strona główna forum dyskusyjne














XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
Kalisz - Wolica 30 - 31.V.2009 r

Klasyfikacja indywidualna

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja grupowa

Wg regulaminu zawodów nie ma klasyfikacji indywidualnej oraz najlepszy śrut czy kula, jedynie klasyfikacja drużynowa.
Wstawiam to zestawienie dla lepszego zobrazowania przyszłych Wawrzynowców


Lp. Nazwisko i Imię Kl. Koło Łowieckie Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem
1 Załoga Paweł M Leśnik - Piotrków Tryb. 100 100 50 50 300 89 100 189 489
2 Grabałowski Zbigniew M Leśnik - Piotrków Tryb. 100 100 50 50 300 89 97 186 486
3 Adamczyk Bartosz M Brzezina - Opole 90 100 50 50 290 93 98 191 481
4 Brózda Łukasz M Jedność - Rzeszów 95 95 50 50 290 90 100 190 480
5 Szugajew Michał M Wybrzeże - Gdańsk 95 95 50 50 290 88 99 187 477
6 Rusicki Mirosław M Sokół - Łomża 100 95 50 50 295 83 98 181 476
7 Snopek Łukasz M Żubr - Rawa Mazowiecka 95 100 50 50 295 81 99 180 475
8 Isaryk Sergiej M Złoty Róg - Bydgoszcz 90 100 50 45 285 90 99 189 474
9 Furmańczak Tomasz M Szarak - Skrzyżewice 100 100 50 50 300 72 100 172 472
10 Skibiak Dariusz M Bóbr - Pasłęk 100 95 50 45 290 82 99 181 471
11 Oleksik Marcin Paweł M Kuropatwa - Zwoleń 100 90 50 50 290 82 99 181 471
12 Kaczyński Piotr M Szarak - Małkinia 95 90 50 45 280 93 96 189 469
13 Kaczyński Maciej M Szarak - Małkinia 90 100 50 45 285 84 99 183 468
14 Czerwień Józef M Ostoja - Chodzież 80 95 50 50 275 91 99 190 465
15 Czerwień Marek M Ostoja - Chodzież 85 100 50 45 280 86 99 185 465
16 Kraiński Piotr M Wybrzeże - Gdańsk 80 90 50 50 270 95 99 194 464
17 Różański Leszek M Brzezina - Opole 100 85 50 45 280 86 98 184 464
18 Szerszenowicz Jacek M Bielik - Sławno 85 90 50 50 275 90 99 189 464
19 Łakomy Wojciech M Kudypy - Olsztyn 90 95 50 50 285 78 100 178 463
20 Brózda Krzysztof M Jedność - Rzeszów 85 90 50 50 275 90 96 186 461
21 Tuszkowski Ryszard M Rogacz - Giżycko 90 80 50 50 270 92 99 191 461
22 Montowski Zbyszko M Wybrzeże - Gdańsk 90 90 50 50 280 81 98 179 459
23 Suryn Jacek M Darz Bór - Toruń 95 90 50 50 285 72 100 172 457
24 Buda Marek M Piast - Sulechów 75 90 50 50 265 92 99 191 456
25 Bogaczyński Grzegorz M Borsuk - Żerków 95 90 45 50 280 79 97 176 456
26 Radwański Rafał M Świstak - Zagórz 80 95 50 40 265 91 100 191 456
27 Nowicki Karol M Kudypy - Olsztyn 85 95 50 50 280 76 99 175 455
28 Humniak Tomasz M Jeleń - Wrocław 90 85 50 45 270 86 99 185 455
29 Filipczak Adam M Bóbr - Pasłęk 95 85 50 45 275 81 99 180 455
30 Ziółkowski Wojciech M Tumak - Świnoujście 85 85 50 50 270 91 93 184 454
31 Bielecki Dariusz M Darz Bór - Sieniawa 95 80 50 45 270 85 99 184 454
32 Piotrowski Grzegorz M Petroponowa - Płock 80 90 50 50 270 93 91 184 454
33 Janota Jacek M Diana - Dąbrowa Górnicza 95 95 50 50 290 69 94 163 453
34 Daukszys Tadeusz M Tur - Łódź 80 85 50 45 260 93 99 192 452
35 Godula Mirosław M Sokół - Łomża 85 95 45 50 275 79 97 176 451
36 Bąkowski Jacek M Borsuk - Żerków 85 90 50 35 260 91 100 191 451
37 Czerski Paweł M Jeleń - Wrocław 75 90 50 50 265 86 99 185 450
38 Świderski Jarosław M Szarak - Małkinia 90 85 35 50 260 90 99 189 449
39 Kwiatkowski Wiesław M Leśnik - Piotrków Tryb. 95 95 50 45 285 67 96 163 448
40 Brzdęk Jacek M Tumak - Świnoujście 85 85 50 45 265 85 95 180 445
41 Orszulak Jacek M Głuszec - Rajcza 90 80 45 50 265 85 95 180 445
42 Komarewski Tomasz M Boruta - Białystok 90 100 50 45 285 61 99 160 445
43 Rusinek Damian M Wieniec - Świeradów Zdrój 85 95 50 45 275 71 97 168 443
44 Patelski Piotr M Leśnik - Sędziejowice 85 80 50 40 255 87 100 187 442
45 Pilarz Tomasz M Brzezina - Opole 75 85 50 45 255 88 97 185 440
46 Ruta Mirosław M Knieja - Orchowo 80 90 45 45 260 81 99 180 440
47 Wąsowski Kazimierz M Jeleń - Parczew 85 80 45 50 260 83 96 179 439
