strona główna forum dyskusyjne















XXV Turniej Chmielakowy Chełm - Kumowa Dolina 07.09.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Jańczak AnnaP607045352108186167377
2Rachwalik BarbaraP509515452057795172377
3Rybińska Nowak AnetaP557050452205792149369
4Zakręta AlinaM558040302058469153358
5Szymkiewicz-Wójcik MonikaP457035451957285157352
6Krawiec-Grabczak MartaP706530251907480154344
7Krystynek-Kuryś AnnaP202525575176683158


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Tomala SławomirM95100505029593100193488
2Kubik BartoszM9010050452859293185470
3Gochnio JerzyM9595504028089100189469
4Bać StanisławM1009040502809294186466
5Kędzierawski PiotrM8510050402759198189464
6Kwaśniewski MarcinM909550502858394177462
7Olender RobertM958050502759196187462
8Sosiński BartoszM9010045502858090170455
9Miotła GrzegorzM909045502758594179454
10Piętak Paweł TomaszM7010050502708994183453
11Szymczuk MarcinM809050502708399182452
12Szczęch KrzysztofM7585505026092100192452
13Pasztaleniec MariuszM809045502659096186451
14Kęski AdamM1008550402757995174449
15Kubik IreneuszM809040452559198189444
16Adaszewski MarcinM958040452608497181441
17Jędral RobertM859545452708086166436
18Sawicki DariuszM809545402608294176436
19Samborski JakubM8510050452806094154434
20Gospodarczyk RafałM858040452508797184434
21Szafrański WojciechM808540452508795182432
22Nowak TadeuszM909045352607794171431
23Nowicki PawełM807550452508396179429
24Winiarski DariuszM809040352459094184429
25Piecuch PiotrM809550502756779146421
26Wąsowski KazimierzM857030502358997186421
27Krawczyk PawełM807550502556996165420
28Hadam DominikM808045402457896174419
29Dylewski GrzegorzM459550502407993172412
30Grzybowski ZbigniewM558540452259097187412
31Małecki ArturM957545352506099159409
32Szaro JanuszM808535402407693169409
33Maciąg AndrzejM858045402506289151401
34Kozłowski JanM658050502455473127372
35Pituch JózefM755550352155797154369
36Zakręta AlinaM558040302058469153358
37Nieradka BogdanM707050302057268140345
38Okrojek StanisławM457545502154584129344


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Cybula SewerynP8510040502759596191466
2Udrycki SławomirP9010045502857378151436
3Banaszek WojciechP958550352657793170435
4Hołodniak TomaszP858550502656697163428
5Pasztaleniec KamilP858035502508493177427
6Barszcz PiotrP859050352606798165425
7Kędzierawski ŁukaszP909050452657088158423
8Abramowicz SławomirP859045352557791168423
9Maciąg BartoszP857545452508093173423
10Powroźnik BogdanP807045502457488162407
11Żmiejko PawełP856550502507185156406
12Turczyn PawełP709040402407291163403
13Mańko MariuszP807540452407981160400
14Szaro WiesławP608040402207497171391
15Wójtowicz ZbigniewP756045402207893171391
16Hołodniak IreneuszP756540402207793170390
17Zieliński MateuszP857040352307079149379
18Jańczak AnnaP607045352108186167377
19Rachwalik BarbaraP509515452057795172377
20Zieliński PiotrP607545402206888156376
21Hadam PiotrP707040252057595170375
22Kokłowski RobertP758040402356178139374
23Benet JakubP657050352206094154374
24Wojtasiak RyszardP656550502305090140370
25Rybińska Nowak AnetaP557050452205792149369
26Powroźnik PiotrP658030402157183154369
27Konarski JarosławP357540451958189170365
28Bednarczuk AndrzejP757040402255484138363
29Jasik JacekP707040302106092152362
30Warchoł Jacek JózefP609035402256768135360
31Szymkiewicz-Wójcik MonikaP457035451957285157352
32Kołtun GrzegorzP704540201757996175350
33Dadas PrzemysławP707540402254772119344
34Krawiec-Grabczak MartaP706530251907480154344
35Wieczerzak KrzysztofP557040402053691127332
36Dylewski JanP656525351903383116306
37Kostyła ZbigniewP456040351804082122302
38Siembida ArkadiuszP505050401905852110300
39Krystynek-Kuryś AnnaP202525575176683158
40Ołówek PiotrP065045110000110


Klasyfikacja C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Cybula SewerynC8510040502759596191466
2Banaszek WojciechC958550352657793170435
3Hołodniak TomaszC858545502656697163428
4Pasztaleniec KamilC858035502508493177427
5Kędzierawski ŁukaszC909040452657088158423
6Maciąg BartoszC857545452508093173423
7Rybińska Nowak AnetaC557050452205792149369
8Dadas PrzemysławC707540402254772119344
9Dylewski JanC656525351903383116306
10Krystynek-Kuryś AnnaC202525575176683158

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.