strona główna forum dyskusyjne















Eliminacje Ligi Strzeleckiej Region IV
Kalisz - Wolica 22.05.2021 r.


Liga Strzelecka drużynowo

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Włodarczyk RemigiuszMOpole10090952859498192477
2Adamczyk Bartosz JerzyMOpole10080952758398181456
3Kuchczyński Radosław JerzyMOpole90100852758493177452
4Suchodolski Adam KarolMOpole9090902707395168438
5Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8585902608390173433
6Kowalski Jan PiotrMOpole9575902606198159419
7Długosz JacekMOpole9570952606296158418
8Kuzior RomanMOpole9070802409286178418
93511
10Wróblewski AndrzejMKalisz8585752459396189434
11Sikora Rafał PiotrMKalisz8590802557899177432
12Szczotka GrzegorzMKalisz9585702508497181431
13Malik Krzysztof PiotrMKalisz8085902557593168423
14Gajewski Aleksander BernardMKalisz10085752606395158418
15Nowacki MateuszMKalisz8085752408192173413
16Prędki PawełMKalisz8595652458483167412
17Napierała Adam MarcinPKalisz8085702357395168403
183366
19Wójcik Hubert BogusławMWrocław90100902807691167447
20Szydełko Aleksander WiesławMWrocław9075952607896174434
21Trzaskowski MaciejMWrocław9090752558390173428
22Kurgan AdrianPWrocław9070852457793170415
23Afanasjew KamilMWrocław9085602358693179414
24Skoczylas Sebastian AleksanderPWrocław9575652358392175410
25Dobrowolski Zbigniew WojciechPWrocław8570802358880168403
26Mrówczyński Radosław WiktorPWrocław8580702357494168403
273354
28Surma TomaszMŁódź10085952807099169449
29Walczak KamilMŁódź7580802359796193428
30Daukszys TadeuszMŁódź9575802507297169419
31Rafalski MikołajMŁódź8090752457496170415
32Sejda Piotr, MichałPŁódź8080752357492166401
33Rafalski MaciejMŁódź8090852554795142397
34Stojek HubertMŁódź8075652207194165385
35Sontag JanMŁódź6560902155999158373
363267
37Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych9585952756593158433
38Zajączkowski Bogusław RomanPWałbrzych8585702408787174414
39Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych8090702408192173413
40Gąsior PiotrMWałbrzych7080702208299181401
41Lubas Wojciech JakubPWałbrzych7075501959094184379
42Kot DanielPWałbrzych7065802157685161376
43Stachera MichałMWałbrzych9575652355784141376
44Biereśniewicz WacławMWałbrzych7085752305092142372
453164
46Marconi HubertMJelenia Góra8585752458892180425
47Marconi GianniMJelenia Góra7580752308780167397
48Łapucewicz JózefMJelenia Góra6085902356889157392
49Michalski MirosławPJelenia Góra7580602153888126341
50Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra5575551856093153338
511893
52Wojtaszuk DariuszMLegnica10070952658293175440
53Sawkowicz PiotrPLegnica7575702207091161381
54Ziąber TomaszPLegnica6565551856983152337
551158
56Nowak Maciej MichałPSkierniewice6585602107486160370
57370


