strona główna forum dyskusyjne















XXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
im. puł. Ignacego Stachowiaka
Lublin - Puławy 26 - 27.05.2012

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja drużynowa

Wg regulaminu zawodów nie ma klasyfikacji indywidualnej oraz najlepszy śrut czy kula, jedynie klasyfikacja drużynowa.
Wstawiam to zestawienie dla lepszego zobrazowania przyszłych Wawrzynowców

Klasyfikacja indywidualna

Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Jędral RobertM KŁ Darz Bór Stalowa Wola95100505029590100190485
2Komarewski TomaszMKŁ Boruta Białystok1009550502959197188483
3Nowicki KarolMKŁ Leśnik Stare Jabłonki10095455029089100189479
4Górski HenrykM KŁ Darz Bór Stalowa Wola9010050502909096186476
5Szyłejko RafałMKŁ Wybrzeże Gdańsk10095504028591100191476
6Grabałowski ZbigniewMKŁ LEŚNIK Piotrków Tryb.1009540502859098188473
7Huminiak TomaszMKŁ Jeleń Wrocław959550452858999188473
8Szugajew MichałMKŁ Wybrzeże Gdańsk859550502809499193473
9Neugebauer JerzyMKŁ Leśnik Stare Jabłonki859550502809399192472
10Radwański RafałMKŁ Świstak Zagórz909545502809299191471
11Gawron JakubMKŁ Cietrzew Rzeszów9095455028091100191471
12Szerszenowicz TomaszMKŁ Bielik Sławno 859550502809199190470
13Kraiński PiotrMKŁ Wybrzeże Gdańsk9010050502908198179469
14Knaga WojciechPKŁ Ponowa Mława8510050452809198189469
15Ilnicki RyszardM KŁ Darz Bór Stalowa Wola9590504528089100189469
16Góral MariuszMDIANA Dąbrowa Górnicza959045502808999188468
17Kaczyński MaciejMKŁ Szarak Małkinia9010050402809197188468
18Skibiak DariuszMKŁ Bóbr Pasłęk10080505028086100186466
19Filipczak AdamMKŁ Bóbr Pasłęk859550502809195186466
20Szczęch KrzysztofMKŁ Cietrzew Rzeszów9095454527590100190465
21Bekasiak PawełPWKŁ DROP Szczecin 959550502907995174464
22Załoga PawełMKŁ LEŚNIK Piotrków Tryb.9090505028083100183463
23Guzik RafałMKŁ Głuszec Nowy Targ10095454528577100177462
24Jóźwiak PiotrMWKŁ DROP Szczecin 809545502709299191461
25Szczotka AdamMKŁ Głuszec Rajcza909545452758996185460
26Gocoł Bartosz HubertMKŁ Orzeł Rosnowo9510045452857896174459
27Zielewicz PawełMKŁ Sokół Łomża909050502808297179459
28Pilcicki BogusławMKŁ Boruta Białystok959045402709095185455
29Kukułka KarolMKŁ Leśnik Sędziejowice859550502808490174454
30Kubiak WaldemarM KŁ Świstak Zagórz10090503527579100179454
31Wszałkowski WojciechMKŁ Bielik Sławno 959050502857591166451
32Rudnicki MarcinMWKŁ Odyniec Toruń 9095504528071100171451
33Nieradka BogdanMKŁ Cietrzew Rzeszów909550352708594179449
34Skowroński JanMKŁ JELEŃ Żagań 1009540502856696162447
35Krawczyk SławomirMKŁ Szarak909050402708196177447
36Skorobogaty TadeuszMKŁ Jeleń Dębno Lubuskie859540502707899177447
37Czerski PawełMKŁ Jeleń Wrocław8090504526582100182447
38Świeboda RobertMKŁ Bór Niemce809550452708096176446
39Kita JanMKŁ Sokół Chełm1009550352806698164444
40Godula MirosławMKŁ Sokół Łomża859550502806896164444
41Sołowiej CezaryMKŁ Boruta Białystok909040402608599184444
42Kruszyński WaldemarMKŁ Łoś Lublin909045352608698184444
43Dzwonnik MaciejMKŁ Szarak Tułowice759050452608599184444
44Bekasiak SzymonMWKŁ DROP Szczecin 7010045402559197188443
45Zawadzki Krzysztof AleksanderMKŁ Darz Bór Białobrzegi909040502707299171441
46Bella AleksanderMKŁ Sokół Antonin959545402756696162437
47Furmańczak TomaszMKŁ Szarak Strzyżewice809550402657497171436
48Łakomy WojciechMKŁ Leśnik Stare Jabłonki709550502657397170435
49Szerszenowicz JacekMKŁ Bielik Sławno 809045352508897185435
50Duplicki JacekMMin.Rolnictwa Warszawa809545502706797164434
51Kozłowski JanMKŁ Darz Bór Białobrzegi909050402706696162432
52Kantyka MarianMKŁ Szarak Tułowice7590354524587100187432
53Polski RobertMWKŁ Nr 121 Świt759050452607695171431
54Suchodolski AdamMKŁ Szarak Tułowice809550302558096176431
55Borys DamianMKŁ Orzeł Rosnowo858050352508794181431
56Zawal RafałMWKŁ Nr 250 "Miś"809035502557897175430
57Zieliński MarcinMKŁ Darz Bór Białobrzegi659550452557599174429
