strona główna forum dyskusyjne















VII Mistrzostwa PZŁ DIAN Bydgoszcz - Plaskosz 02.08.2020

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Łabenda AgataSłupsk958550452756995164439
2Piątkowska-Klimaszewska EwaSuwałki558545452309394187417
3Socha DominikaKonin807550502555799156411
4Przeorek-Dąbkowska DominikaCiechanów708535502407294166406
5Bernacka-Adamczyk Dominika Opole905050402308393176406
6Dzięcioł-Gęsiarz AleksandraKatowice856050452407980159399
7Zakręta AlinaKatowice807030502306795162392
8Kraska EwaKatowice807550352407575150390
9Oset MariaBydgoszcz856045202108891179389
10Nowak LilianaTarnów807030452257182153378
11Hein BeataPiła706050352154898146361
12Szymkiewicz-Wójcik MonikaRadom706545402207564139359
13Gumna RenataKoszalin908050202404464108348
14Sokólska UrszulaŁomża705545302005988147347
15Grynia-Gąsiorek BarbaraKoszalin507040251858180161346


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Klejnotowska AlicjaGdańsk856545302259096186411
2Arendt AnnaBydgoszcz657050302158893181396
3Jańczak AnnaChełm705045402057886164369
4Gębala BeataPiła505040301708096176346
5Bąk EwaOlsztyn756035402104190131341
6Gaj JoannaJelenia Góra656535251905298150340
7Kifiak EdytaŁomża506535351856091151336
8Osak HannaKoszalin556050402053195126331
9Prusińska MichalinaSieradz556540301905287139329
10Stefańska KatarzynaGdańsk508025201756488152327
11Melanowicz BarbaraGorzów Wlkp.806040252055763120325
12Motylińska IzabelaŁomża554535301656187148313
13Kośka KatarzynaSzczecin40654051506994163313
14Kamińska KarolinaSieradz455545251705585140310
15Moyseowicz AgataGorzów Wlkp.604540201655689145310
16Janus MagdalenaToruń552535301457193164309
17Spoina ZofiaSłupsk603535351656775142307
18Galikowska JolantaBydgoszcz605020201506687153303
19Frieske-Pszczółkowska MagdalenaGdańsk602545151455996155300
20Chamczyk KatarzynaPiotrków Tryb.455030251506473137287
21Ochman AnnaKraków45454051355795152287
22Stanecka AnnaGorzów Wlkp.504520301455188139284
23Skibicka AlinaWłocławek503545251555566121276
24Warsiewicz AnnaSuwałki352020251007896174274
25Duszyńska JustynaLegnica703545101603278110270
26Sukiennik MartynaOlsztyn454025251356369132267
27Korczyc JolantaPiotrków Tryb.454035201404381124264
28Nurczyńska MałgorzataPiotrków Tryb.602545201505261113263
29Zawiślak MonikaZamość35505030165355994259
30Znamirowska AnnaSłupsk50405020160346397257
31Wesołowska EwelinaSieradz304535351453872110255
32Michalak DorotaOlsztyn452020251104896144254
33Florek MarlenaGdańsk303540251303582117247
34Sawicka AleksandraChełm402535301303969108238
35Skiepko AnnaBiałystok452515151003782119219
36Dziurna IrenaNowy Sącz40301010903274106196
37Kowalczyk KarolinaNowy Sącz4030525100435093193
38Opanowska JulitaSuwałki15201510604091131191
39Krystynek-Kuryś AnnaChełm154515580223860140
40Chmurska AleksandraRadom105100256475378


Klasyfikacja C

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kamińska KarolinaSieradz455545251705585140310
2Moyseowicz AgataGorzów Wlkp.604540201655689145310
3Galikowska JolantaBydgoszcz605020201506687153303
4Warsiewicz AnnaSuwałki352020251007896174274
5Sukiennik MartynaOlsztyn454025251356369132267
6Zawiślak MonikaZamość35505030165355994259
7Wesołowska EwelinaSieradz304535351453872110255
8Krystynek-Kuryś AnnaChełm154515580223860140
9Chmurska AleksandraRadom105100256475378

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.