strona główna forum dyskusyjne















III Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej
Wałbrzych - Biernacice 07.07.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Zakręta AlinaKatowice908050302508686172422
2Bernacka-Adamczyk DominikaOpole809050402606892160420
3Kołatek NinaOpole855535302056993162367
4Górecka JustynaZielona Góra60405001505176127277


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Szarpak ŁukaszZielona Góra909050502809499193473
2Kubik IreneuszRadom959050502859196187472
3Grocholski TomaszLegnica809550502759399192467
4Baliński RomanSieradz8510050502858694180465
5Kubik BartoszRadom959050502858493177462
6Szarpak AndrzejZielona Góra9510050452907496170460
7Afanasjew KamilWrocław958550502808595180460
8Kocoń AdrianGorzów Wlk.959050452808397180460
9Szober KrzysztofZielona Góra9010050502908087167457
10Adamczyk BartoszOpole808550502659397190455
11Nowacki MateuszKalisz958550452758197178453
12Kołodziejczyk PiotrLeszno858550502708397180450
13Baliński DamianSieradz909050302608997186446
14Włodarczyk WaldemarPoznań8510045402707499173443
15Tokaruk WiktorWałbrzych959540452758087167442
16Malinkiewicz KazimierzBielsko Biała1008550302659483177442
17Tarnowy ZenonZielona Góra1007550502757195166441
18Gajewski AleksanderKalisz1007550452707299171441
19Górnik JerzyKatowice858550452657898176441
20Trzaskowski MaciejWrocław759550352559293185440
21Biereśniewicz WacławWałbrzych909550152509195186436
22Wojtaszuk DariuszJelenia Góra908550402657992171436
23Kukulski KrzysztofOpole808550452607995174434
24Pindera PawełWałbrzych809050502706796163433
25Kuchczyński RadosławOpole908045352508795182432
26Olczyk DariuszWrocław1006050402508497181431
27Prędki PawełKalisz909550452805787144424
28Stachera MichałWałbrzych858050302458296178423
29Kasprzyk AdamCzęstochowa908050402607884162422
30Zakręta AlinaKatowice908050302508686172422
31Bernacka-Adamczyk DominikaOpole809050402606892160420
32Gajewski KazimierzWrocław909050402706285147417
33Długosz JacekOpole1007540302457496170415
34Bella AleksanderKalisz807540452408192173413
35Gąsior PiotrWałbrzych908550402654999148413
36Retkowski TomaszZielona Góra856050352308394177407
37Binko DanielWrocław908045502655882140405
38Fiebig MarianZielona Góra1007545202407094164404
39Trzaskowski StanisławWrocław857050252308388171401
40Lewczuk GrzegorzKatowice759545352506289151401
41Krukowski KazimierzWałbrzych857550302406793160400
42Jędros WitoldKalisz808050452557371144399
43Ćwieluch GrzegorzWałbrzych957545402555092142397
44Łapucewicz JózefJelenia Góra906040452355890148383
45Gołda MichałBielsko Biała806050452354397140375
46Chodorowski JanuszWrocław908045102256880148373
47Bakacz AdamKalisz0750401156694160275


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Szczepański MarcinRadom9010050452859297189474
2Marconi HubertJelenia Góra958550452759199190465
3Nadborski HubertZielona Góra909050502807192163443
4Wójcik HubertWrocław859050452708390173443
5Zdunek MarcinKatowice909050402708785172442
6Lubas WojciechWałbrzych959050402758480164439
7Stodolski RafałKalisz6510050402558793180435
8Niemczak AmadeuszWałbrzych909050302608092172432
9Sułkowski PiotrKalisz907050502607991170430
10Szczotka MichałWałbrzych909050302607096166426
11Stotko KrzysztofOpole958045402607888166426
12Tarnowy MateuszZielona Góra908545302507995174424
13Skoczylas SebastianWrocław857045502507894172422
14Marconi GianniJelenia Góra759045352457698174419
15Fedosz MaciejPoznań857050452507395168418
16Famuła MariuszCzęstochowa708045402358895183418
17Dul GrzegorzJelenia Góra858045302408789176416
18Małczak JózefWałbrzych857550402507886164414
19Janusz BartlomiejRadom658550252259293185410
20Kolbusz HubertWałbrzych858035452456996165410
21Szymczak ArkadiuszKalisz807545402408485169409
22Bąk MichałKalisz758050502556383146401
23Ślusarek PiotrWałbrzych807550502555589144399
24Zajączkowski BogusławWałbrzych857540402407683159399
25Kurgan AdrianWrocław707050302208692178398
26Kolbusz ZbigniewWałbrzych707540352208294176396
27Bagiński PawełWałbrzych856535352207996175395
28Bińczycki JacekCzęstochowa806545452356595160395
29Marczak TomaszWałbrzych956545502554694140395
30Sowa MarekZielona Góra758550302407480154394
31Mrówczyński RadosławWrocław856545452407183154394
32Kłodnicki RomualdKalisz957550202405796153393
33Pasierbski TomaszLegnica906040252158196177392
34Dobrowolski ZbigniewWrocław858050352506277139389
35Michalski MirosławJelenia Góra708045352306891159389
36Nitka StanisławWałbrzych658545302258579164389
37Przybył DariuszKalisz908045252405989148388
38Słatyński MarcinWałbrzych908050152355592147382
39Marcinkiewicz PawełWałbrzych858050252405383136376
40Rachuna DariuszWałbrzych756030402057991170375
41Janicki WojciechWałbrzych906540202157288160375
42Miśkiewicz MarcinWałbrzych756040402156395158373
43Kołatek NinaOpole855535302056993162367
44Szymczak MarianKalisz807545252257562137362
45Wróblewski JarosławWrocław1005535302206576141361
46Łysakowski PawełWałbrzych756525301957093163358
47Hruzd JarosławWrocław555535301758291173348
48Czekatowski MichałWałbrzych604540401856989158343
49Piątek PawełWałbrzych756045202006373136336
50Chmura SławomirWałbrzych654040351805892150330
51Kot DanielWałbrzych707010351854292134319
52Wróciński ZbigniewWałbrzych506045401954279121316
53Górecka JustynaZielona Góra60405001505176127277
54Meler AndrzejWałbrzych35555151104459103213


Klasa strzelecka C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Marconi HubertJelenia Góra958550452759199190465
2Zdunek MarcinKatowice909050402708785172442
3Niemczak AmadeuszWałbrzych909050302608092172432
4Stotko KrzysztofOpole958045402607888166426
5Marconi GianniJelenia Góra759045352457698174419
6Dul GrzegorzJelenia Góra858045302408789176416
7Piątek PawełWałbrzych756045202006373136336

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.