strona główna forum dyskusyjne















VIII Mistrzostwa PZŁ Dian Opole - Grudzice 08.08.2021


MISTRZOSTWA PZŁ DIAN ZDJĘCIA Baraż o nalepszy śrut wygrała Brnacka-Adamczyk Dominika.. Najlepsza kula Zakręta Alina Klasyfikacja drużynowa

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągPrzelotZającŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Zakręta AlinaMOpole959535502758796183458
2Kołatek NinaPOpole859550452758097177452
3Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole1007550502756096156431
4IRAZEM1341
5Pająk MartaPOlsztyn704550502159092182397
6Bąk EwaPOlsztyn756040452208387170390
7Szybińska AlicjaPOlsztyn757530502303494128358
8IIRAZEM1145
9Socha DominikaMSłupsk858550502707996175445
10Łabenda AgataMSłupsk805050402207099169389
11Znamirowska AnnaPSłupsk454520501606476140300
12IIIRAZEM1134
13Oset MariaMBydgoszcz909045502756097157432
14Arendt AnnaPBydgoszcz605035401858192173358
15Galikowska JolantaPBydgoszcz706040452153889127342
16IVRAZEM1132
17Hein BeataMPiła755550502308795182412
18Gębala BeataPPiła556050502157383156371
19Otworowska BarbaraPPiła605530351806174135315
20VRAZEM1098
21Dzięcioł-Gęsiarz AleksandraMKraków707045452306892160390
22Rachwalik BarbaraPKraków905525502206871139359
23Ochman AnnaPKraków605520401756185146321
24VIRAZEM1070
25Klejnotowska AlicjaMGdańsk957045502607187158418
26Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk806545402304683129359
27Stefańska KatarzynaPGdańsk504045401753679115290
28VIIRAZEM1067
29Krawiec-Grabczak MartaPRzeszów807550502558379162417
30Flis KatarzynaPRzeszów655535401955483137332
31Wolanin MałgorzataPRzeszów45754045205415596301
32VIIIRAZEM1050
33Kamińska KarolinaPSieradz757045452356385148383
34Prusińska MichalinaPSieradz608045452305090140370
35Wesołowska EwelinaPSieradz404035451603977116276
36IXRAZEM1029
37Melanowicz BarbaraPGorzów Wlkp.708550502556271133388
38Moyseowicz AgataPGorzów Wlkp.406545401904768115305
39Szumska JoannaPGorzów Wlkp.35251545120206585205
40XRAZEM898
41Jańczak AnnaPChełm756030352006877145345
42Sawicka Aleksandra WeronikaPChełm355035301504369112262
43Krystynek-Kuryś AnnaPChełm20503540145207999244
44XIRAZEM851
45Korczyc JolantaPPiotrków Tryb.656030401956369132327
46Chamczyk KatarzynaPPiotrków Tryb.405030451654671117282
47Nurczyńska MałgorzataPPiotrków Tryb.501040201205265117237
48XIIRAZEM846
49Miller MagdalenaPWrocław656035351955497151346
50Błotna DorotaPWrocław501530501452993122267
51Sarata PaulaPWrocław35503510130186987217
52XIIIRAZEM830
53Margas NataliaPKrosno554540451857294166351
54Gruza PatrycjaPKrosno353525301253296128253
55Lenkiewicz-Bardzińska AgataPKrosno253501070302858128
56XIVRAZEM732


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągPrzelotZającŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Zakręta AlinaMOpole959535502758796183458
2Myszka PatrycjaMTarnobrzeg959040502758099179454
3Socha DominikaMSłupsk858550502707996175445
4Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz909045502756097157432
5Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole1007550502756096156431
6Klejnotowska AlicjaMGdańsk957045502607187158418
7Hein BeataMPiła755550502308795182412
8Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała809540502655383136401
9Dzięcioł-Gęsiarz AleksandraMKraków707045452306892160390
10Łabenda AgataMSłupsk805050402207099169389
11Przeorek-Dąbkowska DominikaMCiechanów7580305023551100151386
12Urban NataliaMPoznań856050402356376139374
13Szymkiewicz-Wójcik MonikaMRadom707050252157782159374
14Sokólska UrszulaMŁomża905525502206189150370
15Piątkowska-Klimaszewska EwaMSuwałki856535502355477131366
16Grynia-Gąsiorek BarbaraMKoszalin655030501957677153348