58Szary KarolMKŁ Jeleń Wrocław9595455028543100143428
59Lubecki HubertMKŁ Sarna Olecko8010050502805295147427
60Pulikowski EugeniuszMKŁ Jeleń Dębno Lubuskie809545402607295167427
61Rybiński TomaszMKŁ Głuszec Rajcza808550452607295167427
62Kaczyński PiotrMKŁ Szarak Małkinia759540502607196167427
63Nicpoń DariuszPKŁ Szarak Strzyżewice8585503525572100172427
64Markiewicz MaciejMKŁ Szarak758535502458399182427
65Liczner JózefMKŁ Wieniec Zgorzelec907050452557595170425
66Belniak MariuszPKŁ Bór Niemce808550402557397170425
67Mujta PrzemysławMKŁ nr 112 Jeleń809550502756089149424
68Góral MichałMDIANA Dąbrowa Górnicza958550352657980159424
69Małecki ArturP KŁ Świstak Zagórz809045452606698164424
70Janota JacekMDIANA Dąbrowa Górnicza1007045402557296168423
71Bednarek TadeuszMKŁ Sarna Olecko7510035402508093173423
72Skibiak RafałPKŁ Bóbr Pasłęk7510050402656096156421
73Pauś MariuszMKŁ Sokół Antonin858045452556997166421
74Wojtyniak AndrzejMKŁ Szarak Strzyżewice908045302457798175420
75Knurowski PawełMKŁ Głuszec Nowy Targ808045402458392175420
76Witkowski Adam, JerzyMWKŁ Nr 250 "Miś"809545402606494158418
77Misztela PiotrMKŁ LEŚNIK Piotrków Tryb.707550452408098178418
78Wyleziński HubertPKŁ Żubr Rawa Maz. 808550452606393156416
79Witeczek RobertMKŁ Jeleń Żychlin858050352506997166416
80Skrzypczyński GrzegorzMKŁ Leśnik Sędziejowice858045402507096166416
81Szwiec RyszardPKŁ Łoś Tarnów808050302407997176416
82Osuchowski HubertMMin.Rolnictwa Warszawa659045452457397170415
83Godek TomaszMWKŁ Nr 121 Świt858550452655594149414
84Orszulak JacekMKŁ Głuszec Rajcza809545352556198159414
85Frątczak MarcinMKŁ Jeleń Koło857550502606783150410
86Banaś ZbigniewMKŁ JELEŃ Żagań 808050352457392165410
87Nowakowski BenedyktMKŁ Żubr Rawa Maz. 858040302358491175410
88Rezwow JanMMin.Rolnictwa Warszawa809550452704495139409
89Pieszak AndrzejMKŁ Szarak958050302557084154409
90Tarka KrzysztofMKŁ Leśnik Sędziejowice759540352456797164409
91Świderski JarosławMKŁ Szarak Małkinia857550502607176147407
92Roszko MarcinMKŁ Sarna Olecko857550402505898156406
93Michalski MarianMKŁ nr 112 Jeleń857540352357794171406
94Maciąg Andrzej, JanMKŁ Sokół Chełm759040452505798155405
95Fijałkowski MichałPWKŁ Odyniec Toruń 759040402456792159404
96Perkowski AntoniMKŁ Jeleń Koło759535452505697153403
97Szczygieł AndrzejMKŁ Jeleń Dębno Lubuskie809545452654097137402
98Polańczyk RafałMKŁ Jeleń Żychlin758545352406399162402
99Gębala MarekPKŁ Łoś Tarnów808545452555491145400
100Gendera MichałPKŁ Sokół Antonin757540402307595170400
101Wątróbka Maciej, JerzyMKŁ Łoś Lublin807550252307198169399
102Lewandowski RyszardPKŁ Orzeł Rosnowo707545402307988167397
103Liczner MarcinPKŁ Wieniec Zgorzelec708545252257695171396
104Przeorek JerzyMKŁ Ponowa Mława757045452356296158393
105Fijałkowski ArkadiuszPWKŁ Odyniec Toruń 708550402456284146391
106Jaskierski RobertMKŁ Głuszec Nowy Targ758040302257095165390
107Kruczkowski MarekMKŁ Jeleń Żychlin757040302158293175390
108Wawrzyszuk AndrzejMKŁ Sokół Chełm658045352256796163388
109Parda MarekPKŁ Ponowa Mława758040352306888156386
110Wyleziński KrzysztofMKŁ Żubr Rawa Maz. 758040302256495159384
111Lichomski HubertMKŁ Sokół Łomża707045352206498162382
112Skowroński EdwardMKŁ JELEŃ Żagań 755545252008696182382
113Liczner PawełPKŁ Wieniec Zgorzelec758050302355590145380
114Belniak Robert, PawełPKŁ Bór Niemce75954552206098158378
115Michalski MichałPWKŁ Nr 250 "Miś"709035402355386139374
116Kwiatkowski CzesławMKŁ nr 112 Jeleń706540302056397160365
117Frątczak PawełMKŁ Jeleń Koło707030502205391144364
118Wiśniewski PiotrPKŁ Łoś Tarnów808030252156179140355
119Borowski Józef LeszekPKŁ Wilga Zakrzewo758015251955599154349
120Błaszczuk Artur, KubaPKŁ Łoś Lublin706540201955387140335
121Gontarz JacekPKŁ Wilga Zakrzewo907040202204470114334
122Ciastowicz RyszardPKŁ Wilga Zakrzewo607530301952294116311
123Miśkiewicz StanisławPWKŁ Nr 121 Świt306535101405375128268

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.