strona główna forum dyskusyjne















VI Puchar DELTA Optical Włocławek - Ostrowy 13.07.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Przeorek-Dąbkowska DominikaP858545402558795182437
2Oset MariaM808545502607195166426
3Socha DominikaM908050452656099159424
4Klejnotowska AlicjaP704050351956588153348
5Frieske-Pszczółkowska MagdalenaP605045301856796163348
6Łabenda AgataM604545251757888166341
7Rygielska AnnaP804535201803790127307
8Arendt AnnaP656025101604393136296
9Kowalska DominikaP405015151206289151271
10Cieślak KatarzynaP455540201602385108268


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Karpik MichałM10010050503009498192492
2Surma TomaszM1009550502959099189484
3Gałęcki BogdanM9510050502958497181476
4Szymczuk MarcinM958550502808999188468
5Kołodziński JacekM9010050402808897185465
6Marlęga SławomirM90100505029072100172462
7Gochnio JerzyM958550452758997186461
8Smykowski MarcinM959050452808792179459
9Banasiak TomaszM909545402709099189459
10Łożyński PawełM958550452758598183458
11Przybyłowicz RemigiuszM909550452807898176456
12Smoliński PiotrM958050402659199190455
13Turczyn PawełM809050452659199190455
14Kołodziejczyk PiotrM858050452609598193453
15Plata Łukasz JanM957550502708795182452
16Fiszer MarcinM8510050352708990179449
17Jesionowski JakubM958040502658995184449
18Karpiński KrzysztofM908550502757796173448
19Rudnicki MarcinM958545452708494178448
20Usowski PatrykM858545502658994183448
21Wysocki MichałM959045352659488182447
22Oborski PrzemysławM808550402559399192447
23Neneman TomaszM908050352559396189444
24Pulcer ŁukaszM958545402657698174439
25Kocoń AdrianM909050402706999168438
26Borowski RobertM908050452658093173438
27Rafalski MikołajM759045402509196187437
28Dzikowski PawełM958050452706898166436
29Klawe HubertM957050452607799176436
30Śmiałek DamianM859045452657793170435
31Bałdyga GrzegorzM858550402607399172432
32Ławniczak ŁukaszM958050352607694170430
33Maciaszek KonradM809535502608189170430
34Szugajew MichałM857550402508298180430
35Oset MariaM808545502607195166426
36Pawlak WojciechM758545452507897175425
37Socha DominikaM908050452656099159424
38Daukszys TadeuszM857550352458395178423
39Hajczuk WiesławM858050202358998187422
40Pawszyk JarosławM659050302359096186421
41Barański AndrzejM859045352556696162417
42Buda Marek CzesławM758045452457497171416
43Tomaszewski MaciejM808050402506598163413
44Ścieszko TomaszM709540302358296178413
45Sidoruk AndrzejM709545402508576161411
46Maciejewski MariuszM758540452457491165410
47Nowacki MateuszM708540502456499163408
48Łożyński PiotrM807550502555498152407
49Chuderski KazimierzM907045452507879157407
50Leźnicki JacekM958540452654596141406
51Onopiak RyszardM957045402506293155405
52Wiśniewski PiotrM758050502556085145400
53Moroz PiotrM857540502506581146396
54Przeorek JerzyM756035452157496170385
55Pietraszek PiotrM806050402305090140370
56Banaczek PatrykM65900502057093163368
57Stasiniewski PrzemysławM708050402403985124364
58Łabenda AgataM604545251757888166341
59Szczypka JózefM756045302104163104314
60Sosiński BartoszM858045021009494304
61Hoppa SebastianM000000000


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Cybula SewerynP9010040502808797184464
2Wadas MichałP858550452658894182447
3Przeorek-Dąbkowska DominikaP858545402558795182437
4Nowak RobertP708545452459696192437
5Ratajczak TomaszP809045402558294176431
6Szypszak KonradP909045352607495169429
7Forczmański BartoszP9075404024582100182427
8Breska NorbertP808050402507796173423
9Łaziuk MichałP808045502557392165420
10Fijałkowski RadosławP956540402407999178418
11Walczak KamilP856050402358091171406
12Sumiński PiotrP857540402406893161401
13Kędzierski ZbigniewP807540352307989168398
14Czajka PiotrP807550202257498172397
15Ośmiałowski RadosławP809045352506680146396
16Czarnecki JacekP908045252408670156396
17Buda SławomirP957045252357679155390
18Wójcik TomaszP808040402405692148388
19Gaweł ŁukaszP856545402356679145380
20Turczyn PawełP856045352256887155380
21Kasiński ŁukaszP756550302206492156376
22Strąk MaciejP707030251958090170365
23Kaczorowski WaldemarP705525451958189170365
24Grzybowski RafałP705545402105789146356
25Pszczółkowski PiotrP606540101758788175350
26Klejnotowska AlicjaP704050351956588153348
27Frieske-Pszczółkowska MagdalenaP605045301856796163348
28Cierniejewski WojciechP754045351955794151346
29Buziewski SebastianP607535302007164135335
30Królikowski LonginP607045302054583128333
31Lubas PrzemysławP804520201655893151316
32Rygielska AnnaP804535201803790127307
33Szopiński JanP557530151755972131306
34Kalinowski SylwesterP655045251854476120305
35Rosiak DawidP753030201556684150305
36Sarnowski MarcinP754530301804178119299
37Makarewicz MarianP605045101654984133298
38Arendt AnnaP656025101604393136296
39Sosiński WłodzimierzP803045201755069119294
40Moroz MichałP8060352520008686286
41Malec PrzemysławP556045151752386109284
42Zielak JarosławP8585355025524024279
43Kowalska DominikaP405015151206289151271
44Cieślak KatarzynaP455540201602385108268
45Romańczuk ArkadiuszP75554035205000205


Klasa strzelecka C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Cybula SewerynC9010040502808797184464
2Buda SławomirC957045252357679155390
3Kasiński ŁukaszC756550302206492156376
4Strąk Maciej AndrzejC707030251958090170365
5Pszczółkowski PiotrC606540101758788175350
6Frieske-Pszczółkowska MagdalenaC605045301856796163348
7Rygielska AnnaC804535201803790127307
8Rosiak DawidC753030201556684150305
9Arendt AnnaC656025101604393136296
10Kowalska DominikaC405015151206289151271
11Romańczuk ArkadiuszC75554035205000205

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.