strona główna forum dyskusyjne













IX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Katowice - Siemianowice 27 - 28.06.2009

Klasyfikacja grupowa

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja grupowa


Nazwisko i Imię Kl.   Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Górski Henryk M Tarnobrzeg 95 95 50 50 290 91 99 190 480 1404 1
Szczęch Krzysztof M Tarnobrzeg 90 95 50 50 285 89 100 189 474
Jedral Robert M Tarnobrzeg 100 95 40 50 285 65 100 165 450
SUMA     285 285 140 150 860 245 299 544 1404
Włodarczyk Remigiusz M Opole 90 100 50 50 290 90 96 186 476 1397 2
Adamski Łukasz M Opole 85 95 50 50 280 93 97 190 470
Pypłacz Maciej M Opole 95 95 50 45 285 67 99 166 451
SUMA     270 290 150 145 855 250 292 542 1397
Ziółkowski Wojciech M Szczecin 90 95 50 45 280 94 98 192 472 1395 3
Jóżwiak Piotr M Szczecin 85 90 50 50 275 91 98 189 464
Brzdęk Jacek M Szczecin 100 90 50 45 285 75 99 174 459
SUMA     275 275 150 140 840 260 295 555 1395
Molski Krzysztof M Białystok 95 90 50 50 285 93 100 193 478 1389 4
Komarewski Tomasz M Białystok 95 85 50 45 275 89 98 187 462
Wawrzyniak Piotr M Białystok 95 80 40 50 265 84 100 184 449
SUMA     285 255 140 145 825 266 298 564 1389
Bialic Juliusz M Gorzów Wlk. 100 95 50 45 290 85 100 185 475 1383 5
Jachimiak Jan M Gorzów Wlk. 95 95 50 45 285 72 98 170 455
Pawliszak Wojciech M Gorzów Wlk. 90 95 50 45 280 77 96 173 453
SUMA     285 285 150 135 855 234 294 528 1383
Szugajew Michał M Ciechanów 90 100 50 50 290 91 100 191 481 1382 6
Jendrzejewski Waldemar M Ciechanów 80 100 50 50 280 88 91 179 459
Przeorek Jerzy M Ciechanów 85 100 50 45 280 63 99 162 442
SUMA     255 300 150 145 850 242 290 532 1382
Góral Michał M Katowice II 90 90 50 50 280 89 99 188 468 1380 7
Rybarczyk Andrzej M Katowice II 80 100 50 50 280 78 98 176 456
Paszenda Ryszard M Katowice II 75 100 50 50 275 86 95 181 456
SUMA     245 290 150 150 835 253 292 545 1380
Tuszkowski Ryszard M Suwałki 90 95 50 50 285 87 98 185 470 1375 8
Ottomański Edward M Suwałki 95 90 45 45 275 88 98 186 461
Jakubiak Paweł M Suwałki 85 90 50 50 275 89 80 169 444
SUMA     270 275 145 145 835 264 276 540 1375
Grecki Krzysztof M Słupsk 95 100 50 45 290 84 97 181 471 1373 9
Piotrowski Krzysztof M Słupsk 95 95 45 50 285 86 97 183 468
Wszałkowski Wojciech M Słupsk 75 90 50 50 265 74 95 169 434
SUMA     265 285 145 145 840 244 289 533 1373
Jamróz Kamil M Kielce 100 100 50 50 300 83 98 181 481 1372 10
Kruszyński Dariusz M Kielce 90 85 50 50 275 78 98 176 451
Smolarski Roman M Kielce 85 100 50 50 285 55 100 155 440
SUMA     275 285 150 150 860 216 296 512 1372
Grabałowski Zbigniew M Piotrków Trybunalski 100 100 45 45 290 90 98 188 478 1370 11
Załoga Paweł M Piotrków Trybunalski 90 85 50 50 275 90 98 188 463
Cybula Ryszard M Piotrków Trybunalski 70 90 50 40 250 80 99 179 429
SUMA     260 275 145 135 815 260 295 555 1370
Prill Tomasz M Elbląg 95 100 50 50 295 82 97 179 474 1369 12
Goerick Marek M Elbląg 95 90 50 45 280 89 87 176 456
Skibiak Dariusz M Elbląg 95 100 50 25 270 70 99 169 439
SUMA     285 290 150 120 845 241 283 524 1369
Pudełko Janusz M Kraków 90 95 50 50 285 92 96 188 473 1367 13
Sadowski Grzegorz M Kraków 85 100 45 50 280 85 97 182 462
Maciejczyk Marek M Kraków 100 90 50 20 260 78 94 172 432
SUMA     275 285 145 120 825 255 287 542 1367
