strona główna forum dyskusyjne















XXIX Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
im. Puł. Ignacego Stachowiaka
Radom - Piastów 25-26.05.2013

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja drużynowa

Wg regulaminu zawodów nie ma klasyfikacji indywidualnej oraz najlepszy śrut czy kula, jedynie klasyfikacja drużynowa.
Wstawiam to zestawienie dla lepszego zobrazowania przyszłych Wawrzynowców

Klasyfikacja indywidualnie

Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Huminiak TomaszMJeleń Wrocław10095504529092100192482
2Czerwień DariuszMOstoja Piła100100503528594100194479
3Golec MariuszMJurand ze Spychowa Sławno1009550502958697183478
4Jędral RobertMDarz Bór Stalowa Wola1009550502958398181476
5Załoga PawełMLeśnik Piotrków Tryb.9510045502908799186476
6Gawron JakubMCietrzew Rzeszów9590505028590100190475
7Szober KrzysztofMKnieja Opole9010050502908995184474
8Radzimski JacekPDrop Nr 22 Górzno959050452809599194474
9Tuszkowski RyszardMRogacz Giżycko85100504528093100193473
10Grabałowski ZbigniewMLeśnik Piotrków Tryb.1009550502957799176471
11Sołowiej CezaryMBoruta Białystok909550502859094184469
12Rubiś MariuszMJarząbek Ustrzyki Dolne1009050502908197178468
13Górski HenrykMDarz Bór Stalowa Wola8595505028088100188468
14Buda MarekMPiast Sulechów959045502809493187467
15Sztyler PawełMDrop Nr 22 Górzno1009545452858298180465
16Jóźwiak PiotrMWKŁ Drop Szczecin9010050352759199190465
17Olejnik HubertMKnieja Opole9595503527589100189464
18Jackowski RafałMJarząbek Ustrzyki Dolne809550502759296188463
19Bielecki DariuszMDarz Bór Sieniawa959550452857799176461
20Ostrowski ArkadiuszMMewa Braniewo909050502808299181461
21Gaweł PiotrMDarz Bór Sieniawa859050502758997186461
22Oleksik Marcin PawełMKuropatwa Zwoleń909050402709497191461
23Bekasiak SzymonMWKŁ Drop Szczecin959550452857897175460
24Komarewski TomaszMBoruta Białystok8510050452808397180460
25Pilcicki BogusławMBoruta Białystok809550502758699185460
26Goerick MarekMMewa Braniewo8095505027584100184459
27Zieliński MarcinMDarz Bór Białobrzegi959550502907098168458
28Caputa ZbigniewMMuflon Bystrzyca Kł.9010050452857697173458
29Mękal KrzysztofMDarz Bór Sieniawa909550402758499183458
30Grobelny AdamPDrop Kazimierz Biskupi10090454528074100174454
31Cichy DariuszMOdyniec Mrągowo9085504527084100184454
32Guzik RafałMGłuszec Nowy Targ859050452708598183453
33Kurzyński AndrzejMMewa Braniewo909050502807198169449
34Puławski MaciejMRogacz Giżycko958050452708197178448
35Świeboda RobertMBór Niemce80100504527571100171446
36Skonieczny JarosławMLeśnik Łąck909050302609096186446
37Mujta PrzemysławMJeleń Włocławek1009050452857090160445
38Turek JanMDarz Bór Stalowa Wola908050452658199180445
39Szczęch KrzysztofMCietrzew Rzeszów9585453526085100185445
40Pauś MariuszMSokół Antonin808550452608699185445
41Kocoń AleksanderMMuflon Bystrzyca Kł.909550402757098168443
42Zawadzki Krzysztof AleksanderMDarz Bór Białobrzegi959050352707795172442
43Daukszys TadeuszMTur Łódź859045452657899177442
44Gawdzik MichałMŁoś Bytom1009045352707497171441
45Jendrzejewski WaldemarMDzik Ciechanów858550402608893181441
46Kamiński RyszardMNr 40 (Min. Rolnictwa)959540452757095165440
47Borys DamianMWKŁ Orzeł Rosnowo909550352707397170440
48Franczak TomaszMLis Poznań909050402707298170440
49Golec MichałMJurand ze Spychowa Sławno908550402657897175440
50Rusinek DamianMWieniec Świeradów759550452657699175440
51Rudnicki MarcinMWKŁ Odyniec Toruń959050252608397180440
52Kryk ZbigniewMBażant Praszka759050502657499173438
53Duplicki JacekMNr 40 (Min. Rolnictwa)909050452756498162437
54Szpak PiotrMJeleń Wrocław909045402657695171436
55Bekasiak PawełMWKŁ Drop Szczecin859540402607997176436
56Mierzejewski JacekMOdyniec Mrągowo808550452607997176436
57Jendrzejewski TomaszMDzik Ciechanów709550302459496190435
58Smólski KrzysztofMLeśnik Piotrków Tryb.909050352657396169434
59Warszewski KarolMWKŁ Orzeł Rosnowo8580504526073100173433
60Machnik RomanMŻubr Krakowie808540502558295177432
61Ryś JacekMRogacz Giżycko807545502508399182432
62Golec MarcinMJurand ze Spychowa Sławno809050452657096166431
63Pauś MaciejPSokół Antonin808050402508398181431
64Grzybowski ZbigniewMKuropatwa Zwoleń958050502756886154429
