strona główna forum dyskusyjne














XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
Słupsk - Miastko 29 - 30.V.2010 r

Klasyfikacja indywidualna

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja grupowa

Wg regulaminu zawodów nie ma klasyfikacji indywidualnej oraz najlepszy śrut czy kula, jedynie klasyfikacja drużynowa.
Wstawiam to zestawienie dla lepszego zobrazowania przyszłych Wawrzynowców


Lp. Nazwisko i Imię Kl. Koło Łowieckie Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem
1 Grabałowski Zbigniew M "Leśnik" Piotrków Trybunalski 95 95 50 50 290 80 100 180 470
2 Załoga Paweł M "Leśnik" Piotrków Trybunalski 100 85 50 45 280 90 99 189 469
3 Górski Henryk M "Darz Bór" Stalowa Wola 100 80 50 50 280 90 99 189 469
4 Kraiński Piotr M "Wybrzeże" Gdańsk 80 100 50 50 280 90 99 189 469
5 Huminiak Tomasz M "Jeleń" Wrocław 95 85 45 50 275 91 98 189 464
6 Wszałkowski Wojciech M "Bielik" Sławno 95 90 45 40 270 95 98 193 463
7 Skibiak Dariusz M "Bóbr" Pasłęk 95 95 50 45 285 78 99 177 462
8 Karpiński Krzysztof M "Bażant" Unisław 90 95 50 50 285 78 97 175 460
9 Szugajew Michał M "Wybrzeże" Gdańsk 95 85 45 50 275 84 100 184 459
10 Szerszenowicz Jacek M "Bielik" Sławno 90 85 50 45 270 90 99 189 459
11 Godula Mirosław M "Sokół" Łomża 90 85 45 45 265 93 99 192 457
12 Kołodziński Jacek M "Ostoja" Wysoka 80 95 50 45 270 88 98 186 456
13 CZERSKI PAWEŁ M "Jeleń" Wrocław 90 95 50 50 285 75 95 170 455
14 Ruta Mirosław M "Knieja" Orchowo 100 80 50 50 280 81 93 174 454
15 Puławski Maciej M "Rogacz" Giżycko 90 90 50 45 275 81 98 179 454
16 Tuszkowski Ryszard M "Rogacz" Giżycko 85 90 50 50 275 80 99 179 454
17 Malinowski Waldemar M "Złoty Róg" Bydgoszcz 85 85 50 50 270 89 95 184 454
18 Czerwień Marek M "Ostoja" Chodzież 80 95 45 50 270 86 98 184 454
19 Jędral Robert M "Darz Bór" Stalowa Wola 90 90 45 45 270 85 98 183 453
20 Świeboda Robert M "Bór" Niemce 85 80 50 50 265 89 99 188 453
21 Szary Karol M "Jeleń" Wrocław 85 90 50 50 275 81 96 177 452
22 Daukszys Tadeusz M "Tur" Łódź 85 80 50 50 265 87 100 187 452
23 Łąpieś Sławomir M "Złoty Róg" Bydgoszcz 90 90 50 50 280 74 97 171 451
24 Nowicki Karol M "Kudypy" Olsztyn 70 95 50 50 265 85 99 184 449
25 Czerwień Józef M "Ostoja" Chodzież 100 80 50 45 275 74 99 173 448
26 Suchodolski Adam M "Szarak" Tułowice 85 90 45 45 265 84 98 182 447
27 Żymierski Lech M "Sokół" Świdwin 95 90 35 50 270 79 97 176 446
28 Kaczyński Piotr M "Szarak" Małkinia 95 85 40 50 270 77 99 176 446
29 Łakomy Wojciech M "Kudypy" Olsztyn 80 95 50 50 275 75 94 169 444
30 Jeziorowski Zbigniew P "Pod Bukiem" Rybnik 85 95 40 50 270 77 97 174 444
31 Ziółkowski Wojciech M "Tumak" Świnoujście 90 70 50 45 255 95 94 189 444
32 Dzwonnik Maciej M "Szarak" Tułowice 80 80 45 50 255 90 98 188 443
33 Rusinek Damian M "Wieniec" Świeradów Zdrój 90 90 45 40 265 78 99 177 442
