strona główna forum dyskusyjne















Puchar Prezydenta Olsztyna Olsztyn - Gutkowo 14.08.2021


Klasyfikacja Dian

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągPrzelotZającŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Przeorek-Dąbkowska DominikaMCiechanów659535452408195176416
2Piątkowska-Klimaszewska EwaMSuwałki756540402207385158378
3Klejnotowska AlicjaMGdańsk806540352206394157377
4Pająk MartaPOlsztyn654040451907797174364
5Bąk EwaPOlsztyn706040452156679145360
6Szybińska AlicjaPOlsztyn604535401807796173353
7Sukiennik MartynaPOlsztyn604045501954756103298


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągPrzelotZającŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Marlęga SławomirMCiechanów9595505029092100192482
2Nowicki PawełMWarszawa958550502809097187467
3Komarewski TomaszMBiałystok9585455027588100188463
4Jesionowski JakubMOlsztyn908550502758998187462
5Kubik Bartosz KamilMRadom909050502807698174454
6Kulikowski MarekMBiałystok8575505026090100190450
7Wojtulewicz JarosławMSuwałki1009040452757698174449
8Bałdyga GrzegorzMOlsztyn959045452757598173448
9Mierzejewski JacekMOlsztyn957550502707999178448
10Szyłejko RafałMGdańsk907050502608897185445
11Pawszyk JarosławMOlsztyn8575454525092100192442
12Leźnicki JacekMOlsztyn807550502558897185440
13Sawicki DariuszMBiałystok808550452608198179439
14Szul MarekMWarszawa808550452608593178438
15Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg8070455024593100193438
16Lewandowski MarekMToruń956545402459597192437
17Sanczenko PiotrMSuwałki708550502558398181436
18Szypowski MaciejMOlsztyn959050452806588153433
19Kozikowski KrzysztofMŁomża958050452707093163433
20Kozikowski RafałMŁomża907545502608786173433
21Kozłowski PiotrMOlsztyn708550502558791178433
22Dorniak RobertMElbląg757550502508796183433
23Kwaśnik JarosławMGdańsk957045452557797174429
24Smoliński PiotrMElbląg808550502656399162427
25Żmiejko PawełMBiałystok708540502458894182427
26Szypowski JacekMOlsztyn907550502656695161426
27Gąssowski WojciechMOstrołęka857540502507799176426
28Wójcik TomaszMWarszawa957545402557496170425
29Hajczuk WiesławMCiechanów908050402607190161421
30Kłosowski SławomirMToruń958045302508783170420
31Turczyn PawełMLublin858050302458094174419
32Molski KrzysztofMBiałystok908550352607087157417
33Szymczuk MarcinMBiałystok808050302408691177417
34Przeorek-Dąbkowska DominikaMCiechanów659535452408195176416
35Kufel MirosławMToruń906035452308799186416
36Mańko MariuszMŁomża805550402259199190415
37Zalewski ArturMOlsztyn808040452457495169414
38Szypowski StanisławMOlsztyn907050402506696162412
39Gaca ŁukaszMSłupsk857035452358391174409
40Dudek BogdanMToruń858545302458479163408
41Zieliński MarcinMRadom757050452407096166406
42Łąpieś SławomirMToruń857550402506489153403
43Kapuściński RafałMElbląg756045502307993172402
44Przeorek JerzyMCiechanów756050402258392175400
45Łożyński PiotrMCiechanów956550402504699145395
46Onopiak RyszardMElbląg706550502356296158393
47Kleszczewski ZbigniewMSuwałki906040502406884152392
48Kostrzewa DariuszMWarszawa706545402208579164384
49Piątkowska-Klimaszewska EwaMSuwałki756540402207385158378
50Sadowski SławomirMCiechanów607550452306483147377
51Klejnotowska AlicjaMGdańsk806540352206394157377
52Gromacki KrzysztofMOlsztyn657045502305186137367
53Witak Hubert MSuwałki65750014087100187327
54Jaczyński WaldemarMLublin75404045200000200


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągPrzelotZającŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Pieńkowski RadosławPOlsztyn908545502708698184454
2Pieściński AdamPToruń807545502508898186436
3Michałowski MarcinPGdańsk906550452508197178428
4Gałązka MaciejPOlsztyn907550402557492166421
5Korwek JakubPOlsztyn758050352408594179419
6Kulikowski PatrykPBiałystok905550352307994173403
7Kiziewicz PiotrPOlsztyn807035402258292174399
8Kieczeń PiotrPGdańsk903550402158793180395
9Abramowicz KrzysztofPSuwałki755045452158594179394
10Szczupakowski IgorPOlsztyn756035402108497181391
11Goławski GrzegorzpLublin856540352257491165390
12Nowakowski KrzysztofPGdańsk856045352257193164389
13Wiosna AdrianPRadom657040302058599184389
14Karp JacekPOstrołęka806035452207890168388
15Keller HubertPSłupsk808050352456477141386
16Gutkowski KamilPOlsztyn557045452157099169384
17Szypowski BłażejPOlsztyn656530452058891179384
18Grzybowski RafałPOlsztyn656545302058294176381
19Wiszowaty CezaryPOlsztyn757040452306278140370
20Gorzelski BogdanPBiałystok657045502304293135365
21Pająk MartaPOlsztyn654040451907797174364
22Bąk EwaPOlsztyn706040452156679145360
23Adamkiewicz MarekPŁomża707040452255380133358
24Łogin GrzegorzPWarszawa656045452154495139354
25Szybińska AlicjaPOlsztyn604535401807796173353
26Draszek PiotrPOlsztyn508030301906399162352
27Wasilewski MirosławPOlsztyn855545352205274126346
28Arcimowicz MaciejpToruń707030402104193134344
29Olbryś Jacek JanPSuwałki553545351707986165335
30Tarnowski LechPGdańsk505040401805690146326
31Pająk GrzegorzPOlsztyn606545201904093133323
32Sukiennik MartynaPOlsztyn604045501954756103298
33Parafiniuk RafałPBiałystok405030201406180141281


Klasyfikacja senior

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKrągPrzelotZającŚRUTDzikRogaczKULARAZEM
1Kwaśnik JarosławMGdańsk957045452557797174429
2Gąssowski WojciechMOstrołęka857540502507799176426
3Molski KrzysztofMBiałystok908550352607087157417
4Szypowski StanisławMOlsztyn907050402506696162412
5Łąpieś SławomirMToruń857550402506489153403
6Przeorek JerzyMCiechanów756050402258392175400
7Łożyński PiotrMCiechanów956550402504699145395
8Onopiak RyszardMElbląg706550502356296158393
9Wasilewski MirosławPOlsztyn855545352205274126346
10Witak HubertMSuwałki65750014087100187327
11Jaczyński WaldemarMLublin75404045200000200

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.