strona główna forum dyskusyjne
USŁUGI INTERNETOWE

Usługi realizowane przez Tetra Polska Sp. z o.o. pozwalają na wdrażanie projektów różnych zastosowań Internetu dla użytkowników w kraju i za granicą. Oferujemy swoje serwery dla wdrożenia i eksploatacji tych projektów, będąc dostawcą usług projektowych i programowych przede wszystkim dla firm zagranicznych. Tetra Polska Sp. z o.o. znana jest w Polsce przede wszystkim z wdrażania od 10 lat nowoczesnego brytyjskiego oprogramowania do zintegrowanego zarządzania przedsiębiorstwem przemysłowym przez pakiet oprogramowania Tetra CS/3.

W ramach sponsorowania przez nas projektu witryny łowieckiej pomożemy wykonać strony wszystkim zainteresowanym kołom łowieckim oraz okręgom PZŁ. Promując nasz Związek oraz ogólnie łowiectwo na polskich stronach Internetu oferujemy  NIEODPŁATNIE  30 miejsc na serwerze pod domeną http://www.lowiecki.pl dla kół łowieckich i zarządów okręgowych PZŁ.

Referencje wysokiej jakości naszych usług można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z właścicielami witryn łowieckich, które są już ulokowane na naszym serwerze lub też z naszym głównym kontrahentem za granicą Webnology Design Ltd.


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.