strona główna forum dyskusyjne















XXX Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
im. puł. Ignacego Stachowiaka
Koszalin - Manowo 24 - 25.05.2014


Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja drużynowa

Wg regulaminu zawodów nie ma klasyfikacji indywidualnej oraz najlepszy śrut czy kula, jedynie klasyfikacja drużynowa.
Wstawiam to zestawienie dla lepszego zobrazowania przyszłych Wawrzynowców


Klasyfikacja drużynowa

  Nazwisko i Imię   ZO PZŁ Koło Łowieckie Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
1 Małecki Artur M Krosno "Świstak" Zagórz 100 95 50 50 295 78 98 176 471 1375 1
2 Radwański Rafał M Krosno "Świstak" Zagórz 75 100 50 45 270 93 92 185 455
3 Kubiak Waldemar M Krosno "Świstak" Zagórz 80 90 45 50 265 87 97 184 449
  SUMA       255 285 145 145 830 258 287 545 1375
1 Nowicki Karol M Olsztyn Leśnik Stare Jabłonki 100 100 50 50 300 91 94 185 485 1364 2
2 Łakomy Wojciech M Olsztyn Leśnik Stare Jabłonki 85 90 50 40 265 95 96 191 456
3 Neugebauer Jerzy M Olsztyn Leśnik Stare Jabłonki 70 90 50 35 245 82 96 178 423
  SUMA       255 280 150 125 810 268 286 554 1364
1 Szugajew Michał M Gdańsk K.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk 95 90 45 50 280 90 98 188 468 1360 3
2 Kraiński Piotr M Gdańsk K.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk 90 95 50 50 285 72 95 167 452
3 Szyłejko Rafał M Gdańsk K.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk 80 85 45 45 255 86 99 185 440
  SUMA       265 270 140 145 820 248 292 540 1360
1 Sołowiej Cezary M Białystok Boruta Białystok 80 95 50 50 275 90 94 184 459 1356 4
2 Pilcicki Bogusław M Białystok Boruta Białystok 85 100 45 40 270 87 92 179 449
3 Komarewski Tomasz M Białystok Boruta Białystok 85 95 50 50 280 71 97 168 448
  SUMA       250 290 145 140 825 248 283 531 1356
1 Różański Leszek M Opole 9 Brzezina Opole 90 100 50 45 285 85 95 180 465 1349 5
2 Gajewski Kazimierz P Opole 9 Brzezina Opole 95 95 50 50 290 83 80 163 453
3 Adamczyk Bartosz M Opole 9 Brzezina Opole 80 100 50 45 275 72 84 156 431
  SUMA       265 295 150 140 850 240 259 499 1349
1 Prill Tomasz M Elbląg KŁ "CYRANKA" Sztum 100 100 45 45 290 77 100 177 467 1345 6
2 Skibiak Dariusz M Elbląg KŁ "CYRANKA" Sztum 85 95 50 50 280 84 94 178 458
3 Smoliński Piotr M Elbląg KŁ "CYRANKA" Sztum 65 100 45 50 260 68 92 160 420
  SUMA       250 295 140 145 830 229 286 515 1345
1 Szerszenowicz Jacek M Słupsk Bielik Sławno 95 100 50 50 295 93 97 190 485 1334 7
2 Szerszenowicz Tomasz M Słupsk Bielik Sławno 95 95 40 45 275 90 93 183 458
3 Szerszenowicz Michał P Słupsk niestowarzyszony 60 80 40 35 215 80 96 176 391
  SUMA       250 275 130 130 785 263 286 549 1334
1 Załoga Paweł M Piotrków Tryb. LEŚNIK Piotrków Tryb. 95 95 50 50 290 80 97 177 467 1333 8
2 Grabałowski Zbigniew M Piotrków Tryb. LEŚNIK Piotrków Tryb. 90 100 50 50 290 78 95 173 463
3 Kwiatkowski Wiesław M Piotrków Tryb. LEŚNIK Piotrków Tryb. 65 80 50 40 235 74 94 168 403
  SUMA       250 275 150 140 815 232 286 518 1333
1 Czerwień Dariusz M Piła Ostoja 90 100 35 50 275 93 98 191 466 1332 9
2 Czerwień Józef M Piła Ostoja 90 80 45 35 250 90 94 184 434
3 Czerwień Marek M Piła Ostoja 75 80 45 50 250 87 95 182 432
  SUMA       255 260 125 135 775 270 287 557 1332
