strona główna forum dyskusyjne















COMPAK SPORTING - Liga Parcourowa
RANKING Częstochowa - Kochcice


Klasyfikowanych 154 zawodników

Miej.Nazwisko i imięEdycja IEdycja IIEdycja IIIEdycja IVEdycja VEdycja VIEdycja VIIEdycja VIIIFINAŁRAZEM
1Adamczyk Bartosz8685879290808900609
2Brzeziak Mariusz8179818392869300595
3Kawik Waldemar8074888684898500586
4Bernacka Adamczyk Dominika7974838785848100573
5Pypłacz Maciej969291869093000548
6Grabałowski Zbigniew919086910899100538
7Kawik Grzegorz7669737980727600525
8Załoga Paweł908984880818700519
9Kasprzyk Adam857988818878000499
10Polak Szymon857972790868600487
11Włodarczyk Remigiusz96949209909200473
12Adamczyk Maciej071747677808500463
13Ząbek Krzysztof726378868380000462
14Tomczyk Marcin837379797571000460
15Włodarczyk Wiktoria777276857007500455
16Gąsiorek Bogusław767080718372000452
17Laprus Marcin736473767168000425
18Dudek Rafał87788300888700423
19Lizurej Tomasz80819087083000421
20Pierlak Wojciech81818475880000409
21Drewniak Mieczysław660677569606800405
22Pilarz Hubert81787978840000400
23Gilner Monika74080800877800399
24Jędros Witold71760838977000396
25Pawłowski Maciej062516966676200377
26Dytkowski Przemysław9209509792000376
27Kamiński Ryszard0919492960000373
28Adamczyk Jacek9297930900000372
29Pacyga Bartłomiej8886880009000352
30Tomala Sławomir8881929100000352
31Dytkowski Piotr8908109289000351
32Malik Krzysztof05970777166000343
33Sztangierski Paweł0778984008600336
34Adamczyk Norbert8180910800000332
35Pudełko Janusz0698389870000328
36Kokot Jarosław0727889087000326
37Szykowny Wojciech65054756005700311
38Cieplik Łukasz0637882075000298
39Furczoń Marian0007674697000289
40Sobesto Piotr0071073746600284
41Zając Piotr0636377800000283
42Trojakowski Stanisław7206772007100282
43Kraśniewski Zdzisław0607674710000281
44Isarek Siergiej918889000000268
45Kopczyński Janusz085008909300267
46Rozpondek Przemysław008694008400264
47Kudzia Andrzej6262716600000261
48Bać Stanisław082819000000253
49Zaborowski Grzegorz780890850000252
50Baliński Damian073918700000251
51Pilarz Błażej837900840000246
52Boczkowski Arkadiusz078850081000244
53Plata Łukasz810828100000244
54Hanzlik Tomasz008384075000242
55Adolf Artur5852576700000234
56Samborski Jakub079079007100229
57Klekowski Daniel000747675000225
58Sikora Rafał076737600000225
59Warzecha Olaf750770720000224
60Krzyszczyk Krzysztof707378000000221
61Długosz Jacek075687400000217
62Wojtylak Włodzimierz736271000000206
63Kłonica Piotr000069665600191
64Pasztaleniec Kamil86094000000180
65Kosiński Szymon005364057000174
66Tomala Damian00878700000174
67Baliński Roman00839000000173
68Stotko Krzysztof87086000000173
69Pasztalaniec Mariusz85087000000172
70Konupka David08685000000171
71Pluciński Marcin84087000000171
72Kotlarz Rafał00008386000169
73Buda Przemysław00818500000166
74Sadowski Grzegorz00838300000166
75Chudy Wojciech84081000000165
76Kocoń Wojciech00000828100163
77Bińczycki Jacek82080000000162
78Joński Maciej00000808200162
79Przywara Arkadiusz79079000000158
80Hess Sławomir00790007700156
81Kryszkiewicz Hubert00876900000156
82Tokaruk Wiktor79077000000156
83Jaślanek Michał00757800000153
84Jakubiec Adam00727800000150
85Kruszyński Dariusz77730000000150
86Piotrowska Julia037515800000146
87Kardas Wiktor71074000000145
88Lepsy Patryk75680000000143
89Madej Sebastian06600075000141
90Żebrowski Maciej00000667500141
91Springer Kris06000780000138
92Fic Grzegorz000046463900131
93Urgeze Carmine00565300000109
94Lewandowski Jacek00510005500106
95Kupczak Filip00485700000105
96Kruszelnicka Jolanta58044000000102
97Tomczyk Przemysław0046520000098
98Kamiński Marcin091000000091
99Wąsik Dawid000089000089
100Gniado Michał000880000088

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.