strona główna forum dyskusyjne















Puchar Zarządu Okręgowego PZŁ w Elblągu
Elbląg - Gołąbki 27.06.2020


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Socha DominikaM758545352408999188428
2Przeorek-Dąbrowska DominikaP608545502406697163403
3Klejnotowska AlicjaP807045452406193154394
4Piątkowska EwaP756045452257381154379
5Arendt AnnaP608045402255886144369
6Jańczak AnnaP507030401905773130320
7Frieske-Pszczółkowska MagdalenaP752545251706178139309


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Surma TomaszM1009550502959194185480
2Smoliński PiotrM1009050502909197188478
3Montowski ZbyszkoM8510050502859297189474
4Goerick MarekM859545502759798195470
5Płata ŁukaszM958550502809396189469
6Karpik MichałM909545502809296188468
7Kraiński PiotrM9090455027593100193468
8Banasiak TomaszM959050502858299181466
9Szyłejko RafałM908545502708899187457
10Jesionowski JakubM908050452659398191456
11Jakubiak PawełM858550452659393186451
12Walczak KamilM959050502856599164449
13Onopiak RyszardM858550502708494178448
14Demps KrzysztofM858045502608096176436
15Hoppa SebastianM858535452509094184434
16Leźnicki JacekM709050502607697173433
17Socha DominikaM758545352408999188428
18Przeorek JerzyM808545402508590175425
19Dorniak RobertM807545452458793180425
20Szramka MichałM1008045452706088148418
21Kubiaczyk MikołajM709030452358895183418
22Łakomy WojciechM857550502606394157417
23Kapuściński RafałM807045452407878156396
24Kurzyński AdamM658025502008181162362
25Peret LeszekM855525352006392155355


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Semkiw KrzysztofP908045502658298180445
2Siemianowski MichałP808045452509298190440
3Rozumczyk TomaszP859045452657390163428
4Grzybowski RafałP859045352557895173428
5Trzaska WojciechP857045402408797184424
6Pestka ŁukaszP857545452507597172422
7Sanczenko PiotrP857540402408597182422
8Pieklik HubertP856550402408495179419
9Kędzierski ZbigniewP809050502706979148418
10Nowakowski KrzysztofP807045452408890178418
11Zamojski MarcinP807545402408490174414
12Rublewski SebastianP856550452456798165410
13Urbański TomaszP808040402407495169409
14Mańko MariuszP757535402258795182407
15Kobus ZdzisławP907535452457091161406
16Przeorek-Dąbrowska DominikaP608545502406697163403
17Meronk-Pisarek RadosławP806540452307893171401
18Zboiński JózefP758540502506878146396
19Klejnotowska AlicjaP807045452406193154394
20Tarnowski LechP758035352258285167392
21Kieczeń PiotrP757535502357579154389
22Piątkowski MaciejP708030452257985164389
23Peret MichałP808545352455189140385
24Drężek KrzysztofP708545502505578133383
25Edel AndrzejP857535452405388141381
26Kaliński AdamP858025302206694160380
27Piątkowska EwaP756045452257381154379
28Arendt AnnaP608045402255886144369
29Polakowski WitoldP706045402155186137352
30Domian DariuszP558025502105981140350
31Pszczółkowski PiotrP707045452303384117347
32Domian AdamP603540451807097167347
33Bejgrowicz ZbigniewP804520401856590155340
34Chęć JarosławP507020351758376159334
35Piotrowski PiotrP357025401706794161331
36Zinkiewicz ZygmuntP554540251656494158323
37Jańczak AnnaP507030401905773130320
38Holdys RemigiuszP505535251657579154319
39Kossowski JózefP506030401805088138318
40Murawski PiotrP605025351705690146316
41Frieske-Pszczółkowska MagdalenaP752545251706178139309
42Zinkiewicz Jakubp354530501604975124284
43Piotrowski Piotr JanP20802045165385795260
44Brodzik MaksymilianP35453530145175875220
45Czapla DawidP20252520903891129219


Klasyfikacja C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Rozumczyk TomaszC908545452657390163428
2Pieklik HubertC658550402408495179419
3Kieczeń PiotrC757535502357579154389
4Piotrowski Piotr JanC80202045165385795260

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.