48 Jendrzejewski Waldemar M Dzik - Ciechanów 75 75 50 50 250 91 98 189 439
49 Łąpieś Sławomir M Złoty Róg - Bydgoszcz 85 85 50 45 265 78 95 173 438
50 Wszałkowski Wojciech M Bielik - Sławno 85 90 40 50 265 76 97 173 438
51 Polski Robert M W.K.Ł. Świt - Zamość 90 100 50 40 280 58 99 157 437
52 Brózda Sławomir M Jedność - Rzeszów 80 85 50 45 260 84 92 176 436
53 Malinowski Waldemar M Złoty Róg - Bydgoszcz 85 80 45 35 245 94 97 191 436
54 Wyleziński Krzysztof M Żubr - Rawa Mazowiecka 90 85 50 40 265 83 88 171 436
55 Kukułka Karol M Leśnik - Sędziejowice 80 90 45 50 265 77 94 171 436
56 Szczotka Adam M Głuszec - Rajcza 80 95 50 35 260 75 100 175 435
57 Góral Michał M Diana - Dąbrowa Górnicza 85 85 50 45 265 69 100 169 434
58 Koralewski Ryszard M Klub Myśliwski - Ostrów Wlkp. 65 95 50 50 260 73 99 172 432
59 Waligóra Szymon Igor M Tumak - Świnoujście 75 80 50 45 250 81 97 178 428
60 Mężyk Dariusz M Kuropatwa - Zwoleń 85 75 50 45 255 74 99 173 428
61 Mirek Ryszard M Darz Bór - Sieniawa 80 75 50 40 245 90 93 183 428
62 Wisiński Bartosz M Głuszec - Rajcza 65 85 45 40 235 94 98 192 427
63 Chrapka Jerzy M Niestowarzyszony 85 90 40 45 260 71 95 166 426
64 Pańczyk Mirosław M W.K.Ł. Świt - Zamość 75 90 45 45 255 71 100 171 426
65 Buda Przemysław M Piast - Sulechów 80 85 45 45 255 77 93 170 425
66 Dreger Bogdan M Ostoja - Chodzież 80 80 40 50 250 91 83 174 424
67 Becla Arkadiusz M Knieja - Góra 95 90 45 50 280 68 76 144 424
68 Jendrzejewski Tomasz M Dzik - Ciechanów 70 90 50 45 255 71 98 169 424
69 Gromacki Krzysztof P Kudypy - Olsztyn 100 90 45 45 280 59 84 143 423
70 Rafalski Maciej M Tur - Łódź 75 100 50 35 260 69 94 163 423
71 Zając Witold M Knieja - Góra 75 90 50 45 260 72 91 163 423
72 Łysiak Bogumił M Piast - Sulechów 70 90 50 30 240 84 98 182 422
73 Dudek Przemysław M Klub Myśliwski - Ostrów Wlkp. 80 95 50 40 265 70 87 157 422
74 Skrzypczyński Grzegorz M Leśnik - Sędziejowice 90 85 45 40 260 63 98 161 421
75 Precz Maciej M Klub Myśliwski - Ostrów Wlkp. 65 90 45 45 245 85 89 174 419
76 Sołowiej Cezary M Boruta - Białystok 80 85 50 45 260 63 95 158 418
77 Franczak Mariusz M Szarak - Skrzyżewice 80 80 50 35 245 74 98 172 417
78 Pepliński Tomasz M Darz Bór - Toruń 95 65 50 45 255 68 94 162 417
79 Makuch Andrzej M Chełmińskie Towarzystwo Prawidłowego Myślistwa - Chełm 80 75 50 45 250 72 95 167 417
80 Gołąbek Roman M Nemrod - Małysza Dolna 85 90 40 45 260 56 100 156 416
81 Piecuch Piotr M Chełmińskie Towarzystwo Prawidłowego Myślistwa - Chełm 80 90 50 35 255 70 90 160 415
82 Przewoski Lech M Darz Bór - Toruń 90 85 45 35 255 63 95 158 413
83 Wlazło Paweł M Nemrod - Małysza Dolna 75 80 45 40 240 74 98 172 412
84 Wiejak Krzysztof Piotr P Zaotrop - Puławy 95 80 50 40 265 57 90 147 412
85 Lichomski Hubert M Sokół - Łomża 80 80 45 30 235 81 95 176 411
86 Szary Karol P Jeleń - Wrocław 85 90 50 25 250 65 95 160 410
87 Wójciu Jerzy M Jeleń - Parczew 75 90 50 35 250 60 98 158 408
88 Nowakowski Benedykt M Żubr - Rawa Mazowiecka 70 85 50 35 240 68 97 165 405
89 Nicpoń Tomasz M Szarak - Skrzyżewice 85 85 45 40 255 51 97 148 403
90 Wójcicki Tomasz M Zaotrop - Puławy 70 85 45 35 235 77 89 166 401
91 Wlazło Stanisław M Nemrod - Małysza Dolna 75 100 50 30 255 49 94 143 398
92 Szerszenowicz Michał P Bielik - Sławno 65 75 45 45 230 70 95 165 395
93 Terlecki Jacek M Wieniec - Świeradów Zdrój 70 90 50 35 245 59 90 149 394
94 Krawczyk Sławomir M Szarak - Krynica Zdrój 75 90 50 25 240 58 96 154 394
95 Zalewski Jan M Rogacz - Giżycko 85 60 45 40 230 66 96 162 392
96 Feduszko Mariusz M W.K.Ł. Świt - Zamość 75 55 45 40 215 90 86 176 391
97 Rzyski Zenon P Knieja - Orchowo 90 75 50 25 240 57 94 151 391
98 Wąsowski Krzysztof M Jeleń - Parczew 85 70 40 40 235 57 96 153 388



Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ
Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.