34 Kruczkowski Marek M "Jeleń" Żychlin 90 95 45 45 275 68 98 166 441
35 Paszenda Ryszard M "Pod Bukiem" Rybnik 90 90 50 40 270 74 97 171 441
36 Kantyka Marian M "Szarak" Tułowice 85 70 50 50 255 88 98 186 441
37 Duplicki Jacek M Nr 40 (Min. Rolnictwa) 85 90 50 50 275 65 99 164 439
38 Grzybowski Zbigniew M "Kuropatwa" Zwoleń 95 70 50 45 260 83 95 178 438
39 Oleksik Marcin Paweł M "Kuropatwa" Zwoleń 90 90 50 40 270 67 98 165 435
40 Damaz Wiesław M "Tur" Łódź - "Przepiórka" Rawa Maz. 85 85 50 45 265 91 79 170 435
41 Ilnicki Ryszard M "Darz Bór" Stalowa Wola 70 90 45 50 255 77 100 177 432
42 Kudlaszyk Hubert M "Ostoja" Wysoka 75 85 50 40 250 85 97 182 432
43 Pilarz Wiktor M "Sokół" Świdwin 90 60 50 45 245 88 99 187 432
44 Skrzypczyński Grzegorz M "Leśnik" Siędziejowice 85 90 50 35 260 80 91 171 431
45 Szyłejko Rafał P "Wybrzeże" Gdańsk 85 70 50 45 250 83 98 181 431
46 Pauś Mariusz P "Sokół" Antonin 90 80 50 35 255 78 97 175 430
47 Franczak Grzegorz M "Szarak" Strzyżewice 85 75 45 45 250 85 95 180 430
48 Kita Jan M "Sokół" Chełm 80 85 50 30 245 89 95 184 429
49 Lompert Cezary P "Bielik" Sławno 80 85 50 35 250 80 97 177 427
50 Orszulak Jacek M "Głuszec" Rajcza 70 95 45 50 260 70 96 166 426
51 Buda Marek M "Piast" Sulechów 75 75 40 50 240 87 98 185 425
52 Furmańczak Tomasz M "Szarak" Strzyżewice 85 70 45 50 250 76 98 174 424
53 Waligóra Szynon Igor M "Tumak" Świnoujście 75 95 50 45 265 67 88 155 420
54 Wyleziński Krzysztof M "Żubr" Rawa Mazowiecka 75 90 35 40 240 82 98 180 420
55 Kaczyński Maciej M "Szarak" Małkinia 65 90 35 50 240 80 100 180 420
56 Kukułka Karol M "Leśnik" Siędziejowice 80 80 35 45 240 82 97 179 419
57 Buda Przemyslaw M "Piast" Sulechów 80 75 50 35 240 81 98 179 419
58 Świderski Jarosław M "Szarak" Małkinia 70 75 45 50 240 83 96 179 419
59 Nicpoń Tomasz M "Szarak" Strzyżewice 85 85 45 40 255 61 99 160 415
60 Kwiatkowski Wiesław M "Leśnik" Piotrków Trybunalski 75 85 50 45 255 61 98 159 414
61 Gromacki Krzysztof M "Kudypy" Olsztyn 75 85 50 40 250 63 99 162 412
62 Jendrzejewski Waldemar M "Dzik" Ciechanów 85 65 35 40 225 86 99 185 410
63 Łysiak Bogumił M "Piast" Sulechów 80 85 45 35 245 69 95 164 409
64 Bojanowski Stanisław M "Bażant" Unisław 80 80 40 50 250 78 79 157 407
65 Maciąg Andrzej, Jan M "Sokół" Chełm 85 95 45 20 245 76 86 162 407
66 Reszelewski Przemysław M "Krzyżówka" Witkowo 85 75 50 30 240 72 95 167 407
67 Mujta Przemysław P "Jeleń" Chodecz 75 80 45 40 240 72 95 167 407
68 Kwiatkowski Czesław M "Jeleń" Chodecz 75 75 40 45 235 75 96 171 406
69 Kurzynowski Jarosław M "Rogacz" Giżycko 80 65 50 40 235 70 100 170 405
70 Smarzyk Dariusz P "Knieja" Orchowo 85 85 50 45 265 54 85 139 404
71 Pauś Karol P "Sokół" Antonin 75 90 40 35 240 71 91 162 402
72 Pańczyk Mirosław M "Świt" Zamość 80 65 40 40 225 78 98 176 401