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągPrzelotZającŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Kołatek NinaPOpole859550452758097177452
2Krawiec-Grabczak MartaPRzeszów807550502558379162417
3Myszka OliwiaPTarnobrzeg758040502456796163408
4Pająk MartaPOlsztyn704550502159092182397
5Bąk EwaPOlsztyn756040452208387170390
6Melanowicz BarbaraPGorzów Wlkp.708550502556271133388
7Kamińska KarolinaPSieradz757045452356385148383
8Gębala BeataPPiła556050502157383156371
9Prusińska MichalinaPSieradz608045452305090140370
10Lubecka MartynaPWarszawa855530452156985154369
11Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk806545402304683129359
12Rachwalik BarbaraPKraków905525502206871139359
13Szybińska AlicjaPOlsztyn757530502303494128358
14Arendt AnnaPBydgoszcz605035401858192173358
15Margas NataliaPKrosno554540451857294166351
16Miller MagdalenaPWrocław656035351955497151346
17Jańczak AnnaPChełm756030352006877145345
18Gaj JoannaPJelenia Góra756535502254573118343
19Galikowska JolantaPBydgoszcz706040452153889127342
20Flis KatarzynaPRzeszów655535401955483137332
21Korczyc JolantaPPiotrków Tryb.656030401956369132327
22Ochman AnnaPKraków605520401756185146321
23Sukiennik MartynaPOlsztyn555040451903887125315
24Otworowska BarbaraPPiła605530351806174135315
25Motylińska IzabelaPŁomża604540401855372125310
26Górecka JustynaPZielona Góra455535301655983142307
27Moyseowicz AgataPGorzów Wlkp.406545401904768115305
28Wolanin MałgorzataPRzeszów45754045205415596301
29Znamirowska AnnaPSłupsk454520501606476140300
30Skibicka AlinaPWłocławek455540351755666122297
31Pawlak-Molewska AgataPWłocławek656025151654483127292
32Stefańska KatarzynaPGdańsk504045401753679115290
33Sobania AgnieszkaPRadom703535251653788125290
34Chamczyk KatarzynaPPiotrków Tryb.405030451654671117282
35Wesołowska EwelinaPSieradz404035451603977116276
36Duszyńska JustynaPLegnica602045401652288110275
37Błotna DorotaPWrocław501530501452993122267
38Sawicka AleksandraPChełm355035301504369112262
39Biegańska MarcelinaPKalisz45553535170355085255
40Gruza PatrycjaPKrosno353525301253296128253
41Krystynek-Kuryś AnnaPChełm20503540145207999244
42Matysiak KarinaPKalisz50253540150425193243
43Nurczyńska MałgorzataPPiotrków Tryb.501040201205265117237
44Skiepko AnnaPBiałystok454030101252183104229
45Dziurna IrenaPNowy Sącz40353025130177794224
46Sarata Paula AnnaPWrocław35503510130186987217
47Nawrocka ElżbietaPWałbrzych2030535903488122212
48Wojtasik JulitaPPoznań55403020145155166211
49Szumska JoannaPGorzów Wlkp.35251545120206585205
50Kowalczyk KarolinaPNowy Sącz30352545135145266201
51Lenkiewicz- BardzińskaPKrosno253501070302858128


Klasyfikacja senior

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągPrzelotZającŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Krawiec-Grabczak MartaPRzeszów807550502558379162417
2Korczyc JolantaPPiotrków Tryb.656030401956369132327
3Skibicka AlinaPWłocławek455540351755666122297

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.