strona główna forum dyskusyjne













XXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
im. puł. Ignacego Stachowiaka
Lublin - Puławy 26 - 27.05.2012


Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja drużynowa

Wg regulaminu zawodów nie ma klasyfikacji indywidualnej oraz najlepszy śrut czy kula, jedynie klasyfikacja drużynowa.
Wstawiam to zestawienie dla lepszego zobrazowania przyszłych Wawrzynowców


Klasyfikacja drużynowa

Nazwisko i Imię Koło Łowieckie Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Jędral Robert KŁ Darz Bór Stalowa Wola 95 100 50 50 295 90 100 190 485 1430 1
Górski Henryk KŁ Darz Bór Stalowa Wola 90 100 50 50 290 90 96 186 476
Ilnicki Ryszard KŁ Darz Bór Stalowa Wola 95 90 50 45 280 89 100 189 469
SUMA   280 290 150 145 865 269 296 565 1430
Szyłejko Rafał KŁ Wybrzeże Gdańsk 100 95 50 40 285 91 100 191 476 1418 2
Szugajew Michał KŁ Wybrzeże Gdańsk 85 95 50 50 280 94 99 193 473
Kraiński Piotr KŁ Wybrzeże Gdańsk 90 100 50 50 290 81 98 179 469
SUMA   275 290 150 140 855 266 297 563 1418
Nowicki Karol KŁ Leśnik Stare Jabłonki 100 95 45 50 290 89 100 189 479 1386 3
Neugebauer Jerzy KŁ Leśnik Stare Jabłonki 85 95 50 50 280 93 99 192 472
Łakomy Wojciech KŁ Leśnik Stare Jabłonki 70 95 50 50 265 73 97 170 435
SUMA   255 285 145 150 835 255 296 551 1386
Gawron Jakub KŁ Cietrzew Rzeszów 90 95 45 50 280 91 100 191 471 1385 4
Szczęch Krzysztof KŁ Cietrzew Rzeszów 90 95 45 45 275 90 100 190 465
Nieradka Bogdan KŁ Cietrzew Rzeszów 90 95 50 35 270 85 94 179 449
SUMA   270 285 140 130 825 266 294 560 1385
Komarewski Tomasz KŁ Boruta Białystok 100 95 50 50 295 91 97 188 483 1382 5
Pilcicki Bogusław KŁ Boruta Białystok 95 90 45 40 270 90 95 185 455
Sołowiej Cezary KŁ Boruta Białystok 90 90 40 40 260 85 99 184 444
SUMA   285 275 135 130 825 266 291 557 1382
Bekasiak Paweł WKŁ DROP Szczecin 95 95 50 50 290 79 95 174 464 1368 6
Jóźwiak Piotr WKŁ DROP Szczecin 80 95 45 50 270 92 99 191 461
Bekasiak Szymon WKŁ DROP Szczecin 70 100 45 40 255 91 97 188 443
SUMA   245 290 140 140 815 262 291 553 1368
Szerszenowicz Tomasz KŁ Bielik Sławno 85 95 50 50 280 91 99 190 470 1356 7
Wszałkowski Wojciech KŁ Bielik Sławno 95 90 50 50 285 75 91 166 451
Szerszenowicz Jacek KŁ Bielik Sławno 80 90 45 35 250 88 97 185 435
SUMA   260 275 145 135 815 254 287 541 1356
Grabałowski Zbigniew KŁ LEŚNIK Piotrków Tryb. 100 95 40 50 285 90 98 188 473 1354 8
Załoga Paweł KŁ LEŚNIK Piotrków Tryb. 90 90 50 50 280 83 100 183 463
Misztela Piotr KŁ LEŚNIK Piotrków Tryb. 70 75 50 45 240 80 98 178 418
SUMA   260 260 140 145 805 253 296 549 1354
Filipczak Adam KŁ Bóbr Pasłęk 85 95 50 50 280 91 95 186 466 1353 9
Skibiak Dariusz KŁ Bóbr Pasłęk 100 80 50 50 280 86 100 186 466
