strona główna forum dyskusyjne















XXXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
im. płk Ignacego Stachowiaka
Poznań - Antoninek 23 - 24.09.2017

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja drużynowa

Klasyfikacja indywidualna

Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Kraiński PiotrMK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk10010050503008994183483
2Grobelny AdamMDrop Kazimierz Biskupi1009550502958998187482
3Radwański RafałMŚwistak Zagórz1008550502859494188473
4Fiszer MarcinM43 Słonka Kwilicz909050502809399192472
5Surma TomaszMSokół Głowno909550502858698184469
6Górski HenrykMDarz Bór Zbydniów1009540452808899187467
7Kubiak WaldemarMŚwistak Zagórz9085505027592100192467
8Tomala SławomirMDarz Bór Zbydniów1009545352759497191466
9Furmańczak TomaszMKoło Łowieckie Nr 3 "Szarak" Strzyżewice908550502759299191466
10Gałęcki BogdanMBory Lubuskie Gorzów Wlkp.1008050502808798185465
11Skorobogaty TadeuszMJeleń Dębno959050452808798185465
12Szugajew MichałMK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk9010045452808798185465
13Andrzejczyk PawełMBekas Koszalin959550452858099179464
14Mołdrzyk DawidMLas Jastrzębie958550502809094184464
15Montowski ZbyszkoMGłusza w Łąsku Wielkim1009050502908291173463
16Senger MarcinMKaczor Śmiłowo1009050452858296178463
17Oleksik MarcinMKuropatwa Zwoleń958550502808697183463
18Szyłejko RafałMK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk9580505027588100188463
19Bałdyga GrzegorzMKoło Łowieckie "Odyniec"959050452808199180460
20Maciaszek KonradMDrop Kazimierz Biskupi958550502808196177457
21Guzik RafałMGłuszec w Nowym Targu959545452807699175455
22Sztajner MariuszMRyś w Częstochowie958050452708996185455
23Jurik RostislavM3 Chrobry Głuchołazy959545452807698174454
24Miotła GrzegorzMBażant w Poniatowej909045502758692178453
25Szwiec RyszardMŁoś Tarnów908550402659197188453
26Zieliński MariuszMKŁ nr 110 Sęp1009535402708099179449
27Baliński RomanMNr 5 Drop w Warcie908540502659193184449
28Rudnicki PiotrMWKŁ 260 Odyniec Toruń857550502609099189449
29Montowski HubertMGłusza w Łąsku Wielkim957545502658598183448
30Kurzyński AndrzejMKŁ "MEWA" Braniewo959045502807592167447
31Borowicz PawełMGłusza w Łąsku Wielkim8595454527077100177447
32Mierzejewski JacekMKoło Łowieckie "Odyniec"858550502708889177447
33Molski KrzysztofMGłuszec Białystok859045452658498182447
34Golec MichałMJurand ze Spychowa Sławno857550502609096186446
35Klawe HubertM43 Słonka Kwilicz959045402707896174444
36Bekasiak SzymonMWKŁ DROP Szczecin859550452758286168443
37Marlęga SławomirMNemrod w Dwukołach9570405025587100187442
38Wróblewski AndrzejM25 "Czajka" w Kraszewicach908545502707197168438
39Wisiński BartoszM3 Chrobry Głuchołazy958540452657598173438
40Cybula RyszardMBIELIK Baby808045452508699185435
41Jędral RobertMDarz Bór Zbydniów908045452607797174434
42Przybyłowicz RemigiuszM25 "Czajka" w Kraszewicach858050402558297179434
43Pulcer ŁukaszMDrop Kazimierz Biskupi909050402706795162432
44Chuderski KazimierzMBory Lubuskie Gorzów Wlkp.808545502608191172432
