strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: AWER
Data: 13/04/2008
Publikacja: 15/04/2008
Pytanie: Czy delegata na zjazd okręgowy i członków komisji rewizyjnej obejmuje §156 Statutu PZŁ (zakaz karania przez zarząd)?

Odpowiedź:
§156 Statutu PZŁ nie obejmuje do delegata na zjazd okręgowy i może on być ukarany karą porządkową przez zarząd koła, bo bycie delegatem nie jest pełnieniem funkcji w żadnym organie koła. Jest to reprezentowanie koła w konkretnej sprawie.

Członka komisji rewizyjnej §156 Statutu PZŁ oczywiście obejmuje, bo KR jest organem koła.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.