Skibiak Rafał KŁ Bóbr Pasłęk 75 100 50 40 265 60 96 156 421
SUMA   260 275 150 140 825 237 291 528 1353
Radwański Rafał KŁ Świstak Zagórz 90 95 45 50 280 92 99 191 471 1349 10
Kubiak Waldemar KŁ Świstak Zagórz 100 90 50 35 275 79 100 179 454
Małecki Artur KŁ Świstak Zagórz 80 90 45 45 260 66 98 164 424
SUMA   270 275 140 130 815 237 297 534 1349
Huminiak Tomasz KŁ Jeleń Wrocław 95 95 50 45 285 89 99 188 473 1348 11
Czerski Paweł KŁ Jeleń Wrocław 80 90 50 45 265 82 100 182 447
Szary Karol KŁ Jeleń Wrocław 95 95 45 50 285 43 100 143 428
SUMA   270 280 145 140 835 214 299 513 1348
Góral Mariusz DIANA Dąbrowa Górnicza 95 90 45 50 280 89 99 188 468 1315 12
Góral Michał DIANA Dąbrowa Górnicza 95 85 50 35 265 79 80 159 424
Janota Jacek DIANA Dąbrowa Górnicza 100 70 45 40 255 72 96 168 423
SUMA   290 245 140 125 800 240 275 515 1315
Dzwonnik Maciej KŁ Szarak Tułowice 75 90 50 45 260 85 99 184 444 1307 13
Kantyka Marian KŁ Szarak Tułowice 75 90 35 45 245 87 100 187 432
Suchodolski Adam KŁ Szarak Tułowice 80 95 50 30 255 80 96 176 431
SUMA   230 275 135 120 760 252 295 547 1307
Kaczyński Maciej KŁ Szarak Małkinia 90 100 50 40 280 91 97 188 468 1302 14
Kaczyński Piotr KŁ Szarak Małkinia 75 95 40 50 260 71 96 167 427
Świderski Jarosław KŁ Szarak Małkinia 85 75 50 50 260 71 76 147 407
SUMA   250 270 140 140 800 233 269 502 1302
Zawadzki Krzysztof Aleksander KŁ Darz Bór Białobrzegi 90 90 40 50 270 72 99 171 441 1302 15
Kozłowski Jan KŁ Darz Bór Białobrzegi 90 90 50 40 270 66 96 162 432
Zieliński Marcin KŁ Darz Bór Białobrzegi 65 95 50 45 255 75 99 174 429
SUMA   245 275 140 135 795 213 294 507 1302
Szczotka Adam KŁ Głuszec Rajcza 90 95 45 45 275 89 96 185 460 1301 16
Rybiński Tomasz KŁ Głuszec Rajcza 80 85 50 45 260 72 95 167 427
Orszulak Jacek KŁ Głuszec Rajcza 80 95 45 35 255 61 98 159 414
SUMA   250 275 140 125 790 222 289 511 1301
Gocoł Bartosz Hubert KŁ Orzeł Rosnowo 95 100 45 45 285 78 96 174 459 1287 17
Borys Damian KŁ Orzeł Rosnowo 85 80 50 35 250 87 94 181 431
Lewandowski Ryszard KŁ Orzeł Rosnowo 70 75 45 40 230 79 88 167 397
SUMA   250 255 140 120 765 244 278 522 1287
Zielewicz Paweł KŁ Sokół Łomża 90 90 50 50 280 82 97 179 459 1285 18
Godula Mirosław KŁ Sokół Łomża 85 95 50 50 280 68 96 164 444
Lichomski Hubert KŁ Sokół Łomża 70 70 45 35 220 64 98 162 382
SUMA   245 255 145 135 780 214 291 505 1285
Krawczyk Sławomir KŁ Szarak 90 90 50 40 270 81 96 177 447 1283 19
Markiewicz Maciej KŁ Szarak 75 85 35 50 245 83 99 182 427
Pieszak Andrzej KŁ Szarak 95 80 50 30 255 70 84 154 409
SUMA   260 255 135 120 770 234 279 513 1283
Furmańczak Tomasz KŁ Szarak Strzyżewice 80 95 50 40 265 74 97 171 436 1283 20