45Franczak GrzegorzMKoło Łowieckie Nr 3 "Szarak" Strzyżewice858045402508993182432
46Wiśniewski PiotrMBory Lubuskie Gorzów Wlkp.958550402706794161431
47Jaszczak JarosławPWKŁ "Jeleń" Oleśnica958050452707388161431
48Liczner JózefMWieniec Zgorzelec908535502607299171431
49Hajczuk WiesławMNemrod w Dwukołach808545502607693169429
50Ozimek TomaszMNr 1 "Bzura" w Sochaczewie958550402706494158428
51Golec MarcinMJurand ze Spychowa Sławno907550452607296168428
52Rudnicki MarcinMWKŁ 260 Odyniec Toruń958045452656498162427
53Grzybowski ZbigniewMKuropatwa Zwoleń808550502656793160425
54Węgrzyn JarosławM43 Słonka Kwilicz857550452559080170425
55Bekasiak PawełMWKŁ DROP Szczecin907045452508392175425
56Tuszkowski RyszardMRogacz Giżycko z siedzibą w Gajewie857050452507798175425
57Kita JanMBażant w Poniatowej808545402508095175425
58Stokłosa AndrzejMŚlepowron Rudzica858550402607391164424
59Andrzejczyk PatrykMBekas Koszalin857045402409193184424
60Kaliński HubertM12 Jaźwiec w Poznaniu856550502508192173423
61Sosnowski TomaszPBELINA we Włoszczowie908045302458098178423
62Jakóbczyk JarosławPJeleń Dębno957550502706389152422
63Baliński DamianPNr 5 Drop w Warcie858525452408597182422
64Dylewski GrzegorzMBIELIK Baby809045502655898156421
65Sidoruk AndrzejMHUBERT Świebodzin908540352507497171421
66Górniak TomaszMŚlepowron Rudzica907550452606892160420
67Wiśniewski HubertMŁoś Tarnów858545302458986175420
68Kaszewski AndrzejPKŁ nr 110 Sęp758045452458390173418
69Jóźwiak PiotrMWKŁ DROP Szczecin756545502358696182417
70Małecki ArturMŚwistak Zagórz8065404523087100187417
71Wąsik DawidM3 Chrobry Głuchołazy907550452606096156416
72Prędki PawełM25 "Czajka" w Kraszewicach907550402557882160415
73Turczyn PawełMRogacz Giżycko z siedzibą w Gajewie857540502507094164414
74Bykowski PawełPBIELIK Baby1009540502855078128413
75Piętak PawełMChTPM w Chełmie907045502557979158413
76Osipiński RafałPRogacz z/s w Ciechanowcu859025402408290172412
77Kulikowski MarekMGłuszec Białystok857045302308597182412
78Golec MariuszMJurand ze Spychowa Sławno557545502259195186411
79Hadam DominikMSarenka Harta957545352507783160410
80Liczner PawełPWieniec Zgorzelec906545402407989168408
81Pulikowski EugeniuszMJeleń Dębno857050352407395168408
82Polit Roman AdamPSokół Głowno756550452357993172407
83Banaszak RobertP12 Jaźwiec w Poznaniu906545452457883161406
84Liczner MarcinPWieniec Zgorzelec808040452457091161406
85Mołdrzyk JanuszPLas Jastrzębie958050252506587152402
86Domanowski KrzysztofPSzarak Małkinia908035252307993172402
87Gembalczyk PawełPLas Jastrzębie858045502604497141401
88Strankowski ZbigniewPHUBERT Świebodzin856050502456096156401
89Polańczyk RafałMJeleń w Żychlinie758530452357690166401
90Kaczmarski DariuszPSokół Głowno658040452307298170400
91Deniziak RyszardMRogacz z/s w Ciechanowcu807045452408273155395
92Maruszak WojciechMBażant w Poniatowej807045452406192153393
93Wojtasiuk MariuszMWKŁ Nr 121 Świt w Zamościu805550502357384157392
94Ziniewicz RobertPGłuszec Białystok757545402356592157392
95Hanzlik TomaszMŚlepowron Rudzica907545502603398131391
