strona główna forum dyskusyjne















Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
1. Puchar Beretty & Sako Piotrków Trybunalski 08.IV J. Borkowski Wyniki
2. V Puchar Łuczniczki Bydgoszcz (Osie) 22.IV L. Wesołowski Wyniki
3. Eliminacja Ligi Strzeleckiej I RUNDA Gorzów Wielkopolski 29.IV M. Ziomek Wyniki
4. Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA Radom (Piastów) 29.IV A. Matyjewicz Wyniki
5. Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA Bielsko Biała 29.IV P. Pełczyński Wyniki
6. Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA Tarnów 29.IV J. Adamczyk Wyniki
7. Puchar FAM Pionki Radom (Piastów) 06.V S. Mrozowski Wyniki
8. Puchar prezydenta miasta Konina Konin (Potażniki) 13.V W. Kobierski Wyniki
9. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 20.V W. Szymański Wyniki
10. XVIII Puchar Targów Poznańskich Poznań 27.V J. Adamczyk Wyniki
11. XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. płk I. Stachowiaka Bielsko Biała 03-04.VI Z. Zieliński Wyniki
12. Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA Poznań (Wolsztyn) 10.VI M. ¦wierczek Wyniki
13. Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA Ostrołęka (Stępna Michałki) 10.VI A. Madej Wyniki
14. Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA Opole (Grudzice) 10.VI P. Pełczyński Wyniki
15. Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA Chełm 10.VI L. Wesołowski Wyniki
16. X Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń (Glinki) 17.VI J. Borkowski Wyniki
17. VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej Kielce (Starachowice) 24-25.VI W. Kobierski Wyniki
18. Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua Koszalin (Manowo) 01.VII W. Kraiński Wyniki
19. Puchar Warszawy Warszawa (Suchodół) 01.VII P. Pełczyński Wyniki
20. Zawody o Czarny Diament Ziemi ¦l±skiej Katowice (Siemianowice) 08.VII W. Szymański Wyniki
21. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA Słupsk (Miastko) 15.VII S. Mrozowski Wyniki
22. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA Bydgoszcz 15.VII A. Madej Wyniki
23. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA Piotrków Trybunalski 15.VII L. Wesołowski Wyniki
24. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA Rzeszów (Bór) 15.VII M. Ziomek Wyniki
25. VIII Ogólnopolskie Zawody Seniorów Poznań 15.VII M. ¦wierczek Wyniki
26. XXXIX Mistrzostwa PZŁ w klasie Powszechnej Częstochowa (Lubliniec) 22-23.VII Z. Zieliński Wyniki
27. Puchar Jezior Mazurskich Suwałki (Giżycko) 29.VII W. Kraiński Wyniki
28. Puchar Opolszczyzny Opole (Grudzice) 05.VIIi J. Borkowski Wyniki
29. VII Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 12.VIII W. Kobierski Wyniki
30. XV Puchar Prezydenta miasta Olsztyna Olsztyn (Gutkowo) 19.VIII S. Mrozowski Wyniki
31. Puchar Grodu nad Prosn± Kalisz (Wolica) 26.VIII M. ¦wierczek Wyniki
32. VII Finał Ligi Strzeleckiej Piła 02-03.IX Z. Zieliński Wyniki
33. XXII Puchar Winobrania Zielona Góra 09.IX M. Ziomek Wyniki
34. XII Turniej Chmielakowy Tarnobrzeg 09.IX W. Szymański Wyniki
35. Puchar Puszczy Kurpiowskiej Ostrołęka (Stępna Michałki) 16.IX W. Kraiński Wyniki
36. Puchar Jesieni Wrocław 23.IX J. Adamczyk Wyniki
37. Puchar Dymarek ¦więtokrzyskich Kielce (Starachowice) 30.IX A. Matyjewicz Wyniki


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Ło¶ w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatno¶ci   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.