Pilarz Tomasz M Sieradz 100 85 50 50 285 92 93 185 470 1361 14
Różański Leszek M Sieradz 85 90 50 45 270 78 99 177 447
Baliński Roman M Sieradz 75 100 45 50 270 81 93 174 444
SUMA     260 275 145 145 825 251 285 536 1361
Bać Stanisław M Rzeszów 95 95 50 50 290 82 96 178 468 1360 15
Włodyka Hubert M Rzeszów 80 95 50 50 275 83 99 182 457
Ziemiński Henryk M Rzeszów 95 85 50 35 265 79 91 170 435
SUMA     270 275 150 135 830 244 286 530 1360
Pawszyk Jarosław M Olsztyn 90 90 50 40 270 90 100 190 460 1359 16
Nowicki Karol M Olsztyn 85 90 45 45 265 95 99 194 459
Bieniek Tomasz M Olsztyn 85 85 50 45 265 79 96 175 440
SUMA     260 265 145 130 800 264 295 559 1359
Kaczyński Maciej M Ostrołęka 100 85 50 50 285 85 100 185 470 1357 17
Białobrzeski Artur M Ostrołęka 90 80 50 45 265 82 99 181 446
Świderski Jarosław M Ostrołęka 85 95 45 40 265 81 95 176 441
SUMA     275 260 145 135 815 248 294 542 1357
Humniak Tomasz M Wrocław 95 90 50 45 280 88 97 185 465 1357 18
Olejnik Hubert M Wrocław 85 85 50 40 260 92 99 191 451
Czerski Paweł M Wrocław 100 90 50 45 285 59 97 156 441
SUMA     280 265 150 130 825 239 293 532 1357
Isaryk Sergiej M Bydgoszcz 95 100 50 45 290 92 99 191 481 1357 19
Malinowski Waldemar M Bydgoszcz 95 90 45 40 270 83 89 172 442
Modrzejewski Jacek M Bydgoszcz 85 85 50 30 250 91 93 184 434
SUMA     275 275 145 115 810 266 281 547 1357
Rudnicki Marcin M Toruń 100 90 50 40 280 89 100 189 469 1350 20
Pieściński Jacek M Toruń 100 85 50 45 280 73 95 168 448
Łąpieś Sławomir M Toruń 95 90 50 50 285 67 81 148 433
SUMA     295 265 150 135 845 229 276 505 1350
Nowak Lech M Poznań 100 95 50 50 295 80 97 177 472 1349 21
Kadziszewski Jacek M Poznań 70 100 50 50 270 74 96 170 440
Fiszer Marcin M Poznań 85 90 50 45 270 71 96 167 437
SUMA     255 285 150 145 835 225 289 514 1349
Mizerski Maciej M Lublin 90 95 50 50 285 89 97 186 471 1347 22
Świeboda Robert M Lublin 85 85 50 50 270 92 97 189 459
Mizerski Zbigniew M Lublin 85 75 45 40 245 75 97 172 417
SUMA     260 255 145 140 800 256 291 547 1347
Duplicki Jacek M Warszawa 95 95 50 45 285 91 100 191 476 1344 23
Ostrowski Jan M Warszawa 95 90 45 50 280 74 98 172 452
Kubiak Mirosław M Warszawa 80 75 40 45 240 88 88 176 416
SUMA     270 260 135 140 805 253 286 539 1344
Łyczykowski Krzysztof M Katowice 90 95 50 40 275 94 96 190 465 1342 24
Gawdzik Michał M Katowice 90 90 50 40 270 81 99 180 450
Góral Mariusz M Katowice 90 70 50 35 245 83 99 182 427
SUMA     270 255 150 115 790 258 294 552 1342
Siegień Marek M Kalisz 85 95 50 45 275 87 99 186 461 1333 25
Bogaczyński Grzegorz M Kalisz 90 90 50 40 270 80 94 174 444
Kołodziej Piotr M Kalisz 65 85 45 50 245 87 96 183 428
SUMA     240 270 145 135 790 254 289 543 1333
Kraiński Piotr M Gdańsk 90 100 50 50 290 89 99 188 478 1326 26
Demps Wojciech M Gdańsk 80 95 50 35 260 79 97 176 436
Niczyporuk Leszek M Gdańsk 80 95 50 35 260 56 96 152 412
SUMA     250 290 150 120 810 224 292 516 1326
Kokoszkiewicz Marian M Radom 95 95 50 50 290 90 98 188 478 1312 27
Mężyk Dariusz M Radom 80 85 45 50 260 61 99 160 420
Pakuła Dariusz M Radom 75 80 50 35 240 78 96 174 414
SUMA     250 260 145 135 790 229 293 522 1312
Wermiński Wojciech M Krosno 90 95 45 45 275 85 97 182 457 1310 28
Radwański Rafał M Krosno 95 90 45 45 275 74 99 173 448
Gruza Stanisław M Krosno 85 80 45 25 235 70 100 170 405
