strona główna forum dyskusyjne















I Puchar Firmy TAGART Tarnobrzeg - Borów 30.08.2020


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Bemacka-Adamczyk DominikaM9595952858291173458
2Socha DominikaM8580902558396179434
3Zakręta AlinaM8570952508894182432
4Myszka PatrycjaP7590902558292174429
5Myszka OliwiaP8055902258787174399
6Szymkiewicz-Wójcik MonikaM9060752257497171396
7Jańczak AnnaP6575752156793160375
8Nowak LilianaM8555802206191152372
9Arendt AnnaP7560952305087137367
10Krawiec-Grabczak MartaP8075602156570135350
11Rybińska Nowak AnetaP5045801757092162337
12Kruszelnicka JolantaP5065801954198139334


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Banasiak TomaszM100951002959399192487
2Nowicki PawełM10095952909096186476
3Wąsik DawidM95909528091100191471
4Guzik RafałM10090952859193184469
5Plata ŁukaszM95851002809297189469
6Górski HenrykM9095952809296188468
7Sawicki DariuszM9090952759099189464
8Jędral RobertM100951002957691167462
9Bernacka-Adamczyk DominikaM9595952858291173458
10Wójcik TomaszM9580952708999188458
11Tomala SławomirM9585952758299181456
12Szymczuk MarcinM9590952807798175455
13Małecki ArturM9090852658998187452
14Górnik JerzyM9590902758195176451
15Gospodarczyk RafałM9095952807991170450
16Bać StanisławM90901002807296168448
17Szczęch KrzysztofM8585952659092182447
18Karpik MichałM7090952559597192447
19Kubik IreneuszM8585852559393186441
20Żmiejko PawełM8580852509297189439
21Marconi HubertM9585752558696182437
22Krupa KazimierzM75901002657497171436
23Socha DominikaM8580902558396179434
24Adamczyk BartoszM10085802658187168433
25Fryc KrzysztofM9080752459395188433
26Kucharczyk KazimierzM9090952755899157432
27Zakręta AlinaM8570952508894182432
28Leźnicki JacekM9585852657294166431
29Czajka PiotrM90808525576100176431
30Kulikowski MarekM6585952458798185430
31Kęski AdamM8070952458298180425
32Pudełko JanuszM70751002458892180425
33Miszycki PiotrM9575752458495179424
34Kubik BartoszM95801002756384147422
35Marconi GianniM9065952508092172422
36Flis KazimierzM65701002357996175410
37Szczotka AdamM8080752357395168403
38Barszcz JerzyM8580902555691147402
39Kostrzewa DariuszM7585852456196157402
40Nowak TadeuszM80651002456492156401
41Ilnicki RyszardM9560852407288160400
42Olender RobertM8065902357687163398
43Jurosz PawełM8570852407384157397
44Szarzec RomanM5590852308384167397
45Nieradka BogdanM9085902654883131396
46Szymkiewicz-Wójcik MonikaM9060752257497171396
47Szaro JanuszM8575902505092142392
48Tuźnik SylwesterM8540952208189170390
49Grzybowski ZbigniewM9080902604089129389
50Laprus MarcinM80651002454088128373
51Kozłowski JanM8075902454979128373
52Nowak LilianaM8555802206191152372
53Gębala MarekM7555852155494148363
54Guzik AndrzejM7565802204279121341
55Kądzielawa JarosławM6540701753570105280


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Ożga MateuszP75901002658698184449
2Tomala DamianP95601002559488182437
3Myszka PatrycjaP7590902558292174429
4Kuszela MateuszP6095852408797184424
5Faber PiotrP8585852557592167422
6Hołodniak IreneuszP7585902507497171421
7Dudek RafałP90901002808653139419
8Makuch MariuszP8080902507395168418
9Barwicki PawełP7585902508678164414
10Szpara WojciechP8560902357898176411
11Turbak TomaszP90801002705089139409
12Kołtun GrzegorzP8595752557282154409
13Kulikowski PatrykP6075852209198189409
14Krakowski SzymonP8560902358687173408
15Pamuła KrzysztofP8575852457092162407
16Janus SławomirP8065852308789176406
17Turczyn Paweł AndrzejP8070802308294176406
18Szaro WiesławP7570852307699175405
19Pasztaleniec KamilP10090402307895173403
20Jurosz HubertP7575802308390173403
21Myszka OliwiaP8055902258787174399
22Dytkowski PrzemysławP95801002753686122397
23Gąsiorek BogusławP7070802208283165385
24Banaszek WojciechP5075902158583168383
25Salamon TomaszP5070852057398171376
26Jańczak AnnaP6575752156793160375
27Jurosz MarekP6555751958892180375
28Żurek WojciechP9545952356571136371
29Powroźnik BogdanP7050751957897175370
30Arendt AnnaP7560952305087137367
31Bocian GrzegorzP60701002305977136366
32Babiuch PawełP5565852056989158363
33Warchoł JacekP8065652106487151361
34Francuz ArturP8555902304880128358
35Dytkowski PiotrP7080952453378111356
36Krawiec-Grabczak MartaP8075602156570135350
37Powroźnik PiotrP7060702006477141341
38Rej JacekP908565240376097337
39Rybińska Nowak AnetaP5045801757092162337
40Kruszelnicka JolantaP5065801954198139334
41Garncarz RobertP7560652005875133333
42Żurek IgorP5040751655383136301
43Małyszek JerzyP5530701555973132287
44Kiljański KrzysztofP3535851554956105260
45Konarski JarosławP0350354204277


Klasyfikacja senior

Miej.Nazwisko i imięZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Górnik JerzyM9590902758195176451
2Barszcz JerzyM8580902555691147402
3Ilnicki RyszardM9560852407288160400
4Kozłowski JanM8075902454979128373
5Gębala MarekM7555852155494148363
6Guzik Andrzej JanM7565802204279121341
7Kądzielawa JarosławM6540701753570105280
8Kiljański Krzysztofp3535851554956105260


Klasyfikacja C

Miej.Nazwisko i imięZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Ożga MateuszP75901002658698184449
2Tomala DamianP95601002559488182437
3Marconi HubertM9585752558696182437
4Kucharczyk KazimierzM9090952755899157432
5Myszka PatrycjaP7590902558292174429
6Kuszela MateuszP6095852408797184424
7Marconi GianniM9065952508092172422
8Makuch MariuszP8080902507395168418
9Szpara WojciechP8560902357898176411
10Turbak TomaszP90801002705089139409
11Krakowski SzymonP8560902358687173408
12Pasztaleniec KamilP10090402307895173403
13Jurosz HubertP7575802308390173403
14Myszka OliwiaP8055902258787174399
15Rybińska Nowak AnetaP5045801757092162337
16Kruszelnicka JolantaP5065801954198139334
17Żurek IgorP5040751655383136301

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.