strona główna forum dyskusyjne















VIII Puchar Podlasia Białystok - Karakule 06.07.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Przeorek-Dąbkowska DominikaP759550452655996155420
2Piątkowska-Klimaszewska EwaP856535452307877155385
3Sokólska UrszulaP757535502355874132367
4Kifiak EdytaP605535351856388151336


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Hanusz JakubM9010050502908995184474
2Jesionowski JakubM959050502859097187472
3Kozikowski RafałM959045502809197188468
4Turczyn PawełM959550502908195176466
5Marlęga SławomirM958545502759199190465
6Pilcicki BogusławM1009550502957297169464
7Sanczenko PiotrM959050502858198179464
8Kwaśniewski MarcinM958550502808399182462
9Szymczuk MarcinM909550502857598173458
10Daukszys TadeuszM908545502708999188458
11Molski KrzysztofM909050502808295177457
12Szugajew MichałM859545502758299181456
13Komarewski TomaszM959550502906699165455
14Hajczuk WiesławM909550452808194175455
15Surma TomaszM909550502857099169454
16Święcki KrzysztofM1009550502956197158453
17Smykowski MarcinM1008045502758197178453
18Dylewski GrzegorzM908545502708994183453
19Chodowiec AndrzejM957545502658995184449
20Tuszkowski RyszardM759545502658498182447
21Kulikowski MarekM857550502608998187447
22Kędzierawski PiotrM808550452608696182442
23Wojtulewicz JarosławM908530502559294186441
24Gochnio JerzyM758045502509396189439
25Roszko MarcinM809040502608194175435
26Kostrzewa DariuszM908045502657294166431
27Sołowiej CezaryM858540502609080170430
28Gąssowski WojciechM758045502507799176426
29Ankiewicz TomaszM858545502656792159424
30Goerick MarekM808035502457998177422
31Szydłowski ŁukaszM908545452656587152417
32Sawicki DariuszM856540452358496180415
33Leźnicki JacekM757550502506597162412
34Krajewski MarekM807040502407696172412
35Nowicki PawełM709045502557383156411
36Onopiak RyszardM957550502705189140410
37Deniziak RyszardM8055355022089100189409
38Przeorek JerzyM656045502208797184404
39Kuczyński BogdanM806535502308092172402
40Stopczyński AndrzejM856045502406687153393


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Tymosiak KarolP959550502908294176466
2Wadas MichałP909040502708897185455
3Kleszczewski ZbigniewP809045452608895183443
4Żmiejko PawełP808045502558799186441
5Karp JacekP858550502707786163433
6Drobniuch AndrzejP807545502509092182432
7Kędzierawski ŁukaszP907540452507894172422
8Kulikowski PatrykP757540452358997186421
9Przeorek-Dąbkowska DominikaP759550452655996155420
10Kozikowski KrzysztofP858545502658767154419
11Chróściel Łukaszp857045502507193164414
12Michałowski WojciechP807545502506399162412
13Adamkiewicz MarekP908540502656581146411
14Wyszyński ZbigniewP758045502506688154404
15Rybiński WojciechP707540502356799166401
16Fabisiak HubertP758040502456292154399
17Uździło WitoldP708040502406292154394
18Koniecko ArkadiuszP856540452356890158393
19Lenczewski AndrzejP559050502456677143388
20Mańko MariuszP658040502356982151386
21Piątkowska-Klimaszewska EwaP856535452307877155385
22Sokólska UrszulaP757535502355874132367
23Pilcicki PawełP754045452055798155360
24Malinowski PrzemysławP608050452353984123358
25Sejda PiotrP756540452254676122347
26Sokół Eugeniuszp457530502007265137337
27Kifiak EdytaP605535351856388151336
28Dylewski JanP706035352004969118318
29Parafiniuk RafałP656520451955661117312


Klasa strzelecka C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Tymosiak KarolC959550502908294176466
2Kędzierawski ŁukaszC907540452507894172422
3Kulikowski PatrykC757540452358997186421
4Koniecko ArkadiuszC856540452356890158393
5Sokólska UrszulaC757535502355874132367
6Pilcicki PawełC754045452055798155360
7Malinowski PrzemysławC608050452353984123358
8Sejda PiotrC756540452254676122347
9Dylewski JanC706035352004969118318
10Parafiniuk RafałC656520451955661117312

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.