73 Szczotka Adam M "Głuszec" Rajcza 70 70 40 45 225 77 99 176 401
74 Matuszczak Paweł M "Tur" Łódź 85 80 40 45 250 54 96 150 400
75 Wawrzyszuk Andrzej P "Sokół" Chełm 85 75 40 40 240 62 97 159 399
76 Muth Piotr M "Tumak" Świnoujście 70 80 40 45 235 71 89 160 395
77 Wąsowski Kazimierz M "Jeleń" Parczew 75 75 35 25 210 86 99 185 395
78 Witeczek Robert M "Jeleń" Żychlin 80 90 45 40 255 52 86 138 393
79 Jastrzębski Ryszard M "Kuropatwa" Zwoleń 90 75 40 35 240 56 97 153 393
80 Kawalec Andrzej P "Świt" Zamość 85 50 40 30 205 93 95 188 393
81 Lichomski Hubert M "Sokół" Łomża 75 80 50 40 245 51 96 147 392
82 Paszenda Andrzej M "Pod Bukiem" Rybnik 80 90 40 30 240 62 90 152 392
83 Wójciuk Jerzy M "Jeleń" Parczew 75 65 45 50 235 55 98 153 388
84 Terlecki Jacek M "Wieniec" Świeradów Zdrój 70 60 45 45 220 70 97 167 387
85 Rybiński Tomasz M "Głuszec" Rajcza 80 70 40 30 220 71 95 166 386
86 Osuchowski Hubert M Nr 40 (Min. Rolnictwa) 70 65 40 45 220 67 97 164 384
87 Skibiak Rafał P "Bóbr" Pasłęk 90 65 40 25 220 81 82 163 383
88 Feduszko Mariusz M "Świt" Zamość 75 70 45 45 235 53 91 144 379
89 Pauś Maciej P "Sokół" Antonin 80 85 45 45 255 68 55 123 378
90 Marconi Wiktor P "Wieniec" Świeradów Zdrój 55 85 45 35 220 58 99 157 377
91 Maciejewski Mariusz M "Krzyżówka" Witkowo 60 80 45 40 225 52 99 151 376
92 Belniak Mariusz P "Bór" Niemce 50 85 40 45 220 62 94 156 376
93 Borysiuk Krzysztof P "Jeleń" Parczew 60 70 50 15 195 79 99 178 373
94 Rezwow Jan M Nr 40 (Min. Rolnictwa) 65 60 50 40 215 64 93 157 372
95 Miętus Jerzy M "Bażant" Unisław 60 55 50 35 200 80 91 171 371
96 Belniak Robert, Paweł P "Bór" Niemce 55 70 40 40 205 67 98 165 370
97 Kołodziński Zdzisław P "Ostoja" Wysoka 70 45 40 40 195 74 100 174 369
98 Czapla Krzysztof M "Sokół" Świdwin 70 70 35 35 210 63 93 156 366
99 Nowakowski Benedykt M "Żubr" Rawa Mazowiecka 55 85 40 45 225 51 86 137 362
100 Nowakowski Marcin P "Knieja" Orchowo 85 80 45 50 260 10 90 100 360
101 Zamiara Sebastian P "Krzyżówka" Witkowo 65 75 40 30 210 48 94 142 352
102 Jendrzejewski Tomasz M "Dzik" Ciechanów 85 40 50 20 195 59 88 147 342
103 Gabrysiak Władysław M "Leśnik" Siędziejowice 80 75 25 30 210 50 75 125 335
104 Filipczak Eugeniusz M "Bóbr" Pasłęk 55 75 45 25 200 55 72 127 327
105 Jakubowski Krzysztof M "Jeleń" Chodecz 70 55 35 25 185 58 82 140 325
106 Wyleziński Hubert P "Żubr" Rawa Mazowiecka 35 65 25 45 170 77 76 153 323
107 Polańczyk Rafał M "Jeleń" Żychlin 65 40 45 30 180 45 96 141 321
108 Sidorowicz Wiesław P "Ostoja" Chodzież 45 50 40 30 165 61 88 149 314
109 Cwalina Marek P "Sokół" Łomża 45 35 45 35 160 52 91 143 303
110 Matraś Stanisław P "Złoty Róg" Bydgoszcz 45 50 50 20 165 59 78 137 302
111 Dyakowski Tadeusz P "Dzik" Ciechanów 55 50 35 35 175 33 91 124 299



Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ
Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.