strona główna forum dyskusyjne















XXXVIII Turniej Strzelectwa Myśliwskiego
Suwałki - Doliwy 18.07.2021


Klasa Open

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Marlęga SławomirM10090505029081100181471
2Witak HubertM859045502709198189459
3Molski KrzysztofM908550352609399192452
4Goerick MarekM1008540452708596181451
5Smykowski MarcinM9510035502807397170450
6Dorniak RobertM859550452758491175450
7Kozikowski RafałM8590503526090100190450
8Hajczuk WiesławM959545252608798185445
9Udrycki SławomirP909050502806594159439
10Warsiewicz RobertM859545402658291173438
11Jakubiak PawełM909045302558796183438
12Szymczuk MarcinM7510040352509293185435
13Szybiński PiotrP8580503024589100189434
14Gałązka MaciejP809545302509190181431
15Żmijko PawełM7510040302458799186431
16Samborski JakubP909545302608882170430
17Kozłowski PiotrM908050352557296168423
18Kieczeń PiotrP8010030502607685161421
19Jankowski MarcinP908545402607088158418
20Pieklik HubertP808040402409088178418
21Szczęch KrzysztofM708050402407999178418
22Gospodarczyk RafałM808050402506798165415
23Jaczyński WaldemarM708550502556196157412
24Przeorek JerzyM906550352407993172412
25Sobolewski MirosławP709035352308496180410
26Kulikowski MarekM807540452407494168408
27Przeorek DominikaM7580304022580100180405
28Onopiak RyszardM908545252456297159404
29Zamojski MarcinP907535352357395168403
30Domoradzki ZbigniewP757550452456588153398
31Mańko MariuszM758040252207997176396
32Kleszczewski ZbigniewM708530302157894172387
33Kisielewski MarekP559035352157593168383
34Szybińska AlicjaP608525352057994173378
35Wiszowaty CezaryP757030402156696162377
36Drężek AdrianP805030402008391174374
37Luto KrzysztofP757545352304887135365
38Narkiewicz MaciejP757520402107675151361
39Pająk MartaP456535401857996175360
40Milewski ArkadiuszP557030301857893171356
41Szypowski MaciejM757040152006885153353
42Kozikowski KrzysztofM658035101906889157347
43Szybiński MarianM506540452005194145345
44Boharewicz PiotrP655535351906280142332
45Góral ArkadiuszP75552051557596171326
46Marczak MateuszP606535101706483147317
47Pająk GrzegorzP803030251655486140305
48Opanowski JanP404015201155090140255

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.