96Mężyk DariuszMKuropatwa Zwoleń808545502606071131391
97Kala TomaszP12 Jaźwiec w Poznaniu757540352257393166391
98Gąsior PiotrMTUR Ziębice807540352306298160390
99Bąk MaciejPRyś w Częstochowie807045352308080160390
100Radziewicz DanielPHUBERT Świebodzin756045402207396169389
101Guzik AndrzejMGłuszec w Nowym Targu805045452208385168388
102Dąbrowski PiotrPWKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl955025352059192183388
103Gębala MarekMŁoś Tarnów707040452257883161386
104Makuch AndrzejMChTPM w Chełmie706540352107796173383
105Kawalec AndrzejMWKŁ Nr 121 Świt w Zamościu807045502456671137382
106Andrzejczyk PrzemysławMBekas Koszalin806530502256888156381
107Ambroziak GrażynaMRogacz Giżycko z siedzibą w Gajewie854050502256589154379
108Łopuski WojciechPRogacz z/s w Ciechanowcu856540352255895153378
109Nicpoń TomaszMKoło Łowieckie Nr 3 "Szarak" Strzyżewice807045202156598163378
110Knurowski PawełMGłuszec w Nowym Targu906035302157488162377
111Czajka RobertPJeleń w Żychlinie7510045302502995124374
112Kucab ZbigniewMŁoś Jawor808045202255493147372
113Kocik KrzysztofMNr 1 "Bzura" w Sochaczewie608545252156987156371
114Niebieszczański HubertPWKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl757050402355876134369
115Bobola GrzegorzMSarenka Harta705545452158664150365
116Grzybowski RafałPKŁ "MEWA" Braniewo655040452007689165365
117Małczak JózefPTUR Ziębice757540252155990149364
118Sejud MichałMWKŁ "Jeleń" Oleśnica756045502304982131361
119Kruczkowski MarekMJeleń w Żychlinie856035402205388141361
120Fijałkowski MichałPWKŁ 260 Odyniec Toruń804545402107574149359
121Wojdylak TomaszPWKŁ Nr 199 "MIŚ" Przemyśl605040351858289171356
122Wyszyński ZbigniewPSzarak Małkinia907040302303390123353
123Goerick MarekMKŁ "MEWA" Braniewo8590405026508383348
124Bąk GrzegorzMRyś w Częstochowie908530202255864122347
125Wieczorek ArkadiuszPTUR Ziębice805530352006084144344
126Michalski RyszardMKŁ nr 110 Sęp755535251906588153343
127Jaszczak AndrzejPWKŁ "Jeleń" Oleśnica756035302006378141341
128Knap MaciejPKszyk w Krakowie755545101856886154339
129Tomaszewicz SławomirPBELINA we Włoszczowie656535101757094164339
130Kozłowski PiotrPKoło Łowieckie "Odyniec"7585404524592092337
131Karp JacekPSzarak Małkinia807530452304463107337
132Pesta AdrianPNemrod w Dwukołach855545352202789116336
133Kucab GrzegorzPŁoś Jawor905030251956670136331
134Sosnowski MateuszPBELINA we Włoszczowie705045352005178129329
135Bącal SzczepanPŁoś Jawor806540302154663109324
136Kowalski MarekMNr 5 Drop w Warcie655030351805586141321
137Ciszewski JacekPNr 1 "Bzura" w Sochaczewie507530251804892140320
138Ołówek PiotrPChTPM w Chełmie655025301705295147317
139Nowak KonradPWKŁ Nr 121 Świt w Zamościu605520301655591146311
140Ksycki RadosławPKaczor Śmiłowo555035251655982141306
141Hadam PiotrPSarenka Harta355525351505185136286
142Knap WojciechPKszyk w Krakowie654530201604070110270
143Bęben ZbigniewPKszyk w Krakowie404525201306174135265
144Trzebny MarcinPKaczor Śmiłowo45451015115236689204

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.