strona główna forum dyskusyjne















XXXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
im. płk Ignacego Stachowiaka
Chełm - Kumowa Dolina 21 - 22.05.2016

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja drużynowa

Klasyfikacja indywidualna

Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Górski HenrykMDarz Bór Zbydniów1009545502909296188478
2Szyszka PiotrM"Słonka" w Bydgoszczy90100504528589100189474
3Gawdzik MichałMŁoś Bytom959550502909093183473
4Surma TomaszMSokół w Głownie9510050502958096176471
5Węgielewski KamilMŁabędź Brodnica958550502809397190470
6Tomala SławomirMDarz Bór Zbydniów8595505028090100190470
7Oleksik Marcin PawełMKuropatwa Zwoleń959545452809297189469
8Prill TomaszMKŁ "CYRANKA" Sztum909550452808999188468
9Kubiak WaldemarM"Świstak" Zagórz859550502809096186466
10Gocoł Bartosz HubertMWKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo1009045502858097177462
11Bekasiak SzymonMWKŁ DROP Szczecin8010050502808597182462
12Gajewski AleksanderP9 Brzezina Opole1009045402759294186461
13Fiszer MarcinM43 Słonka908550502759096186461
14Turczyn PawełMRogacz Giżycko809550502759194185460
15Węgrzyn JarosławP43 Słonka1009045502859084174459
16Adamczyk BartoszM9 Brzezina Opole8510045502808594179459
17Radwański RafałM"Świstak" Zagórz10010035502858291173458
18Wąsowski KazimierzMKoło Łowieckie nr 76 Jeleń958545502758994183458
19Miotła GrzegorzMBażant w Poniatowej909550502857498172457
20Jędral RobertMDarz Bór Zbydniów909050502808096176456
21Lubecki HubertMNr 1 Otwock909550502858485169454
22Skibiak DariuszMKŁ "CYRANKA" Sztum1008050502807797174454
23Bella AleksanderM18 "Sokół" Antonin859050502758198179454
24Pudełko JanuszM"Sosnówka" w Krakowie8095405026589100189454
25Kawalec AndrzejMWKŁ 121 Świt w Zamościu909545502808587172452
26Małecki ArturM"Świstak" Zagórz909045502758196177452
27Wiśniewski MarekMŁabędź Brodnica809050502708498182452
28Smólski HubertPLEŚNIK Piotrków Tryb.909050452757898176451
29Szymczuk Marcin AleksanderMPodlasiak Bielsk Podlaski959535452708596181451
30Pulcer ŁukaszPDrop Kazimierz Biskupi959035502708496180450
31Wiśniewski HubertPŁoś Tarnów909545452758787174449
32Cerkanowicz DamianMGłuszec Jelenia Góra908545502708692178448
33Maciaszek KonradMDrop Kazimierz Biskupi809545502708395178448
34Smoliński PiotrMKŁ "CYRANKA" Sztum809050502708593178448
35Grobelny AdamMDrop Kazimierz Biskupi8590454026087100187447
36Klaman AndrzejMK.Ł. "Knieja" Gdańsk958050502758586171446
37Jendrzejewski TomaszMNr 1 Dzik w Ciechanowie908550502758289171446
38Smykowski MarcinMKŁ nr 68 Łany Kujawskie1007545502708195176446
39Godusławski AdamMNr 1 Otwock859545452708096176446
40Golec MichałMJurand ze Spychowa Sławno809045452609195186446
41Milczarek PawełMNr 1 Dzik w Ciechanowie909040502708689175445
42Kaczyński MaciejMSzarak Małkinia808550502658595180445
43Piecuch PiotrMChTPM w Chełmie959550402807589164444
44Sidoruk AndrzejMHUBERT Świebodzin907545502609094184444
45Misztela PiotrMLEŚNIK Piotrków Tryb.857550502608499183443
46Maruszak Wojciech, JerzyMBażant w Poniatowej958050502757888166441
47Borys Damian AndrzejMWKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo858550502708091171441
48Bernacki RomanMŁoś Bytom859040502658195176441
49Kita JanMBażant w Poniatowej1009545452856192153438
50Bieniek TomaszMKaczor Kętrzyn859540502708781168438
51Klawe HubertP43 Słonka857545502558796183438
52Golec MariuszMJurand ze Spychowa Sławno709040502509296188438
53Banasiak TomaszMKŁ nr 28 Przepiórka858050502658785172437
54Tuszkowski RyszardMRogacz Giżycko957550502707195166436
55Kwiatkowski MiłoszPBór w Kośmidrach859050452706997166436
56Czerwień MarekMOstoja808050502607898176436
57Bekasiak PawełMWKŁ DROP Szczecin958540502706699165435
58Kocoń KamilMMUFLON Bystrzyca Kł.908540502657892170435
59Grzybowski ZbigniewMKuropatwa Zwoleń958045502707787164434
60Piętak PawełMChTPM w Chełmie908050452657395168433
61Różański LeszekM9 Brzezina Opole858545502659177168433
62Szwiec RyszardMŁoś Tarnów808550502657197168433
63Bieniek JanuszMKaczor Kętrzyn958545502756691157432
64Guzik RafałMGłuszec w Nowym Targu9010050502905882140430
65Górniak TomaszMŚlepowron Rudzica958540502707585160430
66Czajka Krzysztof JacekPJeleń w Żychlinie907540452508991180430
67Ryś JacekMRogacz Giżycko758045452458798185430
68Pauś MariuszM18 "Sokół" Antonin858545502656995164429
