strona główna forum dyskusyjne















XIV Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Koszalin - Manowo 06.07.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Grynia-Gąsiorek BarbaraP906530452306894162392
2Mazur JulitaM806035402156996165380
3Łabenda AgataM804045352008595180380
4Melanowicz BarbaraP756045452255686142367
5Chodakowska MagdalenaP808030302202186107327
6Arendt AnnaP655050251905285137327
7Osak HannaP0552508028028108
8Gumna RenataM05500553903994


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kołodziński JacekM10010050503008299181481
2Kmieć TomaszM1009550502958995184479
3Montowski ZbyszkoM95100505029583100183478
4Oborski PrzemysławM1008050502809696192472
5Fiszer MarcinM1009545502909090180470
6Plata Łukasz JanM1009045502858897185470
7Karpik MichałM959050502859095185470
8Golec MarcinM959045502809295187467
9Kraiński PiotrM9510045502908492176466
10Andrzejczyk PawełM959050502858794181466
11Golec MichałM958550452759596191466
12Grobelny AdamM959550502907897175465
13Bekasiak SzymonM1009550502957791168463
14Rączka RomanM9010050502907796173463
15Jachimiak JanM958550502808498182462
16Gocałek KrzysztofM959550502909180171461
17Kaczmarek GrzegorzM1008050452758897185460
18Zmuda Trzebiatowski AdrianM859545452709592187457
19Kurzac SławomirM908050502708699185455
20Borys DamianM909045502758396179454
21Nosko AndrzejM958545452709094184454
22Czerwień DariuszM959550502908083163453
23Buda MarekM1009040502807199170450
24Kneblewski ŁukaszM908050502709288180450
25Placha PiotrM8010040502708494178448
26Witczyk RafałM957550452658994183448
27Sztobnicki PawełM1008040452658892180445
28Buda PrzemysławM858545502658595180445
29Tomczak BartoszM908050502707796173443
30Maciaszek KonradM858540502608994183443
31Lipiński JacekM909545502807587162442
32Andrzejczyk PatrykM958045452658295177442
33Kwiatkowski WiesławM909045402658195176441
34Kozłowski KamilM808550502657997176441
35Kaliński HubertM809040502608596181441
36Piotrowski KrzysztofM909550502856491155440
37Klawe HubertM908050502707197168438
38Lewandowski RyszardM907545452558499183438
39Marcinkowski BartoszM1008050502807978157437
40Gaca ŁukaszM1007545402608988177437
41Woropaj ZbigniewM958545452707195166436
42Gmitrzak MateuszM908550502756990159434
43Demps KrzysztofM958050452707094164434
44Ławniczak ŁukaszM859545452707786163433
45Dobrzykowski RafałM809540452607598173433
46Stojek HubertM807050502509192183433
47Tomaszewski MaciejM857045452459197188433
48Hoppa SebastianM858050452607993172432
49Rachwał MarcinM857545502558592177432
50Węgrzyn JarosławM908050502707586161431
51Tarnowy ZenonM858550502706497161431
52Bazarewski JerzyM907045402458798185430
53Barański AndrzejM958045502706989158428
54Pulikowski EugeniuszM906050402408998187427
55Pietraszek PiotrM956545502557893171426
56Klaman AndrzejM909550452806084144424
57Pietrusza WojciechM957545452607092162422
58Sokół PiotrM856550452458493177422
59Skorobogaty TadeuszM906540502457897175420
60Wasiukiewicz MichałM906545502507693169419
61Łąpieś SławomirM908545402606692158418
62Fiebig MarianM857550502606989158418
63Śmiałek DamianM808050502606096156416
64Czerwień JózefM658050452407898176416
65Andrzejczyk PrzemysławM707045452308895183413
66Perskiewicz TadeuszM1007040452556691157412
67Dudkiewicz WładysławM857545402456997166411
68Olejarz LeszekM907540502556193154409
69Dworszczak AdamM757040452308296178408
70Łozowski TomaszM857035502406996165405
71Zygan RomanM806545502407885163403
72Grynia JerzyM958550452753487121396
73Żołądkiewicz DariuszM905550402357683159394
74Poliński IreneuszM758530402306993162392
75Bekasiak PawełM805535452157596171386
76Mazur JulitaM806035402156996165380
77Łabenda AgataM804045352008595180380
78Hryniewicz StanisławM807045352307473147377
79Kapusta MarekM656540452156688154369
80Misiuk WojciechM955545352305085135365
81Patelka AndrzejM856540452355768125360
82Kołodziński ZdzisławM705030251758093173348
83Gumna RenataM05500553903994


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Wiktor PawełP809550502758993182457
2Banaszak RobertP907550502658393176441
3Dworszczak GrzegorzP956545452509496190440
4Tołłoczko MaciejP859045402608494178438
5Niezgoda MichałP908545402608196177437
6Kapuściński HubertP909040502706898166436
7Gmitrzak MarcinP908550352608393176436
8Stefański WojciechP856545502459397190435
9Czarnecki MichałP809045502657792169434
10Hennig RafałP959040502756989158433
11Lewandowski MarekP907545502608489173433
12Wójcik LeszekP909030452558691177432
13Kłosowski SławomirP908045502657096166431
14Wiktor MateuszP908540502658085165430
15Walczak KamilP809045352507896174424
16Kadziszewski MaciejP708550452508585170420
17Przybyła WiesławP759540452557286158413
18Brzeziński AdrianP856550452456997166411
19Patelka JakubP907545452555897155410
20Rekowski JanP807540502457094164409
21Śmiechowski TomaszP906050502506392155405
22Sobkowiak TomaszP1006545502605090140400
23Walkowiak GrzegorzP856030502257995174399
24Grzyś MateuszP7550505022574100174399
25Grynia-Gąsiorek BarbaraP906530452306894162392
26Cierniejewski WojciechP955530352158094174389
27Lipiński ArturP758045452455488142387
28Dudek MichałP908040402505375128378
29Narowski JacekP658535502357469143378
30Sapilak DanielP859025452454785132377
31Marcinkowski PawełP755535502157685161376
32Jakóbczyk JarosławP756045452255890148373
33Kukanów MaciejP706045402157483157372
34Tarnowski LechP506040502008091171371
35Hejłasz MarekP556040401958195176371
36Antecki HubertP607035352007397170370
37Melanowicz BarbaraP756045452255686142367
38Narowski TomaszP655550452155593148363
39Gaweł BłażejP755535452107172143353
40Makarewicz MarianP558540402203590125345
41Melanowicz HubertP606040301906391154344
42Wittke WojciechP756535352105573128338
43Chodakowska MagdalenaP808030302202186107327
44Arendt AnnaP655050251905285137327
45Kaczmarek TomaszP506530201657881159324
46Gąsiorek BolesławP657045202003288120320
47Wasylewicz KrzysztofP607530352002792119319
48Kiewlicz WojciechP555535101553880118273
49Osak HannaP0552508028028108


Klasa strzelecka C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Niezgoda MichałC908545402608196177437
2Gmitrzak Marcin AndrzejC908550352608393176436
3Czarnecki Michał JacekC809045502657792169434
4Lewandowski MarekC907545502608489173433
5Mazur Julita NataliaCM806035402156996165380
6Narowski JacekC658535502357469143378
7Gąsiorek BolesławC657045202003288120320

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.