strona główna forum dyskusyjne















XVIII Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Katowice - Siemianowice 13.07.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Temel KatarzynaBielsko-Biała859050452708997186456
2Gilner MonikaKatowice808550452608091171431
3Bernacka-Adamczyk DominikaOpole857550452557675151406
4Kraska EwaKatowice757550452456296158403
5Łyczykowska AleksandraKatowice808045452506783150400
6Zakręta AlinaKatowice757050252208296178398
7Rachwalik BarbaraKraków857025352158096176391
8Malcharek SylwiaKatowice905050402308180161391
9Figura KlaudiaTarnów708545302306886154384
10Nowak LilianaTarnów755050352108474158368
11Krawiec-Grabczak MartaRzeszów80603051757497171346
12Szymkiewicz-Wójcik MonikaRadom604045401856285147332


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Jamróz KamilKielce1009050502909591186476
2Guzik RafałNowy Sącz9510045502908596181471
3Kwaśniewski MarcinLublin959550502908595180470
4Wojtaszczuk DariuszJelenia Góra958550502808699185465
5Gołda MichałBielsko-Biała959545502858096176461
6Baliński DamianSieradź8010050452759195186461
7Gawdzik MichałKatowice1007050502709398191461
8Załoga PawełPiotrków Tryb.9080504526595100195460
9Grocholski TomaszLegnica859550502808198179459
10Bać StanisławRzeszów8010050452759094184459
11Kukulski KrzysztofOpole859540502709197188458
12Babiński HubertKraków1008050452758795182457
13Malinkiewicz KazimierzBielsko-Biała909050452759191182457
14Temel KatarzynaBielsko-Biała859050452708997186456
15Pasztaleniec MariuszTarnobrzeg9510050302758198179454
16Rubiś MariuszKrosno959045452758097177452
17Mielczarkowski WaldemarPiotrków Tryb.8010050502807596171451
18Długosz JacekOpole909050452758688174449
19Adamczyk BartoszOpole908550502757995174449
20Nowicki PawełWarszawa958545452708395178448
21Paszenda RyszardKatowice759050502659291183448
22Kuta TomaszTarnów909545502807592167447
23Biereśniewicz WacławWałbrzych8510050452807393166446
24Pudełko JanuszKraków909550302658596181446
25Jędral RobertTarnobrzeg958050402658792179444
26Szczęch KrzysztofTarnobrzeg858045452559099189444
27Gajewski AleksanderKalisz9510050302757097167442
28Wróblewski AndrzejKalisz958545452708884172442
29Kubik IreneuszRadom808550502658988177442
30Górnik JerzyKatowice858545452608794181441
31Stokłosa AndrzejBielsko-Biała959050452806793160440
32Tyrka TomaszTarnów8010050402709176167437
33Piętak PawełHełm958550402707096166436
34Mołdrzyk DawidKatowice809550452707986165435
35Olczyk DariuszWrocław808550452607996175435
36Góral MariuszKatowice809550452707490164434
37Pospiech SergiuszKatowice908550452707688164434
38Gospodarczyk RafałTarnobrzeg909050452756493157432
39Gilner MonikaKatowice808550452608091171431
40Kubik BartoszRadom908545452656996165430
41Szczotka AdamBielsko-Biała957545402557897175430
42Tomczyk MarcinBielsko-Biała858550252458697183428
43Nowak TadeuszTarnów809050402607592167427
44Małecki ArturKrosno907545502607889167427
45Kęski AdamTarnów907550452607293165425
46Baliński RomanSieradź808550502656792159424
47Tokaruk WiktorWałbrzych857550452558185166421
48Ząbek KrzysztofNowy Sącz807540452408695181421
49Pindera PawełWałbrzych858550402606298160420
50Kwiatkowski WiesławPiotrków Tryb.657550502408694180420
51Bykowski PawełPiotrków Tryb.859050452705494148418
52Kasprzyk AdamCzęstochowa858545502656390153418
53Miszycki PiotrKielce809045402557390163418
54Olender RobertRadom808045502557191162417
55Pilorz GrzegorzKatowice759050452606187148408
56Samborski JakubPiotrków Tryb.908050502704592137407
57Sztajner MariuszCzęstochowa608545352258894182407
58Bernacka-Adamczyk DominikaOpole857550452557675151406
59Kraska EwaKatowice757550452456296158403
60Łyczykowska AleksandraKatowice808045452506783150400
61Lewczuk GrzegorzKatowice758545452505494148398
62Zakręta AlinaKatowice757050252208296178398
63Malcharek SylwiaKatowice905050402308180161391
64Figurak KlaudiaTarnów708545302306886154384
65Dylewski GrzegorzPiotrków Tryb.908050452652393116381
66Jędrus WitoldKalisz758045352355389142377
67Nowak HenrykBielsko-Biała709050352455081131376
68Nowak LilianaTarnów755050352108474158368
69Gawęda BogusławKatowice707040302106379142352