Nicpoń Dariusz KŁ Szarak Strzyżewice 85 85 50 35 255 72 100 172 427
Wojtyniak Andrzej KŁ Szarak Strzyżewice 90 80 45 30 245 77 98 175 420
SUMA   255 260 145 105 765 223 295 518 1283
Kukułka Karol KŁ Leśnik Sędziejowice 85 95 50 50 280 84 90 174 454 1279 21
Skrzypczyński Grzegorz KŁ Leśnik Sędziejowice 85 80 45 40 250 70 96 166 416
Tarka Krzysztof KŁ Leśnik Sędziejowice 75 95 40 35 245 67 97 164 409
SUMA   245 270 135 125 775 221 283 504 1279
Skorobogaty Tadeusz KŁ Jeleń Dębno Lubuskie 85 95 40 50 270 78 99 177 447 1276 22
Pulikowski Eugeniusz KŁ Jeleń Dębno Lubuskie 80 95 45 40 260 72 95 167 427
Szczygieł Andrzej KŁ Jeleń Dębno Lubuskie 80 95 45 45 265 40 97 137 402
SUMA   245 285 130 135 795 190 291 481 1276
Guzik Rafał KŁ Głuszec Nowy Targ 100 95 45 45 285 77 100 177 462 1272 23
Knurowski Paweł KŁ Głuszec Nowy Targ 80 80 45 40 245 83 92 175 420
Jaskierski Robert KŁ Głuszec Nowy Targ 75 80 40 30 225 70 95 165 390
SUMA   255 255 130 115 755 230 287 517 1272
Duplicki Jacek Min.Rolnictwa Warszawa 80 95 45 50 270 67 97 164 434 1258 24
Osuchowski Hubert Min.Rolnictwa Warszawa 65 90 45 45 245 73 97 170 415
Rezwow Jan Min.Rolnictwa Warszawa 80 95 50 45 270 44 95 139 409
SUMA   225 280 140 140 785 184 289 473 1258
Bella Aleksander KŁ Sokół Antonin 95 95 45 40 275 66 96 162 437 1258 25
Pauś Mariusz KŁ Sokół Antonin 85 80 45 45 255 69 97 166 421
Gendera Michał KŁ Sokół Antonin 75 75 40 40 230 75 95 170 400
SUMA   255 250 130 125 760 210 288 498 1258
Lubecki Hubert KŁ Sarna Olecko 80 100 50 50 280 52 95 147 427 1256 26
Bednarek Tadeusz KŁ Sarna Olecko 75 100 35 40 250 80 93 173 423
Roszko Marcin KŁ Sarna Olecko 85 75 50 40 250 58 98 156 406
SUMA   240 275 135 130 780 190 286 476 1256
Świeboda Robert KŁ Bór Niemce 80 95 50 45 270 80 96 176 446 1249 27
Belniak Mariusz KŁ Bór Niemce 80 85 50 40 255 73 97 170 425
Belniak Robert, Paweł KŁ Bór Niemce 75 95 45 5 220 60 98 158 378
SUMA   235 275 145 90 745 213 291 504 1249
Knaga Wojciech KŁ Ponowa Mława 85 100 50 45 280 91 98 189 469 1248 28
Przeorek Jerzy KŁ Ponowa Mława 75 70 45 45 235 62 96 158 393
Parda Marek KŁ Ponowa Mława 75 80 40 35 230 68 88 156 386
SUMA   235 250 135 125 745 221 282 503 1248
Rudnicki Marcin WKŁ Odyniec Toruń 90 95 50 45 280 71 100 171 451 1246 29
Fijałkowski Michał WKŁ Odyniec Toruń 75 90 40 40 245 67 92 159 404
Fijałkowski Arkadiusz WKŁ Odyniec Toruń 70 85 50 40 245 62 84 146 391
SUMA   235 270 140 125 770 200 276 476 1246
Skowroński Jan KŁ JELEŃ Żagań 100 95 40 50 285 66 96 162 447 1239 30
Banaś Zbigniew KŁ JELEŃ Żagań 80 80 50 35 245 73 92 165 410
Skowroński Edward KŁ JELEŃ Żagań 75 55 45 25 200 86 96 182 382
SUMA   255 230 135 110 730 225 284 509 1239
Kita Jan KŁ Sokół Chełm 100 95 50 35 280 66 98 164 444 1237 31