1 Tomala Sławomir P Tarnobrzeg Darz Bór Stalowa Wola 85 85 50 40 260 93 99 192 452 1329 10
2 Górski Henryk M Tarnobrzeg Darz Bór Stalowa Wola 70 95 50 50 265 78 97 175 440
3 Jędral Robert M Tarnobrzeg Darz Bór Stalowa Wola 75 100 50 50 275 66 96 162 437
  SUMA       230 280 150 140 800 237 292 529 1329
1 Hanusz Bartłomiej P Warszawa Ursus Warszawa 90 80 50 45 265 84 97 181 446 1318 11
2 Hanusz Jakub M Warszawa Ursus Warszawa 70 80 50 50 250 92 98 190 440
3 Hanusz Wojciech M Warszawa Ursus Warszawa 85 80 50 45 260 81 91 172 432
  SUMA       245 240 150 140 775 257 286 543 1318
1 Wenerski Andrzej M Koszalin WKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo 85 90 50 45 270 79 96 175 445 1317 12
2 Borys Damian M Koszalin WKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo 80 90 50 45 265 79 92 171 436
3 Lewandowski Ryszard M Koszalin WKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo 80 85 40 35 240 96 100 196 436
  SUMA       245 265 140 125 775 254 288 542 1317
1 Furmańczak Tomasz M Leszno KŁ Nr 3 "Szarak" Strzyżewice 85 95 50 45 275 90 97 187 462 1316 13
2 Franczak Mariusz M Leszno KŁ Nr 3 "Szarak" Strzyżewice 90 90 45 50 275 77 90 167 442
3 Franczak Grzegorz M Leszno KŁ Nr 3 "Szarak" Strzyżewice 60 95 50 40 245 86 81 167 412
  SUMA       235 280 145 135 795 253 268 521 1316
1 Jordan Hubert M Bielsko Biała Ślepowron Rudzica 95 85 50 50 280 91 97 188 468 1307 14
2 Stokłosa Andrzej M Bielsko Biała Ślepowron Rudzica 90 80 50 50 270 76 92 168 438
3 Górniak Tomasz M Bielsko Biała Ślepowron Rudzica 75 85 35 45 240 67 94 161 401
  SUMA       260 250 135 145 790 234 283 517 1307
1 Bekasiak Szymon M Szczecin WKŁ DROP Szczecin 90 95 50 50 285 86 96 182 467 1304 15
2 Jóźwiak Piotr M Szczecin WKŁ DROP Szczecin 80 75 40 45 240 89 99 188 428
3 Bekasiak Paweł M Szczecin WKŁ DROP Szczecin 90 90 45 45 270 55 84 139 409
  SUMA       260 260 135 140 795 230 279 509 1304
1 Kołodziński Jacek M Gorzów Wielk. Ostoja Wysoka 90 95 45 50 280 89 94 183 463 1288 16
2 Kudlaszyk Hubert M Gorzów Wielk. Ostoja Wysoka 60 95 50 50 255 85 93 178 433
3 Kołodziński Zdzisław M Gorzów Wielk. Ostoja Wysoka 80 65 35 50 230 63 99 162 392
  SUMA       230 255 130 150 765 237 286 523 1288
1 Piecuch Piotr M Chełm ChTPM w Chełmie 100 95 50 40 285 84 98 182 467 1284 17
2 Piętak Paweł M Chełm ChTPM w Chełmie 80 95 50 45 270 79 89 168 438
3 Makuch Andrzej M Chełm ChTPM w Chełmie 70 85 45 40 240 59 80 139 379
  SUMA       250 275 145 125 795 222 267 489 1284
1 Węgielewski Kamil P Toruń Łabędź Brodnica 100 95 45 50 290 74 94 168 458 1284 18
2 Wiśniewski Marek M Toruń Łabędź Brodnica 75 100 50 45 270 79 97 176 446
3 Tomoń Edward P Toruń Łabędź Brodnica 85 85 45 20 235 73 72 145 380
  SUMA       260 280 140 115 795 226 263 489 1284
1 Buda Marek M Zielona Góra PIAST Sulechów 90 95 50 45 280 80 98 178 458 1280 19
2 Buda Przemysław M Zielona Góra PIAST Sulechów 80 90 50 40 260 84 96 180 440
3 Łysiak Bogumił M Zielona Góra PIAST Sulechów 60 75 50 50 235 79 68 147 382
  SUMA       230 260 150 135 775 243 262 505 1280
1 Fiszer Marcin M Poznań Słonka 75 100 50 50 275 90 92 182 457 1276 20
2 Klawe Hubert P Poznań Słonka 75 80 50 25 230 89 93 182 412
3 Węgrzyn Jarosław P Poznań Słonka 80 70 50 45 245 73 89 162 407
  SUMA       230 250 150 120 750 252 274 526 1276
