strona główna forum dyskusyjne















IV PUCHAR SKIBICKIEGO - Turniej Par
Osie 22.06.2019


Miej.Nazwisko i imięZOKrąg -Oś 1Óś -Oś 2Parkur 1Parkur 4WynikPARAMiejsce
1Łukasz SzurlejO19271818821371
2Sergij IsarykO1901719551371
3Mateusz GmitrzakO16261617751292
4Paweł TokarzO1901520541292
5Wojciech Stefański O16262013751283
6Piotr PietraszekO1602017531283
7Marcin PankowskiO17292017831264
8Albert KołodziejskiO1201714431264
9Krzysztof KarpińskiO16241917761255
10Piotr SzyszkaO1501915491255
11Jarosław KwaśnikO15251617731236
12Jan FiderewiczO1601816501236
13Marek WiśniewskiO15261814731227
14Michał KarpikO1301719491227
15Leszek NiczyporukO16201819731208
16Edward SpierewkaO1501616471208
17Wojciech MuszyńskiO16231719751209
18Jacek LipińskiO1101717451209
19Krzysztof MielcarskiO162216167011910
20Oskar MielcarskiO13018184911910
21Zdzisław ProwanckiO122212206611611
22Tomasz JanusO16016185011611
23Janusz SztuczkaO152216166911312
24Patryk BanaczekO16014144411312
25Łukasz PiecykO162516177411313
26Andrzej BarańskiO9013173911313
27Sławomir ŁąpieśO162718177811314
28Julita MazurO8012153511314
29Marcin Smykowski O152618177611315
30Magdalena SmykowskaO12015103711315
31Marcin GmitrzakO132016186711216
32Marcin GajerO12017164511216
33Łukasz GawełO142314156611117
34Robert NowakO13017154511117
35Sebastian HoppaO92215146011118
36Rafał SzyłejkoO17016185111118
37Andrzej KaszewskiO142516197411019
38Bartosz ForczmańskiO9016113611019
39Marysia OsetO122016146210920
40Anna ArendtO13017174710920
41Sławomir KłosowskiO152015196910721
42Marek LewandowskiO11013143810721
43Henryk ZaworskiO121914156010622
44Jan SzopińskiO14016164610622
45Mirosław KokocińskiO141615176210523
46Grzegorz StangerbergO10018154310523
47Jarosław Chomacki O132617167210324
48Wojciech ChomackiO6011143110324
49Marcin Stefański O152317187310025
50Marian StefańskiO808112710025
51Maciej PiątkowskiO141817156410026
52Marian MarcinekO11011143610026
53Leszek RupińskiO141813125710027
54Mariusz JagłaO12016154310027
55Agata ŁabendaO13181717659828
56Marian MakarewiczO120138339828
57Leszek KogutO1618810529429
58Piotr KarpińskiO1101714429429
59Ukasz Akszak-OkińczykO14191510589130
60Patrycja SupernakO1101210339130
61Zdzisław GajerO1791617599031
62Krzysztof KsiążkaO601312319031
63Tadeusz KęsickiO7191312518532
64Ukasz ŁuczakO1201111348532
65Anna RygielskaO10171611548533
66Dominika KowalskaO70168318533
67Sebastian BuziewskiO922119518434
68Waldemar KaczorowskiO701115338434
69Arkadiusz RomańczukO10171512548135
70Piotr GierszewskiO40167278135
71Ryszard SkibickiO14131412538136
72Alina SkibickaO80119288136
73Mirosław ŚwiejkowskiO71187335937
74Piotr KrychO60128265937
75Adam Nowogórski ind.O18241820808038

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.