strona główna forum dyskusyjne















I Zawody w Wieloboju Myśliwskim Bydgoszcz - Osie 22.02.2020


DIANY

Miej.Nazwiso i imięKlKrągMOPŚrutDzikRogaczKulaRAZEM
1Marysia OsetD7570852305878136366
2Anna ArendtD656560190335588278
3Katarzyna StefańskaD306080170435497267


SENIOR

Miej.Nazwiso i imięKlKrągMOPŚrutDzikRogaczKulaRAZEM
1Ryszard OnopiakS90801002707291163433
2Waldemar GredczyszynS7070802206172133353
3Marian MarcinekS7055701956062122317
4Jan SzopińskiS656070195375491286


MISTRZOWSKA

Miej.Nazwiso i imięKlKrągMOPŚrutDzikRogaczKulaRAZEM
1Marek GoerickM85901002759093183458
2Michał KarpikM90951002858884172457
3Rafał SzyłejkoM9090952758394177452
4Piotr KraińskiM9080952659190181446
5Łukasz PlataM90709025089100189439
6Ryszard OnopiakM90801002707291163433
7Krzysztof DempsM9090952756097157432
8Bartosz MarcinkowskiM9090852657293165430
9Sergij IsarykM80751002558683169424
10Michał GolecM7585752358599184419
11Paweł ŁassaM9080902606692158418
12Piotr CzajkaM8075852408196177417
13Bogdan DudekM9065902458883171416
14Jarosław KwaśnikM8055952308794181411
15Mateusz GmitrzakM8575902508078158408
16Wojciech ŁakomyM80601002407098168408
17Paweł ZałogaM8070852357098168403
18Andrzej NoskoM8055802159192183398
19Wojciech DempsM8080852457671147392
20Tadeusz KrólM7555852158290172387
21Marcin GolecM6580702157795172387
22Marcin SmykowskiM9560802356289151386
23Włodzimierz LubeckiM8040802009194185385
24Łukasz GacaM6575802208380163383
25Piotr PietraszekM7550852107595170380
26Jacek LipińskiM8570452007989168368
27Waldemar GredczyszynM7070802206172133353
28Janusz SztuczkaM6060601806087147327
29Wojciech MuszyńskiM707070210000210


POWSZECHNA

Miej.Nazwiso i imięKlKrągMOPŚrutDzikRogaczKulaRAZEM
1Tomasz RozumczykP8070952459489183428
2Marek LewandowskiP9075952606896164424
3Dariusz SobolewskiP70801002508190171421
4Jakub KwasigrochP7555902208990179399
5Mateusz RaguzaP8580852506780147397
6Andrzej KaszewskiP8060952358774161396
7Bartosz ForczmańskiP7555802108398181391
8Maciej PiątkowskiP7565802208484168388
9Andrzej ŚlusarzP6575952356488152387
10Tomasz ŚmiechowskiP8075652207193164384
11Radosław OśmiałowskiP8080702305589144374
12Jakub ŁakomyP8055802156279141356
13Hubert KellerP7545852056387150355
14Adam NowogórskiP858090255475198353
15Sebastian BuziewskiP7570702153984123338
16Marcin GajerP6050651757291163338
17Krzysztof PołczyńskiP808080240148094334
18Marian MarcinekP7055701956062122317
19Piotr SiuzdakP5060701805073123303
20Grzegorz GwizdałaP5565701904564109299
21Jan SzopińskiP656070195375491286
22Waldemar KaczorowskiP606075195541670265
23Michał EdwarczykP253560120236891211


KLASA C

Miej.Nazwiso i imięKlKrągMOPŚrutDzikRogaczKulaRAZEM
1Marek LewandowskiC9075952606896164424
2Mateusz RaguzaC8580852506780147397
3Hubert KellerC7545852056387150355
4Anna ArendtC656560190335588278

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.