1 Wróblewski Andrzej M Kalisz 25 "Czajka" w Kraszewicach 80 100 50 45 275 81 98 179 454 1275 21
2 Przybyłowicz Remigiusz M Kalisz 25 "Czajka" w Kraszewicach 85 85 45 35 250 86 91 177 427
3 Prędki Paweł M Kalisz 25 "Czajka" w Kraszewicach 75 75 50 25 225 80 89 169 394
  SUMA       240 260 145 105 750 247 278 525 1275
1 Gawdzik Michał M Katowice Łoś Bytom 90 90 50 40 270 81 96 177 447 1267 22
2 Bielewicz Jacek M Katowice Łoś Bytom 85 95 50 40 270 72 99 171 441
3 Bernacki Roman M Katowice Łoś Bytom 75 70 45 50 240 47 92 139 379
  SUMA       250 255 145 130 780 200 287 487 1267
1 Hadam Dominik M Rzeszów Sarenka Harta 85 90 50 45 270 72 93 165 435 1264 23
2 Wrzesień Ryszard P Rzeszów Sarenka Harta 90 90 50 40 270 67 86 153 423
3 Bobola Grzegorz M Rzeszów Sarenka Harta 80 90 45 40 255 73 78 151 406
  SUMA       255 270 145 125 795 212 257 469 1264
1 Godula Mirosław M Łomża Sokół z/s w Łomży 95 80 50 50 275 84 90 174 449 1264 24
2 Zielewicz Paweł M Łomża Sokół z/s w Łomży 80 75 45 45 245 81 92 173 418
3 Lichomski Hubert M Łomża Sokół z/s w Łomży 65 95 50 35 245 66 86 152 397
  SUMA       240 250 145 130 765 231 268 499 1264
1 Grobelny Adam M Konin Drop Kazimierz Biskupi 95 95 50 35 275 86 95 181 456 1261 25
2 Pulcer Łukasz P Konin Drop Kazimierz Biskupi 95 95 50 35 275 75 66 141 416
3 Woźniak Mirosław M Konin Drop Kazimierz Biskupi 75 85 40 45 245 55 89 144 389
  SUMA       265 275 140 115 795 216 250 466 1261
1 Roszko Marcin M Suwałki Sarna Olecko 90 70 50 45 255 84 91 175 430 1259 26
2 Lubecki Hubert M Suwałki Sarna Olecko 90 90 50 40 270 61 86 147 417
3 Warsiewicz Robert M Suwałki Sarna Olecko 50 90 40 50 230 88 94 182 412
  SUMA       230 250 140 135 755 233 271 504 1259
1 Furczoń Jan Marian M Kraków Żubr w Krakowie 90 90 40 45 265 70 84 154 419 1238 27
2 Machnik Roman M Kraków Żubr w Krakowie 90 85 40 45 260 65 91 156 416
3 Woźniak Jerzy P Kraków Żubr w Krakowie 60 95 50 45 250 69 84 153 403
  SUMA       240 270 130 135 775 204 259 463 1238
1 Kocoń Aleksander M Wałbrzych MUFLON Bystrzyca Kł. 80 75 50 45 250 87 93 180 430 1237 28
2 Kocoń Adrian M Wałbrzych MUFLON Bystrzyca Kł. 85 95 40 50 270 60 94 154 424
3 Kocoń Kamil M Wałbrzych MUFLON Bystrzyca Kł. 90 95 30 45 260 32 91 123 383
  SUMA       255 265 120 140 780 179 278 457 1237
1 Jendrzejewski Tomasz M Ciechanów Nr 1 Dzik w Ciechanowie 90 100 50 50 290 92 96 188 478 1229 29
2 Jendrzejewski Waldemar M Ciechanów Nr 1 Dzik w Ciechanowie 90 90 50 45 275 69 96 165 440
3 Krutczenko Marcin M Ciechanów Nr 1 Dzik w Ciechanowie 70 90 40 30 230 8 73 81 311
  SUMA       250 280 140 125 795 169 265 434 1229
1 Guzik Rafał M Nowy Sącz Głuszec w Nowym Targu 90 95 50 45 280 90 94 184 464 1216 30
2 Jaskierski Robert M Nowy Sącz Głuszec w Nowym Targu 65 90 35 35 225 87 89 176 401
3 Knurowski Paweł M Nowy Sącz Głuszec w Nowym Targu 75 70 45 20 210 44 97 141 351
  SUMA       230 255 130 100 715 221 280 501 1216
1 Badura Paweł M Łódź niestowarzyszony 80 95 45 35 255 76 92 168 423 1215 31
2 Kukułka Karol M Łódź Nr 14 Leśnik Sędziejowice 65 90 50 35 240 75 90 165 405
3 Skrzypczyński M Łódź Nr 14 Leśnik Sędziejowice 60 80 45 35 220 73 94 167 387
  SUMA       205 265 140 105 715 224 276 500 1215
1 Zawadzki Krzysztof Aleksander M Radom Darz Bór Białobrzegi 90 95 40 40 265 80 87 167 432 1186 32
2 Kozłowski Jan M Radom Darz Bór Białobrzegi 80 85 50 45 260 40 89 129 389