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Piastowski StanisławKatowice858050502658597182447
2Stasiak SylwesterPiotrków Tryb.859050452708287169439
3Boczkowski ArkadiuszKatowice859545502757089159434
4Kucharczykk KazimierzBielsko-Biała859545302558099179434
5Pasztaleniec KamilTarnobrzeg907550452608586171431
6Hink DenisKatowice958050352608189170430
7Drożdż AleksanderBielsko-Biała859050302557698174429
8Szymczyk ŁukaszPiotrków Tryb.907545502607394167427
9Famuła MariuszCzęstochowa907545402508293175425
10Kłodnicki RomualdKalisz958550202507199170420
11Szarzec RomanBielsko-Biała707550502457994173418
12Mrówczyński RadosławWrocław858040402457794171416
13Banaś RobertBielsko-Biała957550402606387150410
14Przywara ArkadiuszTarnobrzeg909045302556194155410
15Brzeziński AdrianGorzów Wlkp658050402358886174409
16Dudek RafałBielsko-Biała709045452507383156406
17Pomroźnik BogdanPrzemyśl857550302406898166406
18Bocian GrzegorzPrzemyśl807545402407492166406
19Pycia MariuszKielce758035402308491175405
20Lalowicz MateuszKraków708540452408281163403
21Zdunek MarcinKatowice956550402505993152402
22Mołdrzyk JanuszKatowice908050252456690156401
23Barwicki PawełRadom904550402258095175400
24Binczycki JacekCzęstochowa707545352257995174399
25Paszenda JacekKatowice657550352257698174399
26Zacny WojciechBielsko-Biała706050402208096176396
27Powroźnik PiotrPrzemyśl1006550302456878146391
28Gembalczyk JózefKatowice958035302406190151391
29Rachwalik BarbaraKraków857025352158096176391
30Dąbrowski PiotrWałbrzych757545502456772139384
31Ćmiel TomaszKatowice6565504022061100161381
32Barszcz PiotrPrzemyśl707545252157492166381
33Oźlański MarekKatowice806050452355192143378
34Bielak SzymonKraków858050252405582137377
35Dobrowolski ZbigniewWrocław707535502307571146376
36Rębisz MarekPiotrków Tryb.706045352107393166376
37Albertusiak AdamKatowice558050352206491155375
38Stotko KrzysztofOpole807040352255890148373
39Wiktorczyk TomaszKatowice905045252106890158368
40Śleziak SzymonBielsko-Biała656550352155892150365
41Kisiński MarekOpole558045402204796143363
42Banaszek WojciechRadom707545252156880148363
43Śleziak JakubBielsko-Biała706550252106979148358
44Stokłosa MarcinKatowice756545402255378131356
45Drewniak MieczysławOpole657530352055892150355
46Baron JanuszBielsko-Biała607545452253593128353
47Janus SławomirKielce656050151906895163353
48Gąsiorek BogusławKraków656550252057572147352
49Krawiec-Grabczak MartaRzeszów80603051757497171346
50Gaweł BłażejGorzów Wlkp656550302104589134344
51Dylewski JanPiotrków Tryb.756030201857782159344
52Szymkiewicz-Wójcik MonikaRadom604045401856285147332
53Warchoł JacekRadom755045302003694130330


Klasa strzelecka C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kucharczyk KazimierzBielsko-Biała859545302558099179434
2Pasztaleniec KamilTarnobrzeg907550452608586171431
3Hink DenisKatowice958050352608189170430
4Przywara ArkadiuszTarnobrzeg909045302556194155410
5Dudek RafałBielsko-Biała709045452507383156406
6Ćmiel TomaszKatowice6565504022061100161381
7Barszcz PiotrPrzemyśl707545252157492166381
8Bielak SzymonKraków858050252405582137377
9Stotko KrzysztofOpole807040352255890148373
10Banaszek WojciechRadom707545252156880148363
11Stokłosa MarcinKatowice756545402255378131356
12Dylewski JanPiotrków Tryb.756030201857782159344

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.