałki503510251207493167287
30Kowalska DominikaWłocławek454040251504987136286
31Bąk EwaOlsztyn60652540190325385275
32Ochman AnnaKraków254045351453991130275
33Skibicka AlinaWłocławek60503540185216788273
34Polakowska MałgorzataElbląg552535351503884122272
35Sobczak MagdalenaSłupsk353525351305883141271
36Rybińska-Nowak AnetaTarnobrzeg554020301453984123268
37Lorenc JoannaKrosno654010251406068128268
38Spólna ZofiaSłupsk604520151405273125265
39Szybińska AlicjaOlsztyn503035451602971100260
40Wolanin MałgorzataRzeszów45350301107080150260
41Wesołowska EwelinaSieradz702030301502881109259
42Goszczyńska MałgorzataŁódź405540151502881109259
43Nurczyńska MałgorzataPiotrków Tryb.401540301255282134259
44Cieślak KatarzynaŁódź504030251454964113258
45Michalak DorotaOlsztyn304030251255772129254
46Terlecka GabrielaJelenia Góra202530451204979128248
47Moyseowicz AgataGorzów Wlkp.553010201154583128243
48Bieńko WeronikaWarszawa305020251254270112237
49Kiszczak AgnieszkaBiała Podlaska255515201153281113228
50Przybył MonikaPoznań40402530135187189224
51Kamińska KarolinaSieradz40403520135136578213
52Kowalczyk KarolinaNowy Sącz5555510125245579204
53Sawicka AleksandraChełm20251510704162103173
54Goździk JoannaPoznań2045035100165369169
55Krystynek-Kuryś AnnaChełm1010525503378111161
56Dziurna IrenaNowy Sącz3510101570176986156
57Niepsuj MagdalenaNowy Sącz515155403276108148
58Glejzer MałgorzataPiotrków Tryb.252551065293362127
59Szałucha MałgorzataBiała Podlaska301001555204767122
60Walczak DorotaSzczecin53551055134962117
61Kapusta KatarzynaKonin5155025197089114
62Tuzińska MałgorzataKonin5200025354984109
63Biedroń LucynaNowy Sącz10105154095665105
64Grygorowicz AgnieszkaSzczecin0505108445262
65Cieślak AnnaŁódź050050434348


Klasa strzelecka C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Sokólska UrszulaŁomża708035452304085125355
2Rygielska AnnaWłocławek507535301905889147337
3Michalska MariaWarszawa504545301706598163333
4Frieske-Pszczółkowska MagdalenaGdańsk606525351856381144329
5Prusińska MichalinaSieradz505540251706491155325
6Żalikowska JolantBydgoszcz506040101606893161321
7Kruszelnicka JolantaTarnobrzeg704545251854887135320
8Otworowska BarbaraPiła704030301705871129299
9Krasoń OlgaTarnobrzeg456045301803482116296
10Warsiewicz AnnaSuwałki503510251207493167287
11Kowalska DominikaWłocławek454040251504987136286
12Polakowska MałgorzataElbląg552535351503884122272
13Sobczak MagdalenaSłupsk353525351305883141271
14Rybińska NowakTarnobrzeg554020301453984123268
15Szybińska AlicjaOlsztyn503035451602971100260
16Wesołowska EwelinaSieradz702030301502881109259
17Goszczyńska MałgorzataŁódź405540151502881109259
18Terlecka GabrielaJelenia Góra202530451204979128248
19Moyseowicz AgataGorzów Wlkp.553010201154583128243
20Bieńko WeronikaWarszawa305020251254270112237
21Kiszczak AgnieszkaBiała Podlaska255515201153281113228
22Przybył MonikaPoznań40402530135187189224
23Kamińska KarolinaSieradz40403520135136578213
24Kowalczyk KarolinaNowy Sącz5555510125245579204
25Sawicka AleksandraChełm20251510704162103173
26Krystynek-Kuryś AnnaChełm1010525503378111161
27Dziurna IrenaNowy Sącz3510101570176986156
28Niepsuj MagdalenaNowy Sącz515155403276108148
29Szałucha MałgorzataBiała Podlaska301001555204767122
30Kapusta KatarzynaKonin5155025197089114
31Tuzińska MałgorzataKonin5200025354984109
32Biedroń LucynaNowy Sącz10105154095665105
33Grygorowicz AgnieszkaSzczecin0505108445262

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.