69Radziewicz DanielPHUBERT Świebodzin958540402607990169429
70Zielewicz PawełM"Sokół" z/s w Łomży858045502607494168428
71Burak AndrzejMJenot Michałowo909530502656696162427
72Lewandowski RyszardMWKŁ Nr 244 Orzeł Rosnowo907045502558884172427
73Demski WitoldMKŁ "Stowarzyszenie Myśliwskie Cietrzew857550502607888166426
74Maciąg Andrzej, JanMSOKÓŁ w Chełmie957030502458198179424
75Kucab ZbigniewMŁoś Jawor758550502606796163423
76Wyleziński KrzysztofMNr 11 "Żubr" w Rawie Maz.809045402557593168423
77Strankowski ZbigniewPHUBERT Świebodzin807550502557296168423
78Swoboda PawełPBór w Kośmidrach907545452557592167422
79Godula MirosławM"Sokół" z/s w Łomży708550452508290172422
80Kruczkowski MarekMJeleń w Żychlinie758040502458295177422
81Bekasiak HubertPWKŁ DROP Szczecin808045452508784171421
82Mężyk DariuszMKuropatwa Zwoleń959045452755392145420
83Babiński HubertP"Sosnówka" w Krakowie956050402458587172417
84Pauś MaciejM18 "Sokół" Antonin908040452556195156411
85Jordan HubertMŚlepowron Rudzica907045452506296158408
86Malina Hubert TomaszPŁabędź Brodnica758030502357994173408
87Szramka MichałMK.Ł. "Knieja" Gdańsk958550402706275137407
88Makuch AndrzejMChTPM w Chełmie957540452556389152407
89Burak ZbigniewPJenot Michałowo858045452556785152407
90Wojtasiuk Mariusz PiotrPWKŁ 121 Świt w Zamościu907550452605096146406
91Kaczmarski DariuszPSokół w Głownie857540402407194165405
92Karp JacekPSzarak Małkinia859030452506983152402
93Saganowski RobertP"Słonka" w Bydgoszczy857535402357097167402
94Wawrzyszuk AndrzejMSOKÓŁ w Chełmie1008535402605685141401
95Bobola GrzegorzMSarenka Harta859035402506883151401
96Sobczak ŁukaszPKŁ nr 68 Łany Kujawskie808525502407289161401
97Bielewicz JacekMŁoś Bytom958050502754481125400
98Krutczenko MarcinMNr 1 Dzik w Ciechanowie907540402457381154399
99Polit RomanPSokół w Głownie808045452507870148398
100Szczerba MichałPKŁ nr 28 Przepiórka908035452506384147397
101Łapucewicz JózefMGłuszec Jelenia Góra858040452506779146396
102Bieniek ŁukaszMKaczor Kętrzyn908540502653694130395
103Czynszak JarosławMKŁ nr 68 Łany Kujawskie858540402506678144394
104Kamiński WiesławMK.Ł. "Knieja" Gdańsk858545452604091131391
105Lichomski HubertM"Sokół" z/s w Łomży757545452407080150390
106Szczęsny BogdanMODYNIEC nr 2 w Kielcach905545452356194155390
107Czajka RobertPJeleń w Żychlinie658545402356095155390
108Hadam DominikMSarenka Harta808550352505584139389
109Mielczarek SebastianMKŁ nr 28 Przepiórka706535452157794171386
110Kucab GrzegorzPŁoś Jawor907535452455980139384
111Golec MarcinMJurand ze Spychowa Sławno755040502158386169384
112Wojtasiak Ryszard, StanisławPSOKÓŁ w Chełmie1007545402604181122382
113Wyszyński ZbigniewPSzarak Małkinia758040452405191142382
114Wyleziński HubertpNr 11 "Żubr" w Rawie Maz.655550402107992171381
115Mameła RafałMODYNIEC nr 2 w Kielcach807040502406278140380
116Robacki PiotrPKŁ "Stowarzyszenie Myśliwskie Cietrzew708050452456173134379
117Kwiatkowski MichałPLEŚNIK Piotrków Tryb.754040452008788175375
118Knurowski PawełMGłuszec w Nowym Targu907040352353798135370
119Borysiuk Krzysztof WaldemarMKoło Łowieckie nr 76 Jeleń555545452007496170370
120Guzik AndrzejMGłuszec w Nowym Targu854035452057289161366
121Gandzel MarekPŚlepowron Rudzica856045302206876144364
122Wójcik WaldemarPKoło Łowieckie nr 76 Jeleń706040502206473137357
123Hadel WojciechMKŁ "Stowarzyszenie Myśliwskie Cietrzew756035452155982141356
124Sternicki RadosławMNr 1 Otwock557040502156377140355
125Gębala MarekMŁoś Tarnów756035402107072142352
126Wrzesień RyszardPSarenka Harta905540402253980119344
127Gawlik RafałPODYNIEC nr 2 w Kielcach707045402254969118343
128Kocoń AleksanderMMUFLON Bystrzyca Kł.807530502354659105340
129Janus DawidP"Sosnówka" w Krakowie608040352153686122337
130Sidorowicz WiesławPOstoja556535401954887135330
131Nowak KonradPWKŁ 121 Świt w Zamościu507535251855786143328
132Marszałek SławomirPMUFLON Bystrzyca Kł.608025251905182133323
133Saganowski BłażejP"Słonka" w Bydgoszczy556530201705392145315
134Zapotocki - Zapalski BogdanPGłuszec Jelenia Góra705015401755082132307
135Bącal SzczepanPŁoś Jawor555040251704789136306
136Lenart MariuszPBór w Kośmidrach553525401555986145300
137Kaczmarek RafałPOstoja80502530185325991276
138Nowakowski BenedyktMNr 11 "Żubr" w Rawie Maz.707000140000140

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.