strona główna forum dyskusyjne















XXX Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
im. puł Ignacego Stachowiaka
Koszalin - Manowo 24 - 25.05.2014

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja drużynowa

Wg regulaminu zawodów nie ma klasyfikacji indywidualnej oraz najlepszy śrut czy kula, jedynie klasyfikacja drużynowa.
Wstawiam to zestawienie dla lepszego zobrazowania przyszłych Wawrzynowców

Klasyfikacja indywidualna

Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Szerszenowicz JacekMBielik Sławno1009550502959397190485
2Nowicki KarolMLeśnik Stare Jabłonki10010050503009194185485
3Jendrzejewski TomaszMNr 1 Dzik w Ciechanowie1009050502909296188478
4Małecki ArturMŚwistak Zagórz9510050502957898176471
5Szugajew MichałMK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk909545502809098188468
6Jordan HubertMŚlepowron Rudzica859550502809197188468
7Prill TomaszMKŁ "CYRANKA" Sztum100100454529077100177467
8Załoga PawełMLEŚNIK Piotrków Tryb.959550502908097177467
9Piecuch PiotrMChTPM w Chełmie9510050402858498182467
10Bekasiak SzymonMWKŁ DROP Szczecin959050502858696182467
11Czerwień DariuszMOstoja1009035502759398191466
12Różański LeszekM9 Brzezina Opole1009050452858595180465
13Guzik RafałMGłuszec w Nowym Targu959050452809094184464
14Grabałowski ZbigniewMLEŚNIK Piotrków Tryb.1009050502907895173463
15Kołodziński JacekMOstoja Wysoka959045502808994183463
16Furmańczak TomaszMKŁ Nr 3 "Szarak" Strzyżewice958550452759097187462
17Sołowiej CezaryMBoruta Białystok958050502759094184459
18Ozimek TomaszMNr 1 "Bzura" w Sochaczewie10010050402907692168458
19Węgielewski KamilPŁabędź Brodnica9510045502907494168458
20Buda MarekMPIAST Sulechów959050452808098178458
21Skibiak DariuszMKŁ "CYRANKA" Sztum958550502808494178458
22Szerszenowicz TomaszMBielik Sławno959540452759093183458
23Fiszer MarcinMSłonka1007550502759092182457
24Grobelny AdamMDrop Kazimierz Biskupi959550352758695181456
25Łakomy WojciechMLeśnik Stare Jabłonki908550402659596191456
26Radwański RafałMŚwistak Zagórz1007550452709392185455
27Wróblewski AndrzejMCzajka w Kraszewicach1008050452758198179454
28Gajewski KazimierzP9 Brzezina Opole959550502908380163453
29Kraiński PiotrMK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk959050502857295167452
30Tomala SławomirPDarz Bór Stalowa Wola858550402609399192452
31Godula MirosławMSokół z/s w Łomży809550502758490174449
32Pilcicki BogusławMBoruta Białystok1008545402708792179449
33Kubiak WaldemarMŚwistak Zagórz908045502658797184449
34Komarewski TomaszMBoruta Białystok958550502807197168448
35Gawdzik MichałMŁoś Bytom909050402708196177447
36Wiśniewski MarekMŁabędź Brodnica1007550452707997176446
37Hanusz BartłomiejPUrsus Warszawa809050452658497181446
38Wenerski AndrzejMWKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo908550452707996175445
39Franczak MariuszMKŁ Nr 3 "Szarak" Strzyżewice909045502757790167442
40Bielewicz JacekMŁoś Bytom958550402707299171441
41Jendrzejewski WaldemarMNr 1 Dzik w Ciechanowie909050452756996165440
42Górski HenrykMDarz Bór Stalowa Wola957050502657897175440
43Buda PrzemysławMPIAST Sulechów908050402608496180440
44Szyłejko RafałMK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk858045452558699185440
45Hanusz JakubMUrsus Warszawa807050502509298190440
46Piętak PawełMChTPM w Chełmie958050452707989168438
47Stokłosa AndrzejMŚlepowron Rudzica809050502707692168438
48Jędral RobertMDarz Bór Stalowa Wola1007550502756696162437
49Borys DamianMWKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo908050452657992171436
50Lewandowski RyszardMWKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo8580403524096100196436
51Hadam DominikMSarenka Harta908550452707293165435
52Czerwień JózefMOstoja809045352509094184434
53Kudlaszyk HubertMOstoja Wysoka956050502558593178433
54Kryk ZbigniewMBażant w Praszce959050402756790157432
55Zawadzki KrzysztofMDarz Bór Białobrzegi959040402658087167432
56Hanusz WojciechMUrsus Warszawa808550452608191172432
57Czerwień MarekMOstoja807545502508795182432
58Adamczyk BartoszM9 Brzezina Opole1008050452757284156431
59Roszko MarcinMSarna Olecko709050452558491175430
