strona główna forum dyskusyjne















VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Łomża - Czerwony Bór 20.06.2009


Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Tuszkowski RyszardM90100505029084100184474
2Gochnio JerzyM9510045502908597182472
3Witak HubertM959550502908398181471
4Adamus PrzemysławP1008550502858898186471
5Najda StanisławM959050502858898186471
6Pawłowski WiesławM909550502858997186471
7Sztuczka JanuszM9010040452759399192467
8Wawrzyniak PiotrM809550502759399192467
9Godula MirosławM909050452759299191466
10Rusiecki MirosławM958550502808699185465
11Ottomański EdwardM10010040452858297179464
12Molski KrzysztofM9595455028579100179464
13Komarewski TomaszM859050502758999188463
14Tamowski MarekM10085405027586100186461
15Turczyn PawełM809550452709199190460
16Gaweł PatrycjuszP909550502857797174459
17Ostrowski ArkadiuszM909550502858687173458
18Kazbieruk GrzegorzM909545502807998177457
19Białobrzeski ArturM9010045502857397170455
20Nowicki KarolM8595504527579100179454
21Święcki KrzysztofM9010050502906597162452
22Piotrowski KrzysztofM8590455027082100182452
23Siejka PiotrM958545502758690176451
24Burak AndrzejM809050502708299181451
25Roszko MarcinP908550452708892180450
26Pawszyk JarosławM8590354525593100193448
27Oponiak RyszardM858045502609097187447
28Jakubiak PawełM758550502609195186446
29Matysiewicz JarosławM809540502658397180445
30Supeł KrzysztofM759540502608699185445
31Pieściński AdamP809050452658197178443
32Lissowski KrzysztofM859550502806696162442
33Cichy DariuszM959040402657899177442
34Pieściński JacekM809550502756698164439
35Goerick MarekM759050502657896174439
36Radziszewski KrzysztofM959045502805997156436
37Puławski MaciejP9585505028056100156436
38Marcinkiewicz MariuszP809040502608095175435
39Sołowiej CezaryM808540502558099179434
40Borkowski JacekM957550502707093163433
41Lubecki HubertP858050502657295167432
42Gromacki KrzysztofM8090505027058100158428
43Deniziak RyszardP909040402607296168428
44Zielewicz PawełM708050502508296178428
45Szydłowski ŁukaszP809550502755696152427
46Tymiński WaldemarM808050502607196167427
47Przeorek JerzyM809545502705896154424
48Lichomski HubertM807545452458592177422
49Olkowski MarekP809040402507790167417
50Włostowski JerzyM908045402556695161416
51Bednarek TadeuszP758045502506895163413
52Pasławski MariuszM809050352556788155410
53Gąssowski WojciechP857050502555299151406
54Sawicki DariuszP658045452356996165400
55Zalewski JanM659040502455595150395
56Stopczyński AndrzejM758035352256997166391
57Makal MarekM809020452355882140375
58Burandt WaldemarP806525452157090160375
59Paszkowski PiotrP608035402156595160375
60Pietrzykowski JerzyP457520401807883161341

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.