strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: remington700
Data: 18/01/2012
Publikacja: 20/01/2012
Pytanie: Z jakiego zapisu wynika potrzeba powiadomienia członków koła o terminach polowań zbiorowych, i jaki powinien być to sposób powiadamiania?


Odpowiedź:
Potrzeba powiadamiania członków koła o terminach polowań zbiorowych wynika z § 67 Statutu PZŁ .

Nie ma określonej formy, ale forma musi gwarantować możliwość zapoznania się z tym planem każdego członka koła, w tym tych, którzy nie są aktywni i np. w ogóle nie polują.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.