strona główna forum dyskusyjne















Eliminacje Ligi Strzeleckiej Region III
Warszawa - Suchodół 22.05.2021


Liga Strzelecka drużynowo

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Borysiuk BartłomiejPWarszawa9595952858697183468
2Szul MarekMWarszawa9595852759193184459
3Huminiak TomaszMWarszawa9565902508993182432
4Nowicki PawełMWarszawa8585852558294176431
5Ankiewicz TomaszMWarszawa8085752409196187427
6Olborski WojciechMWarszawa7585702308997186416
7Olborski MaciejPWarszawa8575702309095185415
8Kostrzewa DariuszMWarszawa8080702307498172402
93450
10Komarewski TomaszMBiałystok95809026590100190455
11Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok80908525592100192447
12Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok8575952558889177432
13Krajewski Marek KrzysztofMBiałystok60809023089100189419
14Kulikowski PatrykPBiałystok9560702259296188413
15Molski Krzysztof LechMBiałystok7580802357398171406
16Żmiejko PawełMBiałystok8070802307797174404
17Szydłowski Łukasz WiesławMBiałystok7565852256795162387
183363
19Wojtulewicz Jarosław JakubMSuwałki9085902659292184449
20Witak Hubert HenrykMSuwałki8570952509191182432
21Jakubiak PawełMSuwałki9075852508496180430
22Roszko MarcinMSuwałki8095802558391174429
23Warsiewicz RobertMSuwałki9580802558688174429
24Sobolewski MirosławPSuwałki8070802306990159389
25Kleszczewski ZbigniewMSuwałki6565902207192163383
26Zamojski MarcinpSuwałki7580602156992161376
273317
28Kozikowski KrzysztofMŁomża9580802559592187442
29Święcki KrzysztofMŁomża8580902558996185440
30Kozikowski RafałMŁomża7585902508793180430
31Motyliński Przemysław KarolPŁomża8570752308094174404
32Mańko Mariusz AndrzejMŁomża7075852307595170400
33Koniecko Arkadiusz, HubertMŁomża7575802307594169399
34Deniziak Ryszard AntoniMŁomża8585752456390153398
35Chodorowski RafałPŁomża6085652107697173383
363296
37Wadas MichałMSiedlce9590852709691187457
38Chodowiec AndrzejMSiedlce8085952607599174434
39Hanusz BartłomiejMSiedlce7590852508397180430
40Cąkała CezaryPSiedlce9075802459088178423
41Hanusz JakubMSiedlce8580752408991180420
42Hanusz Wojciech JózefMSiedlce5585802208399182402
43Bajerowski ArturPSiedlce9050802207691167387
44Budzyński Paweł PiotrPSiedlce7065551905285137327
453280
46Marlęga SławomirMCiechanów95959028091100191471
47Szugajew Michał AdamMCiechanów8585802509198189439
48Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów9090752557093163418
49Łożyński Piotr WitoldMCiechanów7565852257595170395
50Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów8580552208391174394
51Przeorek MaciejMCiechanów8580902554091131386
52Przeorek -Dąbkowska Dominika MCiechanów7060702008785172372
53Niedźwiecki PrzemysławPCiechanów7070451855886144329
543204
55Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podl.8085902558899187442
56Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podl.8585802507693169419
57Wójciuk JerzyMBiała Podl.6575802209197188408
58Wąsowski KazimierzMBiała Podl.8070802308588173403
59Konarski JarosławPBiała Podl.6570802157598173388
60Wawryniuk Tomasz KazimierzMBiała Podl.5570701956591156351
61Piróg HubertPBiała Podl.5555651757081151326
62Borysiuk Krzysztof WaldemarMBiała Podl.4050651556793160315
633052
64Gąssowski WojciechMOstrołęka5085752109295187397
65397


Klasyfikacja Dian

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Przeorek-Dąbkowska Dominika MCiechanów7060702008785172372
2Piątkowska-Klimaszewska EwaMSuwałki7045501657998177342


