strona główna forum dyskusyjne















XXXI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
im. Ignacego Stachowiaka
Białystok - Karakule 23 - 24.05.2015

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja drużynowa

Wg regulaminu zawodów nie ma klasyfikacji indywidualnej oraz najlepszy śrut czy kula, jedynie klasyfikacja drużynowa.
Wstawiam to zestawienie dla lepszego zobrazowania przyszłych Wawrzynowców

Klasyfikacja indywidualna

Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Montowski ZbyszkoMGłusza Łąsk Wielki9510050502959393186481
2Szugajew MichałMWybrzeże Gdańsk1009550452909397190480
3Pilcicki BogusławMBoruta Białystok9510045502909295187477
4Grabałowski ZbigniewMLeśnik Piotrków Tryb.9510045502908997186476
5Buda MarekMPiast Sulechów1009050502908897185475
6Szyłejko RafałMWybrzeże Gdańsk959550452859099189474
7Pulcer ŁukaszPDrop Kazimierz Biskupi9510045452858697183468
8Radwański RafałMŚwistak Zagórz909550502859190181466
9Gawdzik MichałMŁoś Bytom958545502759595190465
10Gawron JakubMCietrzew Rzeszów959550502907599174464
11Grobelny AdamMDrop Kazimierz Biskupi959045502808697183463
12Górski HenrykMDarz Bór Zbydniów908550502758998187462
13Furmańczak TomaszMSzarak Strzyżewice958050502759293185460
14Łakomy WojciechMLeśnik Stare Jabłonki909040502709396189459
15Sołowiej CezaryMBoruta Białystok1008550452808395178458
16Kaczyński MaciejMSzarak Małkinia1008040502709296188458
17Huminiak TomaszMJeleń Wrocław908540502659597192457
18Buda PrzemysławMPiast Sulechów959545502857893171456
19Prill TomaszMCyranka Sztum9510045402807898176456
20Guzik RafałMGłuszec Nowy Targ959550502906698164454
21Smoliński PiotrMCyranka Sztum1008050502807499173453
22Szczęch KrzysztofMCietrzew Rzeszów959045502808192173453
23Winiarski Dariusz AndrzejMRosomak Radom9010045452807796173453
24Komarewski TomaszMBoruta Białystok1007550502758296178453
25Maruszak Wojciech, JerzyMBażant Poniatowa909540502758494178453
26Franczak MariuszMSzarak Strzyżewice859550452758890178453
27Borys DamianMOrzeł Rosnowo909535452659197188453
28Kubiak WaldemarMŚwistak Zagórz9080455026588100188453
29Neugebauer JerzyMLeśnik Stare Jabłonki909050452758097177452
30Mękal KrzysztofMDarz Bór Sieniawa1009045502857195166451
31Kita JanPBażant Poniatowa959045502807695171451
32Ozimek TomaszMBzura Sochaczew908050502708496180450
33Surma TomaszMSokół Głowno959045502807693169449
34Skorobogaty TadeuszMJeleń Dębno Lubuskie8510045502807098168448
35Skibiak DariuszMCyranka Sztum959550502906097157447
36Hanusz JakubMUrsus Warszawa8010050502807097167447
37Czerwień DariuszMOstoja Chodzież908050502708196177447
38Fiszer MarcinMSłonka Poznań958545502757992171446
39Kraiński PiotrMWybrzeże Gdańsk809050502708393176446
40Maciaszek KonradPDrop Kazimierz Biskupi908045452608897185445
41Jędral RobertMDarz Bór Zbydniów907550452608996185445
42Małecki ArturMŚwistak Zagórz859040502658099179444
43Gocoł Bartosz HubertMOrzeł Rosnowo859045502708290172442
44Piecuch PiotrMChTPM w Chełmie908540402559394187442
45Tomala SławomirMDarz Bór Zbydniów908525502509596191441
46Klawe HubertPSłonka Poznań808545502608694180440
47Turczyn PawełMRogacz Giżycko857540502509694190440
48Woźniak JerzyPŻubr Kraków909545502807089159439
49Nowicki KarolMLeśnik Stare Jabłonki809050502707198169439
50Szwiec RyszardMŁoś Tarnów808550452608891179439
51Rudnicki PiotrMBażant Unisław758550502608198179439
52Franczak GrzegorzMSzarak Strzyżewice958045352558696182437
53Jóźwiak PiotrMDrop Szczecin857045502508899187437
54Kocoń KamilMMuflon Bystrzyca Kł.909545452758477161436
55Pauś MariuszMSokół Antonin908540502657694170435
56Malinkiewicz KazimierzMKruk Zator958045452657791168433
57Montowski HubertPGłusza Łąsk Wielki859040452609083173433
58Nieradka BogdanMCietrzew Rzeszów908050402608091171431
59Czerwień MarekMOstoja Chodzież907050502607992171431
60Przeorek JerzyMPonowa Mława858040402459094184429
61Borowicz PawełMGłusza Łąsk Wielki709035452409297189429
62Mujta PrzemysławMJeleń Włocławek959550502904890138428
63Hanusz BartłomiejMUrsus Warszawa906545502508296178428