Maciąg Andrzej, Jan KŁ Sokół Chełm 75 90 40 45 250 57 98 155 405
Wawrzyszuk Andrzej KŁ Sokół Chełm 65 80 45 35 225 67 96 163 388
SUMA   240 265 135 115 755 190 292 482 1237
Zawal Rafał WKŁ Nr 250 "Miś" 80 90 35 50 255 78 97 175 430 1222 32
Witkowski Adam, Jerzy WKŁ Nr 250 "Miś" 80 95 45 40 260 64 94 158 418
Michalski Michał WKŁ Nr 250 "Miś" 70 90 35 40 235 53 86 139 374
SUMA   230 275 115 130 750 195 277 472 1222
Wyleziński Hubert KŁ Żubr Rawa Maz. 80 85 50 45 260 63 93 156 416 1210 33
Nowakowski Benedykt KŁ Żubr Rawa Maz. 85 80 40 30 235 84 91 175 410
Wyleziński Krzysztof KŁ Żubr Rawa Maz. 75 80 40 30 225 64 95 159 384
SUMA   240 245 130 105 720 211 279 490 1210
Witeczek Robert KŁ Jeleń Żychlin 85 80 50 35 250 69 97 166 416 1208 34
Polańczyk Rafał KŁ Jeleń Żychlin 75 85 45 35 240 63 99 162 402
Kruczkowski Marek KŁ Jeleń Żychlin 75 70 40 30 215 82 93 175 390
SUMA   235 235 135 100 705 214 289 503 1208
Liczner Józef KŁ Wieniec Zgorzelec 90 70 50 45 255 75 95 170 425 1201 35
Liczner Marcin KŁ Wieniec Zgorzelec 70 85 45 25 225 76 95 171 396
Liczner Paweł KŁ Wieniec Zgorzelec 75 80 50 30 235 55 90 145 380
SUMA   235 235 145 100 715 206 280 486 1201
Mujta Przemysław KŁ nr 112 Jeleń 80 95 50 50 275 60 89 149 424 1195 36
Michalski Marian KŁ nr 112 Jeleń 85 75 40 35 235 77 94 171 406
Kwiatkowski Czesław KŁ nr 112 Jeleń 70 65 40 30 205 63 97 160 365
SUMA   235 235 130 115 715 200 280 480 1195
Kruszyński Waldemar KŁ Łoś Lublin 90 90 45 35 260 86 98 184 444 1178 37
Wątróbka Maciej, Jerzy KŁ Łoś Lublin 80 75 50 25 230 71 98 169 399
Błaszczuk Artur, Kuba KŁ Łoś Lublin 70 65 40 20 195 53 87 140 335
SUMA   240 230 135 80 685 210 283 493 1178
Frątczak Marcin KŁ Jeleń Koło 85 75 50 50 260 67 83 150 410 1177 38
Perkowski Antoni KŁ Jeleń Koło 75 95 35 45 250 56 97 153 403
Frątczak Paweł KŁ Jeleń Koło 70 70 30 50 220 53 91 144 364
SUMA   230 240 115 145 730 176 271 447 1177
Szwiec Ryszard KŁ Łoś Tarnów 80 80 50 30 240 79 97 176 416 1171 39
Gębala Marek KŁ Łoś Tarnów 80 85 45 45 255 54 91 145 400
Wiśniewski Piotr KŁ Łoś Tarnów 80 80 30 25 215 61 79 140 355
SUMA   240 245 125 100 710 194 267 461 1171
Polski Robert WKŁ Nr 121 Świt 75 90 50 45 260 76 95 171 431 1113 40
Godek Tomasz WKŁ Nr 121 Świt 85 85 50 45 265 55 94 149 414
Miśkiewicz Stanisław WKŁ Nr 121 Świt 30 65 35 10 140 53 75 128 268
SUMA   190 240 135 100 665 184 264 448 1113
Borowski Józef Leszek KŁ Wilga Zakrzewo 75 80 15 25 195 55 99 154 349 994 41
Gontarz Jacek KŁ Wilga Zakrzewo 90 70 40 20 220 44 70 114 334
Ciastowicz Ryszard KŁ Wilga Zakrzewo 60 75 30 30 195 22 94 116 311
SUMA   225 225 85 75 610 121 263 384 994


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.