3 Sala Beata M Radom Darz Bór Białobrzegi 80 70 30 35 215 60 90 150 365
  SUMA       250 250 120 120 740 180 266 446 1186
1 Kruczkowski Marek M Płock Jeleń w Żychlinie 75 95 45 40 255 81 73 154 409 1182 33
2 Polańczyk Rafał M Płock Jeleń w Żychlinie 75 90 45 50 260 56 83 139 399
3 Witeczek Robert M Płock Jeleń w Żychlinie 75 90 40 30 235 43 96 139 374
  SUMA       225 275 130 120 750 180 252 432 1182
1 Mielcarek Jakub, Leon M Bydgoszcz Kujawskie w Inowrocławiu 95 90 40 35 260 69 94 163 423 1180 34
2 Frąckowiak Adrian, Hubert M Bydgoszcz Kujawskie w Inowrocławiu 85 90 35 40 250 57 91 148 398
3 Nowiński Jarosław P Bydgoszcz Kujawskie w Inowrocławiu 50 65 40 35 190 74 95 169 359
  SUMA       230 245 115 110 700 200 280 480 1180
1 Rusinek Damian M Jelenia Góra Wieniec Świeradów 70 75 50 45 240 72 88 160 400 1173 35
2 Terlecki Jacek M Jelenia Góra Wieniec Świeradów 70 80 45 40 235 68 93 161 396
3 Marconi Wiktor M Jelenia Góra Wieniec Świeradów 65 80 35 35 215 64 98 162 377
  SUMA       205 235 130 120 690 204 279 483 1173
1 Ozimek Tomasz M Skierniewice Nr 1 "Bzura" w Sochaczewie 100 100 50 40 290 76 92 168 458 1135 36
2 Mikołajczyk Andrzej P Skierniewice Nr 1 "Bzura" w Sochaczewie 85 90 35 45 255 58 94 152 407
3 Ciszewski Jacek P Skierniewice niestowarzyszony 60 60 10 30 160 19 91 110 270
  SUMA       245 250 95 115 705 153 277 430 1135
1 Szwiec Ryszard M Tarnów Łoś Tarnów 85 80 50 35 250 85 93 178 428 1133 37
2 Gębala Marek P Tarnów Łoś Tarnów 65 80 40 25 210 52 92 144 354
3 Wiśniewski Hubert P Tarnów Łoś Tarnów 60 50 35 45 190 73 88 161 351
  SUMA       210 210 125 105 650 210 273 483 1133
1 Kryk Zbigniew M Częstochowa Bażant w Praszce 90 95 50 40 275 67 90 157 432 1120 38
2 Czyżewski Marcin P Częstochowa Bażant w Praszce 95 90 45 45 275 78 55 133 408
3 Wcisło Tomasz P Częstochowa Bażant w Praszce 55 50 45 20 170 36 74 110 280
  SUMA       240 235 140 105 720 181 219 400 1120
1 Wołk Bartosz M Wrocław Jeleń Milicz 90 80 45 40 255 73 82 155 410 1093 39
2 Chudziński Paweł M Wrocław Jeleń Milicz 50 65 50 45 210 60 93 153 363
3 Trawiński Michał P Wrocław Jeleń Milicz 60 55 40 35 190 32 98 130 320
  SUMA       200 200 135 120 655 165 273 438 1093
1 Miszycki Piotr P Kielce KNIEJA w Kielcach 55 90 45 40 230 81 95 176 406 998 40
2 Majcher Andrzej P Kielce KNIEJA w Kielcach 85 80 45 15 225 13 93 106 331
3 Dudek Robert P Kielce KNIEJA w Kielcach 80 50 45 15 190 20 51 71 261
  SUMA       220 220 135 70 645 114 239 353 998
1 Niebieszczański Hubert P Przemyśl WKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl 75 70 35 35 215 58 87 145 360 968 41
2 Wojdylak Tomasz P Przemyśl WKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl 50 60 40 45 195 76 41 117 312
3 Dąbrowski Piotr P Przemyśl WKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl 35 65 35 40 175 28 93 121 296
  SUMA       160 195 110 120 585 162 221 383 968
1 Wiśniewski Jacek P Włocławek KŁ nr 106 Cyranka 65 70 40 45 220 74 87 161 381 924 42
2 Wysota Piotr P Włocławek KŁ nr 106 Cyranka 50 35 35 45 165 36 82 118 283
3 Bachurski Krzysztof P Włocławek KŁ nr 106 Cyranka 55 70 40 10 175 0 85 85 260
  SUMA       170 175 115 100 560 110 254 364 924


Opracował Bogusław Bauer
członek niestowarzyszony

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.