65Polski RobertMWKŁ Świt Zamość907050502607198169429
66Buda PrzemysławMPiast Sulechów908050352557896174429
67Radzimski LeszekMDrop Nr 22 Górzno858050452607692168428
68Stokłosa AndrzejMŚlepowron Rudzica809550252508395178428
69Kozłowski JanMDarz Bór Białobrzegi909050352657190161426
70Czerwień MarekMOstoja Piła8580505026561100161426
71Czerski PawełMJeleń Wrocław809550402656398161426
72Bernacki RomanMŁoś Bytom908045452607096166426
73Wawrzyniak LeszekMWilk Gorzów Wlkp.709550402557893171426
74Frąckowiak Adrian, HubertMKujawskie Inowrocław1008545402706392155425
75Kocoń KamilMMuflon Bystrzyca Kł.859050452705996155425
76Furczoń Jan MarianMŻubr Krakowie809050252458496180425
77Czerwień JózefPCyranka909550352705995154424
78Bella AleksanderMSokół Antonin958545402656297159424
79Tracz MarekPWilk Gorzów Wlkp.958545402656297159424
80Belniak Robert, PawełMBór Niemce859040502656792159424
81Feduszko MariuszMWKŁ Świt Zamość7010050452656693159424
82Lewandowski RyszardPWKŁ Orzeł Rosnowo809045402557198169424
83Rędzikowski PiotrMPonowa Sieradz857545402458297179424
84Bielewicz JacekMŁoś Bytom858545502656692158423
85Jordan HubertMŚlepowron Rudzica759050352507598173423
86Szum Łukasz, WojciechPLeśnik Łąck808540402457898176421
87Franczak LeszekMLis Poznań959550402806278140420
88Zielewicz PawełMSokół Łomża858550352557590165420
89Nowakowski BenedyktMŻubr Rawie Maz.858050352507397170420
90Wyleziński HubertPŻubr Rawie Maz.1008550402755193144419
91Belniak MariuszMBór Niemce809545402606198159419
92Mężyk DariuszMKuropatwa Zwoleń858545402556499163418
93Stachowiak GrzegorzPWilk Gorzów Wlkp.859040302457895173418
94Bałdyga GrzegorzMOdyniec Mrągowo908050402605998157417
95Łysiak BogumiłMPiast Sulechów956545352408887175415
96Klaman AndrzejMKnieja Gdańsk807045452408194175415
97Grela AdrianMKnieja Opole8580503024568100168413
98Marconi WiktorMWieniec Świeradów708045502456999168413
99Gawron PawełMCietrzew Rzeszów908550402655394147412
100Kawik DariuszMŚlepowron Rudzica9090454026546100146411
101Piecuch PiotrMChTPM Chełmie709050402506398161411
102Lichomski HubertMSokół Łomża857550352457294166411
103Rezwow JanMNr 40 (Min. Rolnictwa)907550402555599154409
104Piotrowski GrzegorzMLeśnik Łąck858050502654993142407
105Szramka MichałPKnieja Gdańsk1006550302457587162407
106Makuch AndrzejMChTPM Chełmie757050302258692178403
107Mielcarek Jakub, LeonMKujawskie Inowrocław907550202357988167402
108Michalski MarianMJeleń Włocławek809535452556482146401
109Godek TomaszMWKŁ Świt Zamość609050502505794151401
110Godula MirosławMSokół Łomża708550402455799156401
111Wyleziński KrzysztofMŻubr Rawie Maz.709050252356995164399
112Mameła RafałMOdyniec Kielce709050202307495169399
113Gawlik RafałPOdyniec Kielce856535402257994173398
114Szwiec RyszardPŁoś Tarnów657050302158994183398
115Fijałkowski MichałPWKŁ Odyniec Toruń959045302604394137397
116Krutczenko MarcinMDzik Ciechanów709050302406295157397
117Jaskierski RobertMGłuszec Nowy Targ706545352158296178393
118Piętak PawełMChTPM Chełmie707035402157998177392
119Franczak MikołajPLis Poznań858050302456382145390
120Pulcer ŁukaszPDrop Kazimierz Biskupi909045202455289141386
121Czyżewski MarcinPBażant Praszka806045502355693149384
122Malina HubertPŻubr Krakowie608040452257583158383
123Knurowski PawełMGłuszec Nowy Targ907530402355097147382
124Nowiński JarosławPKujawskie Inowrocław807045152107496170380
125Pochroń TomaszPŁoś Tarnów707035352107395168378
126Kamiński WiesławPKnieja Gdańsk706035452107196167377
127Jakubowski KrzysztofMJeleń Włocławek757545252205697153373
128Bojkiw PawełMJarząbek Ustrzyki Dolne9055454023040100140370
129Wiśniewski PiotrPŁoś Tarnów756050452304396139369
130Matuszczak PawełMTur Łódź658040402254493137362
131Woźniak MirosławMDrop Kazimierz Biskupi757540402304382125355
132Szczęsny BogdanPOdyniec Kielce756540252054598143348
133Terlecki JacekMWieniec Świeradów708045152105878136346
134Rędzikowski MariuszMPonowa Sieradz70604501757694170345
135Juszyński PiotrPTur Łódź655540301905892150340
136Leżuch MaciejPWKŁ Odyniec Toruń405530451705989148318
137Damas WojciechPPonowa Sieradz6560503020574074279
138Wcisło TomaszPBażant Praszka505030251554083123278

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.