strona główna forum dyskusyjne















IX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Katowice - Siemianowice 27 - 28.06.2009

Klasyfikacja indywidualna

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja grupowa

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Isaryk SergiejM9510050452909299191481
2Jamróz KamilM10010050503008398181481
3Szugajew MichałM90100505029091100191481
4Górski HenrykM959550502909199190480
5Grabałowski ZbigniewM10010045452909098188478
6Kokoszkiewicz MarianM959550502909098188478
7Kraiński PiotrM9010050502908999188478
8Molski KrzysztofM9590505028593100193478
9Ficek MichałM959550452859399192477
10Włodarczyk RemigiuszM9010050502909096186476
11Duplicki JacekM9595504528591100191476
12Zawiślan MarcinM10010050452958595180475
13Bialic JuliuszM10095504529085100185475
14Prill TomaszM9510050502958297179474
15Szczęch KrzysztofM9095505028589100189474
16Pudełko JanuszM909550502859296188473
17Nowak LechM1009550502958097177472
18Ziółkowski WojciechM909550452809498192472
19Grecki KrzysztofM9510050452908497181471
20Mizerski MaciejM909550502858997186471
21Pilarz TomaszM1008550502859293185470
22Kaczyński MaciejM10085505028585100185470
23Tuszkowski RyszardM909550502858798185470
24Adamski ŁukaszM859550502809397190470
25Rudnicki MarcinM10090504028089100189469
26Szydełko Aleksander ind.M909050502809396189469
27Bać StanisławM959550502908296178468
28Piotrowski KrzysztofM959545502858697183468
29Góral MichałM909050502808999188468
30Humniak TomaszM959050452808897185465
31Łyczykowski KrzysztofM909550402759496190465
32Gęsiarz SzymonM9595454027589100189464
33Jóżwiak PiotrM859050502759198189464
34Załoga PawełM908550502759098188463
35Sadowski GrzegorzM8510045502808597182462
36Komarewski TomaszM958550452758998187462
37Ottomański EdwardM959045452758898186461
38Siegień MarekM859550452758799186461
39Pawszyk JarosławM9090504027090100190460
40Brzdęk JacekM1009050452857599174459
41Jendrzejewski WaldemarM8010050502808891179459
42Świeboda RobertM858550502709297189459
43Nowicki KarolM859045452659599194459
44Barański Paweł ind.M959045502807998177457
45Snopek ŁukaszM859550502808097177457
46Wermiński WojciechM909545452758597182457
47Włodyka HubertM809550502758399182457
48Goerick MarekM959050452808987176456
49Rybarczyk AndrzejM8010050502807898176456
50Paszenda RyszardM7510050502758695181456
51Jachimiak JanM959550452857298170455
52Czajkowski Grzegorz ind.M9590505028569100169454
53Adamczyk Bartosz ind.M909550502857297169454
54Onopiak Ryszard ind.M909050502807797174454
55Jaślanek MichałM9090504027084100184454
56Pawliszak WojciechM909550452807796173453
57Daukszys TadeuszM9085505027578100178453
58Ostrowski JanM959045502807498172452
59Pypłacz MaciejM959550452856799166451
60Kruszyński DariuszM908550502757898176451
61Olejnik HubertM858550402609299191451
62Jedral RobertM10095405028565100165450
63Gawdzik MichałM909050402708199180450
64Wawrzyniak PiotrM9580405026584100184449
65Pieściński JacekM1008550452807395168448
66Radwański RafałM959045452757499173448
67Lissowski Krzysztof ind.M9510050502955795152447
68Malinkiewicz Kazimierz ind.M958550452758290172447
69Różański LeszekM859050452707899177447
70Wypych DamianM8095504026582100182447
71Szober KrzysztofM859050452708393176446
72Białobrzeski ArturM908050452658299181446
73Kantyka Marian ind.M808545502608799186446
74Jakubiak PawełM859050502758980169444
75Bogaczyński GrzegorzM909050402708094174444
76Baliński RomanM7510045502708193174444
77Sawicz AlbertM8590404025589100189444
