strona główna forum dyskusyjne















XXXV Puchar Winobrania Zielona Góra - Wolsztyn 08.09.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Socha DominikaM807550352407798175415
2Arendt AnnaP855040252006882150350
3Urban NataliaM854540302004897145345
4Gębala BeataP654545101658889177342
5Górecka JustynaP3515255804788135215


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Gałęcki BogdanM1009550502959395188483
2Karpik MichałM1009550452909398191481
3Bekasiak HubertM959050502859196187472
4Szarpak AndrzejM909550502859095185470
5Buda PrzemysławM1009045502858797184469
6Szober KrzysztofM10010050402907998177467
7Oborski PrzemysławM959550402808898186466
8Kołodziński JacekM9510050302759295187462
9Pindera PawełM959550352759295187462
10Bakacz AdamM1009050352758995184459
11Banasiak TomaszM9590504027582100182457
12Śmiałek DamianM959545352708698184454
13Kocoń AdrianM859050502758494178453
14Tomaszewski MaciejM8010050402708796183453
15Smykowski MarcinM1009550402857491165450
16Sokół PiotrM959550402807793170450
17Dobrzykowski RafałM909050452758095175450
18Kołodziejczyk PiotrM808050452559699195450
19Szarpak ŁukaszM908545402609394187447
20Wojtaszuk DariuszM908550452708096176446
21Plata Łukasz JanM908045402559398191446
22Sidoruk AndrzejM909550352708194175445
23Fiszer MarcinM809045402559496190445
24Retkowski TomaszM958050502757594169444
25Kmieć TomaszM908050452658594179444
26Pulikowski EugeniuszM858045502609094184444
27Wiśniewski PiotrM958050452707399172442
28Maciejewski MariuszM858545502657899177442
29Wojtyniak AndrzejM1008545502806496160440
30Buda MarekM808050502608198179439
31Lewandowski RyszardM809050402608196177437
32Przybyłowicz RemigiuszM758550452559092182437
33Bekasiak SzymonM1009550452905194145435
34Klawe HubertM909040402608194175435
35Rączka RomanM807545502508996185435
36Łozowski TomaszM859545402657791168433
37Nowak TadeuszM858050402558197178433
38Olejarz LeszekM958545452707983162432
39Ławniczak ŁukaszM858550502706892160430
40Jachimiak JanM958545352607495169429
41Nowacki MateuszM956035452359599194429
42Tarnowy ZenonM858045352458694180425
43Marconi HubertM907550252409194185425
44Bekasiak PawełM958030402458692178423
45Król TadeuszM907050452557889167422
46Gmitrzak MateuszM957045502607586161421
47Gaca ŁukaszM758550252359591186421
48Jóźwiak PiotrM6575504023087100187417
49Socha DominikaM807550352407798175415
50Rachwał MarcinM858550252457593168413
51Marcinowski PatrykM857550152258897185410
52Surma WaldemarM905040502308990179409
53Urban WojciechM858050352507186157407
54Fiebig MarianM955550302308394177407
55Skorobogaty TadeuszM808545352456694160405
56Woropaj ZbigniewM957050402556481145400
57Misiuk WojciechM807550302357291163398
58Marko HenrykM858540302406491155395
59Brzeziński AdrianM806050352257198169394
60Chuderski KazimierzM809545202405993152392
61Precz MaciejM907045202256790157382
62Tomczak BartoszM707550302255795152377
63Kaczmarek GrzegorzM505050401906891159349
64Urban NataliaM854540302004897145345
65Mucho AndrzejM705550402155076126341
66Sobotka GrzegorzM758540102104583128338
67Kołodziński ZdzisławM854030101657989168333
68Pytel WaldemarM406045351805473127307


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Chmielowiec DominikP859545402659097187452
2Nadborski HubertP909050452757597172447
3Buda SławomirP1006550402559394187442
4Marconi GianniP957545402558698184439
5Tarnowy MateuszP1008035352509492186436
6Cerazy JózefP958550302607893171431
7Czajka PiotrP858545452607992171431
8Wiktor PawełP809045352508298180430
9Ratajczak TomaszP909050152458996185430
10Fedosz MaciejP957045452559082172427
11Narowski JacekP908540352508292174424
12Łazik KrzysztofP858050202359297189424
13Janicki MichałP857540452458194175420
14Drużga RomanP858550202408891179419
15Gmitrzak MarcinP756550452358796183418
16Narowski TomaszP807050352359092182417
17Gajer MarcinP857045352358596181416
18Kapuściński HubertP907540452507491165415
19Burdzy KrzysztofP858550352555998157412
20Raguza MateuszP758535402358095175410
21Jakubczyk JarosławP857050352408088168408
22Gaweł BłażejP907050352456788155400
23Chlebowski JacekP809050352555882140395
24Grzyś MateuszP905540402257397170395
25Breska NorbertP907550252405697153393
26Walkowiak GrzegorzP756545402258382165390
27Zabierek MaciejP806050402306094154384
28Zeissel MichałP857530302206696162382
29Zieleśkiewicz MirosławP709050352456172133378
30Dąbski SebastianP708030151957992171366
31Ginter PawełP805545151957991170365
32Sowa MarekP805540151907989168358
33Kryjom MarcinP708045252206374137357
34Kołakowski PiotrP5550403518075100175355
35Arendt AnnaP855040252006882150350
36Tararuj ArturP558540202006975144344
37Gębala BeataP654545101658889177342
38Malec PrzemysławP655550201906581146336
39Wasylewicz KrzysztofP754545151806293155335
40Wittke WojciechP657040352103489123333
41Janicki GrzegorzP704535101605980139299
42Górecka JustynaP3515255804788135215


Klasyfikacja C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Buda SławomirC1006550402559394187442
2Marconi GianniC957545402558698184439
3Narowski JacekC908540352508292174424
4Gmitrzak MarcinC756550452358796183418
5Burdzy KrzysztofC858550352555998157412
6Raguza MateuszC758535402358095175410
7Zabierek MaciejC806050402306094154384
8Arendt AnnaC855040252006882150350

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.