64Miotła GrzegorzMBażant Poniatowa909040502705997156426
65Grecki KrzysztofMTrop Bytów859040502657586161426
66Michalski MarianMJeleń Włocławek1008550452806481145425
67Bekasiak SzymonPDrop Szczecin8010050502806183144424
68Benbenek MichałPDarz Bór Sieniawa709045502557593168423
69Ryś JacekMRogacz Giżycko807545402408895183423
70Szary KarolMJeleń Wrocław758045502508092172422
71Bella AleksanderMSokół Antonin759040452507695171421
72Knaga WojciechMPonowa Mława807545452457997176421
73Lewandowski RyszardMOrzeł Rosnowo908540252408893181421
74Tuszkowski RyszardMRogacz Giżycko908040452557590165420
75Rusinek DamianMWieniec Świeradów857545502557491165420
76Osipiński RafałPRogacz Ciechanowiec857550502607682158418
77Misztela PiotrMLeśnik Piotrków Tryb.807540402358895183418
78Hanusz WojciechMUrsus Warszawa757545402358994183418
79Pulikowski EugeniuszMJeleń Dębno Lubuskie758045502507394167417
80Przeorek MaciejMPonowa Mława908545252458091171416
81Bekasiak PawełMDrop Szczecin959030402557090160415
82Marconi WiktorMWieniec Świeradów858030452408095175415
83Makuch AndrzejMChTPM w Chełmie857045452457891169414
84Mikołajczyk AndrzejPBzura Sochaczew1009535452755088138413
85Wiczk MarcinMTrop Bytów808550502656187148413
86Furczoń Jan MarianMŻubr Kraków809050352556494158413
87Polski RobertMŚwit Zamość1005545502507587162412
88Wójciuk JerzyMJeleń Parczew906545452458186167412
89Bernacki RomanMŁoś Bytom958045502707169140410
90Kocoń AleksanderMMuflon Bystrzyca Kł.956045502507684160410
91Bielewicz JacekMŁoś Bytom1007540502655589144409
92Karpiński KrzysztofMBażant Unisław806545502408386169409
93Nielipowicz WojciechMBażant Unisław707035502258599184409
94Łysiak BogumiłMPiast Sulechów757040452308987176406
95Węgrzyn JarosławPSłonka Poznań707540452307996175405
96Malinkiewicz TomaszMKruk Zator959035402604994143403
97Biela KrzysztofPBór Kośmidry807050402406697163403
98Olender RobertPRosomak Radom955540502407289161401
99Wiśniewski HubertPŁoś Tarnów957040352407387160400
100Wąsowski KazimierzMJeleń Parczew806545452359174165400
101Kwiatkowski MiłoszPBór Kośmidry805045452208594179399
102Deniziak Ryszard AntoniMRogacz Ciechanowiec807040352257498172397
103Smólski HubertPLeśnik Piotrków Tryb.658530452258389172397
104Pauś MaciejMSokół Antonin906545452455892150395
105Karpiński MarcinMTrop Bytów756050502356496160395
106Bielecki DariuszMDarz Bór Sieniawa907045452505786143393
107Gołda MichałPKruk Zator958045502704874122392
108Kaczmarski DariuszPSokół Głowno956030452306893161391
109Swoboda PawełPBór Kośmidry907040452455392145390
110Gębala MarekPŁoś Tarnów906545452455192143388
111Szpak PiotrMJeleń Wrocław857035502405890148388
112Knurowski PawełMGłuszec Nowy Targ806550302256397160385
113Wiński KrzysztofMRogacz Ciechanowiec904545402207788165385
114Polit RomanPSokół Głowno608050502405787144384
115Skrzypczak JakubPPetroponowa Płock857035452356584149384
116Godek TomaszMŚwit Zamość856040402257485159384
117Lewandowski ArturMRosomak Radom906050352356582147382
118Kaszewski AndrzejPPetroponowa Płock904545352157394167382
119Szczęsny BogdanPOdyniec Kielce905030452158284166381
120Szczygieł AndrzejMJeleń Dębno Lubuskie756545502357371144379
121Terlecki JacekMWieniec Świeradów858040452504484128378
122Domanowski KrzysztofPSzarak Małkinia808025452306874142372
123Czerwień JózefMOstoja Chodzież758035502403695131371
124Jaskierski RobertMGłuszec Nowy Targ607535452156187148363
125Piętak PawełMChTPM w Chełmie904045302056196157362
126Borysiuk KrzysztofMJeleń Parczew658540202106188149359
127Malina HubertPŻubr Kraków856045202107273145355
128Nowak KonradPŚwit Zamość804535402006785152352
129Gawlik RafałPOdyniec Kielce605545402006981150350
130Kaczyński TomaszPSzarak Małkinia506540401956885153348
131Ciszewski JacekPBzura Sochaczew705035401955093143338
132Krygier JanMJeleń Włocławek705535351955982141336
133Jankowski Marek JacekPPetroponowa Płock457525401854272114299
134Janus SławomirpOdyniec Kielce555020151405995154294
135Marszałek SławomirPMuflon Bystrzyca Kł.50601551305973132262

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.