78Przeorek JerzyM8510050452806399162442
79Skrzypczyński Grzegorz ind.M959545402757790167442
80Malinowski WaldemarM959045402708389172442
81Hanusz WojciechM958550402707597172442
82Czerski PawełM1009050452855997156441
83Świderski JarosławM859545402658195176441
84Smolarski RomanM85100505028555100155440
85Kadziszewski JacekM7010050502707496170440
86Bieniek TomaszM858550452657996175440
87Mróż Szymon ind.M9510050452905198149439
88Janota Jacek ind.M909050502807089159439
89Pawlak Hubert ind.M1008050452756995164439
90Skibiak DariuszM9510050252707099169439
91Dylewski Grzegorz ind.M758550452558797184439
92Maciąg AndrzejM8585504026078100178438
93Pietrusza WojciechM859550252558499183438
94Czerwień MarekM909050452756597162437
95Fiszer MarcinM859050452707196167437
96Szugajew Andrzej ind.M859545352607998177437
97Demps WojciechM809550352607997176436
98Ziemiński HenrykM958550352657991170435
99Danek Włodzimierz ind.M9010050452855198149434
100Kaczmarzyk Adam ind.M859040502657099169434
101Sztuczka Janusz ind.M859050402657099169434
102Wszałkowski WojciechM759050502657495169434
103Liczner JóżefM958050302558990179434
104Modrzejewski JacekM858550302509193184434
105Łąpieś SławomirM959050502856781148433
106Lissowski Andrzej ind.M908550452707092162432
107Maciejczyk MarekM1009050202607894172432
108Gochnio JerzyM809045402558195176431
109Kruczkowski MarekM858550502706595160430
110Zbrożek PiotrM958050302557699175430
111Woropaj ZbigniewM808550402558194175430
112Cybula RyszardM709050402508099179429
113Cieplik Waldemar ind.M958545402657093163428
114Kołodziej PiotrM658545502458796183428
115Witeczek RobertM709050402508097177427
116Góral MariuszM907050352458399182427
117Gawron Jakub ind.M908545452656495159424
118Skonieczny Jarosław ind.M559050502458792179424
119Czerwień JóżefM8585505027053100153423
120Kamiński Jerzy ind.M909040402606796163423
121Mężyk DariuszM808545502606199160420
122Chrapka Jerzy ind.M758550452557887165420
123Kaczmarzyk GrzegorzM757550352358798185420
124Górnik Jerzy ind.M758050402457698174419
125Damaz WiesławM759545452606197158418
126Mizerski ZbigniewM857545402457597172417
127Kluz Mirosław ind.M809045302457695171416
128Kubiak MirosławM807540452408888176416
129Nowakowski BenedyktM808550352506996165415
130Wojtylak Włodzimierz ind.M758045452457892170415
131Pakuła DariuszM758050352407896174414
132Buda MarekM858040402457494168413
133Jędros Witold ind.M858545452606092152412
134Niczyporuk LeszekM809550352605696152412
135Cholewa WacławM808050402506498162412
136Makuch AndrzejM758545252308794181411
137Supeł KrzysztofM758045452456796163408
138Kocoń AdrianM758545502555992151406
139Kubiak PawełM659550252357695171406
140Gruza StanisławM8580452523570100170405
141Konieczny Krzysztof ind.M859045452655880138403
142Zagierski AdamM859545302556187148403
143Kocoń AleksanderM708045452407687163403
144Kukułka KarolM758540352356896164399
145Kozłowski Jan ind.M857050502554796143398
146Ziomek MarekM755050452207999178398
147Wąsowski KazimierzM708540302257299171396
148Knurowski PawełM80854552158198179394
149Wąsowski KrzysztofM758545452504195136386
150Piecuch PiotrM807550402454398141386
151Sztajner JanuszM658050402355595150385
152Piotrowski GrzegorzM906545502504486130380
153Szostak Rafał ind.M758540452453397130375
154Rupiński Leszek ind.M709045402453394127372
155Łoś ŁukaszM855040252007993172372
156Bogdański Maciej ind.M757550352355177128363
157Gąsiorowski PiotrM656545201956790157352
158Wróblewski TomaszM7095450210373471281

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.