strona główna forum dyskusyjne















XX Memoriał Adama Kraińskiego
Gdańsk - Jaśkowa Dolina 03.08.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Łabenda AgataM758550402508294176426
2Zakręta AlinaM857545402458891179424
3Oset MariaM758550452556483147402
4Nowak LilianaM708035152009493187387
5Klejnotowska AlicjaP656045302009294186386
6Przeorek-Dąbkowska DominikaP557545352107796173383
7Mazur JulitaM657045352154384127342
8Piątkowska-Klimaszewska EwaP605540201756593158333
9Arendt AnnaP504545351758572157332
10Melanowicz BarbaraP605045251806777144324


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kołodziński JacekM1009550452908897185475
2Wiśniewski MarekM1009050452859496190475
3Karpik MichałM909550502859196187472
4Kneblewski ŁukaszM1009550502958391174469
5Pasztaleniec MariuszM1009545452858796183468
6Surma TomaszM1009545452858397180465
7Szymczuk MarcinM9510045452858991180465
8Niedźwiecki RafałM959045502809491185465
9Szul MarekM958550502808996185465
10Komarewski TomaszM959050502858195176461
11Pilarz BłażejM908550452709199190460
12Zmuda Trzebiatowski AdrianM8010050402709495189459
13Marlęga SławomirM859550452758697183458
14Plata Łukasz JanM908050502709295187457
15Hoppa SebastianM908550402659498192457
16Lipiński JacekM959050452808093173453
17Szyłejko RafałM958045452659197188453
18Smykowski MarcinM1009045502857889167452
19Rachwał MarcinM958050452708497181451
20Nowak TadeuszM809050502708496180450
21Roszko MarcinM959535502758490174449
22Maciaszek KonradM907550452609197188448
23Bałdyga GrzegorzM1008545502807295167447
24Kmieć TomaszM1007550452708493177447
25Leźnicki JacekM908050452658696182447
26Banaczek PatrykM909050452758289171446
27Pilcicki BogusławM1008040452658496180445
28Kraiński PiotrM1009515502608897185445
29Borsuk PawełM908540452609194185445
30Kwiatkowski WiesławM958045452659584179444
31Smoliński PiotrM956550502608995184444
32Jesionowski JakubM908040452559197188443
33Karpiński KrzysztofM809050502708290172442
34Mierzejewski JacekM858545452608893181441
35Mielczarkowski WaldemarM759050502657896174439
36Goerick MarekM907545502608296178438
37Piotrowski KrzysztofM957050352509197188438
38Wróblewski AndrzejM9090504527562100162437
39Kołodziejczyk PiotrM956045452459399192437
40Gmitrzak MateuszM958045452657596171436
41Łożyński PawełM957045502607997176436
42Chodowiec AndrzejM907050452558794181436
43Gaca ŁukaszM857045502509492186436
44Jóżwiak PiotrM856545502459299191436
45Rubiś MariuszM859045452658385168433
46Piętak PawełM758540502508994183433
47Banasiak TomaszM907040402409598193433
48Barański AndrzejM908545502706993162432
49Barański PawełM957035452459294186431
50Golec MarcinM907045502558688174429
51Kozłowski KamilM857050452508098178428
52Rudnicki PiotrM857550452558092172427
53Łabenda AgataM758550402508294176426
54Gąssowski WojciechM658045502409195186426
55Załoga PawełM906550502557397170425
56Zakręta AlinaM857545402458891179424
57Przeorek JerzyM758040402359295187422
58Herba AndrzejM958045352556994163418
59Śmiałek DamianM906550502557093163418
60Pawszyk JarosławM805550452308999188418
61Marcinkowski BartoszM807550402458389172417
62Pudełko JanuszM758545452507193164414
63Żołądkiewicz DariuszM857535452408589174414
64Wojtulewicz JarosławM807050352358594179414
65Gajewski AleksanderM757545402358891179414
66Klaman AndrzejM858550502706574139409
67Onopiak RyszardM909535452656183144409
68Łożyński PiotrM807545402407198169409
69Kostrzewa DariuszM809050352555994153408
70Ławniczak ŁukaszM856545402357895173408
71Oset MariaM758550452556483147402
72Nowicki PawełM806045352208894182402
73Sztobnicki PawełM707545402309081171401
74Nosko AndrzejM856040402258888176401
75Łozowski TomaszM808025502357391164399
76Klaman MichałM757540452357787164399
77Borys DamianM1006550502654981130395
78Łąpieś SławomirM806540502357088158393
79Sanczenko PiotrM855550252158098178393
80Lewandowski RyszardM709035302257096166391
81Nowak LilianaM708035152009493187387
82Skonieczny JarosławM756045302105994153363
83Kaczmarek GrzegorzM657030452108071151361
84Mazur JulitaM657045352154384127342
85Woropaj ZbigniewM453540351555195146301


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Brzeziński AdrianP808550452609796193453
2Raguza MateuszP959540452758084164439
3Czarnecki MichałP859045452658290172437
4Gmitrzak MarcinP858550452658983172437
5Lewandowski MarekP858540502608192173433
6Tołłoczko MaciejP1005550402458996185430
7Bąk MichałP957050452608381164424
8Gąsiorek BogusławP805550452308795182412
9Kozłowski PiotrP609545452458084164409
10Kędzierski ZbigniewP758045502506890158408
11Stefański WojciechP856550402407296168408
12Przywara ArkadiuszP909045252506195156406
13Turczyn PawełP954545452308391174404
14Kłosowski SławomirP857050302357395168403
15Sejda PiotrP856550352356995164399
16Sobolewski DariuszP856545452406197158398
17Tarnowski LechP657535402159486180395
18Kieczeń PiotrP857540452457178149394
19Sapilak DanielP757540152059393186391
20Klejnotowska AlicjaP656045302009294186386
21Mańko MariuszP556550452157892170385
22Dettlaff KrzysztofP906050352356386149384
23Sumiński PiotrP757025402108193174384
24Przeorek -Dąbkowska DominikaP557545352107796173383
25Korwek JakubP854050502256888156381
26Sakowicz JózefP708545402405288140380
27Syldatk WojciechP559045402306577142372
28Szymczyk ŁukaszP857035302207278150370
29Nowosad JanuszP755045151858190171356
30Nowakowski KrzysztofP805540352106577142352
31Grzybowski RafałP655545151809079169349
32Sobkowiak TomaszP755040452104887135345
33Kiewlicz WojciechP656040352005785142342
34Samol DariuszP605520351708091171341
35Felkner PrzemysławP706040352054882130335
36Piątkowska-Klimaszewska EwaP605540201756593158333
37Arendt AnnaP504545351758572157332
38Melanowicz BarbaraP605045251806777144324
39Tęgowski ArturP8065403021509898313
40Felkner KrzysztofP656530251853989128313
41Szopiński JanP656525201756549114289
42Romańczuk ArkadiuszP600353012506464189


Klasa strzelecka C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Raguza MateuszC959540452758084164439
2Czarnecki MichałC859045452658290172437
3Gmitrzak MarcinC858550452658983172437
4Lewandowski MarekC858540502608192173433
5Przywara ArkadiuszC909045252506195156406
6Sejda PiotrC856550352356995164399
7Kieczeń PiotrC857540452457178149394
8Korwek JakubC854050502256888156381
9Nowakowski KrzysztofC805540352106577142352
10Samol DariuszC605520351708091171341
11Arendt AnnaC504545351758572157332
12Felkner KrzysztofC656530251853989128313
13Romańczuk ArkadiuszC600353012506464189

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.