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Marlęga SławomirMCiechanów95959028091100191471
2Szul MarekMWarszawa9595852759193184459
3Wadas MichałMSiedlce9590852709691187457
4Komarewski TomaszMBiałystok95809026590100190455
5Wojtulewicz Jarosław JakubMSuwałki9085902659292184449
6Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok80908525592100192447
7Kozikowski KrzysztofMŁomża9580802559592187442
8Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8085902558899187442
9Święcki KrzysztofMŁomża8580902558996185440
10Szugajew Michał AdamMCiechanów8585802509198189439
11Chodowiec AndrzejMSiedlce8085952607599174434
12Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok8575952558889177432
13Huminiak TomaszMWarszawa9565902508993182432
14Witak Hubert HenrykMSuwałki8570952509191182432
15Nowicki PawełMWarszawa8585852558294176431
16Jakubiak PawełMSuwałki9075852508496180430
17Hanusz BartłomiejMSiedlce7590852508397180430
18Kozikowski RafałMŁomża7585902508793180430
19Warsiewicz RobertMSuwałki9580802558688174429
20Roszko MarcinMSuwałki8095802558391174429
21Ankiewicz TomaszMWarszawa8085752409196187427
22Hanusz JakubMSiedlce8580752408991180420
23Krajewski Marek KrzysztofMBiałystok60809023089100189419
24Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów9090752557093163418
25Olborski WojciechMWarszawa7585702308997186416
26Wójciuk JerzyMBiała Podlaska6575802209197188408
27Molski Krzysztof LechMBiałystok7580802357398171406
28Żmiejko PawełMBiałystok8070802307797174404
29Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska8070802308588173403
30Kostrzewa DariuszMWarszawa8080702307498172402
31Hanusz Wojciech JózefMSiedlce5585802208399182402
32Mańko Mariusz AndrzejMŁomża7075852307595170400
33Koniecko Arkadiusz, HubertMŁomża7575802307594169399
34Deniziak Ryszard AntoniMŁomża8585752456390153398
35Gąssowski WojciechMOstrołęka5085752109295187397
36Łożyński Piotr WitoldMCiechanów7565852257595170395
37Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów8580552208391174394
38Szydłowski Łukasz WiesławMBiałystok7565852256795162387
39Przeorek MaciejMCiechanów8580902554091131386
40Kleszczewski ZbigniewMSuwałki6565902207192163383
41Wójcik Tomasz MaciejMWarszawa7575652157395168383
42Przeorek-Dąbkowska DominikaMCiechanów7060702008785172372
43Sawicki DariuszMBiałystok6585602106099159369
44Wawryniuk Tomasz KazimierzMBiała Podlaska5570701956591156351
45Piątkowska-Klimaszewska EwaMSuwałki7045501657998177342
46Borysiuk Krzysztof WaldemarMBiała Podlaska4050651556793160315


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Borysiuk BartłomiejPWarszawa9595952858697183468
2Cąkała CezaryPSiedlce9075802459088178423
3Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska8585802507693169419
4Olborski MaciejPWarszawa8575702309095185415
5Kulikowski PatrykPBiałystok9560702259296188413
6Motyliński Przemysław KarolPŁomża8570752308094174404
7Siwik KacperPWarszawa8075702258093173398
8Sobolewski MirosławPSuwałki8070802306990159389
9Konarski JarosławPBiała Podlaska6570802157598173388
10Bajerowski ArturPSiedlce9050802207691167387
11Chodorowski RafałPŁomża6085652107697173383
12Zamojski MarcinPSuwałki7580602156992161376
13Łakomy JakubPWarszawa8070802306167128358
14Niedźwiecki PrzemysławPCiechanów7070451855886144329
15Budzyński Paweł PiotrPSiedlce7065551905285137327
16Piróg HubertPBiała Podlaska5555651757081151326
17Uss GrzegorzPSiedlce5575551855279131316


Klasyfikacja senior

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8085902558899187442
2Witak Hubert HenrykMSuwałki8570952509191182432
3Ankiewicz TomaszMWarszawa8085752409196187427
4Wójciuk JerzyMBiała Podlaska6575802209197188408
5Molski Krzysztof LechMBiałystok7580802357398171406
6Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska8070802308588173403
7Hanusz Wojciech JózefMSiedlce5585802208399182402
8Gąssowski WojciechMOstrołęka5085752109295187397
9Łożyński Piotr WitoldMCiechanów7565852257595170395
10Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów8580552208391174394


klasyfikacja C

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Olborski MaciejPWarszawa8575702309095185415

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.