SUMA     270 265 135 115 785 229 296 525 1310
Ficek Michał M Bielsko Biała 95 95 50 45 285 93 99 192 477 1309 29
Kaczmarzyk Grzegorz M Bielsko Biała 75 75 50 35 235 87 98 185 420
Cholewa Wacław M Bielsko Biała 80 80 50 40 250 64 98 162 412
SUMA     250 250 150 120 770 244 295 539 1309
Daukszys Tadeusz M Łódź 90 85 50 50 275 78 100 178 453 1299 30
Wypych Damian M Łódź 80 95 50 40 265 82 100 182 447
Kukułka Karol M Łódź 75 85 40 35 235 68 96 164 399
SUMA     245 265 140 125 775 228 296 524 1299
Zawiślan Marcin M Nowy Sącz 100 100 50 45 295 85 95 180 475 1299 31
Zbrożek Piotr M Nowy Sącz 95 80 50 30 255 76 99 175 430
Knurowski Paweł M Nowy Sącz 80 85 45 5 215 81 98 179 394
SUMA     275 265 145 80 765 242 292 534 1299
Pietrusza Wojciech M Piła 85 95 50 25 255 84 99 183 438 1298 32
Czerwień Marek M Piła 90 90 50 45 275 65 97 162 437
Czerwień Jóżef M Piła 85 85 50 50 270 53 100 153 423
SUMA     260 270 150 120 800 202 296 498 1298
Snopek Łukasz M Skierniewice 85 95 50 50 280 80 97 177 457 1290 33
Damaz Wiesław M Skierniewice 75 95 45 45 260 61 97 158 418
Nowakowski Benedykt M Skierniewice 80 85 50 35 250 69 96 165 415
SUMA     240 275 145 130 790 210 290 500 1290
Sawicz Albert M Koszalin 85 90 40 40 255 89 100 189 444 1280 34
Woropaj Zbigniew M Koszalin 80 85 50 40 255 81 94 175 430
Kubiak Paweł M Koszalin 65 95 50 25 235 76 95 171 406
SUMA     230 270 140 105 745 246 289 535 1280
Jaślanek Michał M Zielona Góra 90 90 50 40 270 84 100 184 454 1270 35
Buda Marek M Zielona Góra 85 80 40 40 245 74 94 168 413
Zagierski Adam M Zielona Góra 85 95 45 30 255 61 87 148 403
SUMA     260 265 135 110 770 219 281 500 1270
Szober Krzysztof M Wałbrzych 85 90 50 45 270 83 93 176 446 1255 36
Kocoń Adrian M Wałbrzych 75 85 45 50 255 59 92 151 406
Kocoń Aleksander M Wałbrzych 70 80 45 45 240 76 87 163 403
SUMA     230 255 140 140 765 218 272 490 1255
Gęsiarz Szymon M Częstochowa 95 95 45 40 275 89 100 189 464 1247 37
Ziomek Marek M Częstochowa 75 50 50 45 220 79 99 178 398
Sztajner Janusz M Częstochowa 65 80 50 40 235 55 95 150 385
SUMA     235 225 145 125 730 223 294 517 1247
Kruczkowski Marek M Płock 85 85 50 50 270 65 95 160 430 1237 38
Witeczek Robert M Płock 70 90 50 40 250 80 97 177 427
Piotrowski Grzegorz M Płock 90 65 45 50 250 44 86 130 380
SUMA     245 240 145 140 770 189 278 467 1237
Maciąg Andrzej M Chełm 85 85 50 40 260 78 100 178 438 1235 39
Makuch Andrzej M Chełm 75 85 45 25 230 87 94 181 411
Piecuch Piotr M Chełm 80 75 50 40 245 43 98 141 386
SUMA     240 245 145 105 735 208 292 500 1235
Gochnio Jerzy M Biała Podlaska 80 90 45 40 255 81 95 176 431 1213 40
Wąsowski Kazimierz M Biała Podlaska 70 85 40 30 225 72 99 171 396
Wąsowski Krzysztof M Biała Podlaska 75 85 45 45 250 41 95 136 386
SUMA     225 260 130 115 730 194 289 483 1213
Liczner Jóżef M Jelenia Góra 95 80 50 30 255 89 90 179 434 1158 41
Łoś Łukasz M Jelenia Góra 85 50 40 25 200 79 93 172 372
Gąsiorowski Piotr M Jelenia Góra 65 65 45 20 195 67 90 157 352
SUMA     245 195 135 75 650 235 273 508 1158
Hanusz Wojciech M Siedlce 95 85 50 40 270 75 97 172 442 1131 42
Supeł Krzysztof M Siedlce 75 80 45 45 245 67 96 163 408
Wróblewski Tomasz M Siedlce 70 95 45 0 210 37 34 71 281
SUMA     240 260 140 85 725 179 227 406 1131



Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ
Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.