60Kocoń AleksanderMMUFLON Bystrzyca Kł.758050452508793180430
61Szwiec RyszardMŁoś Tarnów808550352508593178428
62Jóźwiak PiotrMWKŁ DROP Szczecin758040452408999188428
63Przybyłowicz RemigiuszM25 "Czajka" w Kraszewicach858545352508691177427
64Kocoń AdrianMMUFLON Bystrzyca Kł.958540502706094154424
65Wrzesień RyszardPSarenka Harta909050402706786153423
66Mielcarek Jakub, LeonMKujawskie w Inowrocławiu909540352606994163423
67Badura PawełMniestowarzyszony958045352557692168423
68NeugebauerJerzyMLeśnik Stare Jabłonki907050352458296178423
69Smoliński PiotrMKŁ "CYRANKA" Sztum1006545502606892160420
70Furczoń Jan MarianMŻubr w Krakowie909040452657084154419
71Zielewicz PawełMSokół z/s w Łomży758045452458192173418
72Lubecki HubertMSarna Olecko909050402706186147417
73Pulcer ŁukaszPDrop Kazimierz Biskupi959550352757566141416
74Machnik RomanMŻubr w Krakowie859040452606591156416
75Franczak GrzegorzMKŁ Nr 3 "Szarak" Strzyżewice956050402458681167412
76Warsiewicz RobertMSarna Olecko905040502308894182412
77Klawe HubertPSłonka807550252308993182412
78Wołk BartoszMJeleń Milicz809045402557382155410
79Bekasiak PawełMWKŁ DROP Szczecin909045452705584139409
80Kruczkowski MarekMJeleń w Żychlinie957545402558173154409
81Czyżewski MarcinPBażant w Praszce909545452757855133408
82Mikołajczyk AndrzejPNr 1 "Bzura" w Sochaczewie908535452555894152407
83Węgrzyn JarosławPSłonka708050452457389162407
84Bobola GrzegorzMSarenka Harta908045402557378151406
85Miszycki PiotrPKNIEJA w Kielcach905545402308195176406
86Kukułka KarolMNr 14 Leśnik Sędziejowice906550352407590165405
87Woźniak JerzyPŻubr w Krakowie956050452506984153403
88Kwiatkowski WiesławMLEŚNIK Piotrków Tryb.806550402357494168403
89Górniak TomaszMŚlepowron Rudzica857535452406794161401
90Jaskierski RobertMGłuszec w Nowym Targu906535352258789176401
91Rusinek DamianMWieniec Świeradów757050452407288160400
92Polańczyk RafałMJeleń w Żychlinie907545502605683139399
93Frąckowiak AdrianMKujawskie w Inowrocławiu908535402505791148398
94Lichomski HubertMSokół z/s w Łomży956550352456686152397
95Terlecki JacekMWieniec Świeradów807045402356893161396
96Prędki PawełMCzajka w Kraszewicach757550252258089169394
97Kołodziński ZdzisławMOstoja Wysoka658035502306399162392
98Szerszenowicz MichałPniestowarzyszony806040352158096176391
99Kozłowski JanMDarz Bór Białobrzegi858050452604089129389
100Woźniak MirosławMDrop Kazimierz Biskupi857540452455589144389
101Skrzypczyński GrzegorzMNr 14 Leśnik Sędziejowice806045352207394167387
102Kocoń KamilMMUFLON Bystrzyca Kł.959030452603291123383
103Łysiak BogumiłMPIAST Sulechów756050502357968147382
104Wiśniewski JacekPKŁ nr 106 Cyranka706540452207487161381
105Tomoń EdwardPŁabędź Brodnica858545202357372145380
106Makuch AndrzejMChTPM w Chełmie857045402405980139379
107Bernacki RomanMŁoś Bytom707545502404792139379
108Marconi WiktorMWieniec Świeradów806535352156498162377
109Witeczek RobertMJeleń w Żychlinie907540302354396139374
110Sala BeataMDarz Bór Białobrzegi708030352156090150365
111Chudziński PawełMJeleń Milicz655050452106093153363
112Niebieszczański HubertPWKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl707535352155887145360
113Nowiński JarosławPKujawskie w Inowrocławiu655040351907495169359
114Gębala MarekPŁoś Tarnów806540252105292144354
115Knurowski PawełMGłuszec w Nowym Targu707545202104497141351
116Wiśniewski HubertPŁoś Tarnów506035451907388161351
117Majcher AndrzejPKNIEJA w Kielcach808545152251393106331
118Trawiński MichałPJeleń Milicz556040351903298130320
119Wojdylak TomaszPWKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl605040451957641117312
120Krutczenko MarcinMNr 1 Dzik w Ciechanowie9070403023087381311
121Dąbrowski PiotrPWKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl653535401752893121296
122Wysota PiotrPKŁ nr 106 Cyranka355035451653682118283
123Wcisło TomaszPBażant w Praszce505545201703674110280
124Ciszewski JacekPniestowarzyszony606010301601991110270
125Dudek RobertPKNIEJA w Kielcach50804515190205171261
126Bachurski KrzysztofPKŁ nr 106 Cyranka7055401017508585260

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.