Klasyfikacja Dian

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8585902608390173433


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Włodarczyk RemigiuszMOpole10090952859498192477
2Adamczyk Bartosz JerzyMOpole10080952758398181456
3Kuchczyński Radosław JerzyMOpole90100852758493177452
4Surma TomaszMŁódź10085952807099169449
5Wójcik Hubert BogusławMWrocław10090902807691167447
6Wojtaszuk DariuszMLegnica10070952658293175440
7Suchodolski Adam KarolMOpole9090902707395168438
8Szydełko Aleksander WiesławMWrocław9075952607896174434
9Wróblewski AndrzejMKalisz8585752459396189434
10Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych9585952756593158433
11Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8585902608390173433
12Sikora Rafał PiotrMKalisz8590802557899177432
13Szczotka GrzegorzMKalisz9585702508497181431
14Trzaskowski MaciejMWrocław9090752558390173428
15Walczak KamilMŁódź7580802359796193428
16Marconi HubertMJelenia Góra8585752458892180425
17Malik Krzysztof PiotrMKalisz8085902557593168423
18Kowalski Jan PiotrMOpole9575902606198159419
19Daukszys TadeuszMŁódź9575802507297169419
20Gajewski Aleksander BernardMKalisz10085752606395158418
21Długosz JacekMOpole9570952606296158418
22Kuzior RomanMOpole9070802409286178418
23Rafalski MikołajMŁódź8090752457496170415
24Afanasjew KamilMWrocław9085602358693179414
25Nowacki MateuszMKalisz8085752408192173413
26Prędki PawełMKalisz8595652458483167412
27Gąsior PiotrMWałbrzych7080702208299181401
28Kukulski Krzysztof HubertMOpole7575802307395168398
29Rafalski MaciejMŁódź8090852554795142397
30Marconi GianniMJelenia Góra7580752308780167397
31Łapucewicz JózefMJelenia Góra6085902356889157392
32Bąk MichałMKalisz8575752356591156391
33Gajewski Piotr IreneuszMKalisz9065802355893151386
34Stojek HubertMŁódź8075652207194165385
35Sadowski Marek MichałMOpole6560852108194175385
36Porowski KonradMWrocław7565652058196177382
37Jędros Witold PawełMKalisz7080602108190171381
38Stachera MichałMWałbrzych9575652355784141376
39Chudziński Paweł JózefMWrocław8090602305787144374
40Sontag JanMŁódź6560902155999158373
41Biereśniewicz WacławMWałbrzych7085752305092142372
42Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra5575551856093153338


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Kurgan AdrianPWrocław9070852457793170415
2Zajączkowski Bogusław RomanPWałbrzych8585702408787174414
3Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych8090702408192173413
4Skoczylas Sebastian AleksanderPWrocław9575652358392175410
5Mrówczyński Radosław WiktorPWrocław8580702357494168403
6Dobrowolski Zbigniew WojciechPWrocław8570802358880168403
7Napierała Adam MarcinPKalisz8085702357395168403
8Sejda Piotr, MichałPŁódź8080752357492166401
9Stodolski Rafał ŁukaszPKalisz8070802306996165395
10Przybył DariuszPKalisz9550852306895163393
11Kłodnicki Romuald TadeuszPKalisz8580652306590155385
12Sawkowicz PiotrPLegnica7575702207091161381
13Korościk MarcinPKalisz8060702107992171381
14Grzesiek KrzysztofPKalisz7575552058789176381
15Lubas Wojciech JakubPWałbrzych7075501959094184379
16Kot DanielPWałbrzych7065802157685161376
17Liberski RobertPKalisz7570501958296178373
18Nowak Maciej MichałPSkierniewice6585602107486160370
19Mioduszewski JanPOpole10075652406165126366
20Jędros MichałPKalisz6595702304490134364
21Marcinkiewicz PawełPWałbrzych6545701808591176356
22Kusiński ArkadiuszPWrocław6070752055295147352
23Krupa Krzysztof StanisławPKalisz6590652205076126346
24Wojtczak MarekPŁódź7070652055388141346
25Ociepa Piotr MariuszPKalisz8065602055287139344
26Michalski MirosławPJelenia Góra7580602153888126341
27Ziąber TomaszPLegnica6565551856983152337
28Słatyński Marcin RomanpWałbrzych8560602054882130335
29Bronowicki Paweł GrzegorzPWrocław5565501706190151321
30Gałczyński Dariusz AdrianPKalisz7550852106735102312
31Gałczyński Hubert AntoniPKalisz6550601754268110285
32Skóra Michał PawełPWałbrzych5550551604073113273
33Mrulewicz WaldemarPŁódź60254012536440165


Klasyfikacja C

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągMOPŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Marconi HubertMJelenia Góra8585752458892180425
2Marconi GianniMJelenia Góra7580752308780167397
3Grzesiek KrzysztofPKalisz7575552058789176381
4Mioduszewski JanPOpole10075652406165126366
5Ziąber TomaszPLegnica6565551856983152337
6Skóra Michał PawełPWałbrzych5550551604073113273

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.