strona główna forum dyskusyjne















XIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Opole - Grudzice 31.08 - 01.09.2019

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Włodarczyk RemigiuszOpole10010050503008998187487
2Kołodziejczyk PiotrLeszno1008550502859499193478
3Szober KrzysztofZielona Góra10010050503007898176476
4Czerwień DariuszPiła959550502909195186476
5Surma TomaszŁódź1009550502958496180475
6Kozikowski RafałŁomża959550502908996185475
7Górski HenrykTarnobrzeg959550502908699185475
8Jamróz KamilKielce959050502859694190475
9Buda MarekZielona Góra959550502909094184474
10Wysocki MichałKielce1009050452859297189474
11Hanusz JakubSiedlce959050502859395188473
12Kwiatkowski Wiesław *Ind.Piotrków Tryb.959545502859294186471
13Radwański RafałKrosno959550502909189180470
14Karpik MichałToruń959050452809197188468
15Baliński DamianSieradz909050502809197188468
16Komarewski TomaszBiałystok959050502858695181466
17Andrzejczyk PawełKoszalin958550502809393186466
18Usowski PatrykBydgoszcz859545502759497191466
19Górnik JerzyKatowice959550502907897175465
20Bekasiak SzymonSzczecin9010050502908293175465
21Szarpak ŁukaszZielona Góra10090455028580100180465
22Huminiak Tomasz *Ind.Warszawa1009045502858594179464
23Golec MarcinSłupsk959045502808896184464
24Borowicz PawełBydgoszcz1009045502858989178463
25Guzik RafałNowy Sącz958550502808796183463
26Mierzejewski JacekOlsztyn958550502808796183463
27Bać StanisławRzeszów909050502809093183463
28Fiszer MarcinPoznań909050452759395188463
29Montowski ZbyszkoBydgoszcz859050502759394187462
30Szczęch KrzysztofTarnobrzeg908550502759096186461
31Chodowiec AndrzejSiedlce859550452758996185460
32Kraiński PiotrGdańsk909050502808198179459
33Ozimek TomaszSkierniewice909550502858093173458
34Rubiś MariuszKrosno909050502808098178458
35Pilarz BłażejSieradz959045452759093183458
36Neneman TomaszKonin859050502758499183458
37Szyłejko RafałGdańsk959550502907295167457
38Kocoń AdrianGorzów Wlkp.9085505027582100182457
39Niedźwiecki RafałCiechanów959050502857596171456
40Furmańczak TomaszLeszno909550502857497171456
41Kulikowski MarekBiałystok858050502659299191456
42Maciaszek Konrad *Ind.Konin859550502807797174454
43Kukulski KrzysztofOpole959045452758099179454
44Malinkiewicz Tomasz *Ind.Bielsko Biała809050502708896184454
45Pudełko JanuszKraków959050502857593168453
46Marconi HubertJelenia Góra958550452758494178453
47Rudnicki MarcinToruń958550452758196177452
48Bekasiak HubertSzczecin959550502906695161451
49Smoliński PiotrElbląg909045502757799176451
50Wojtulewicz JarosławSuwałki809050502708497181451
51Wójs ArturNowy Sącz908545502708594179449
52Gajewski Aleksander *Ind.Kalisz909050502807296168448
53Banasiak TomaszPiotrków Tryb.1008050452757994173448
54Małecki Artur *Ind.Krosno907550502658499183448
55Pasztaleniec Mariusz *Ind.Tarnobrzeg9010045502857389162447
56Baliński RomanSieradz909050502807295167447
57Gochnio JerzyBiała Podlaska1008045502757498172447
58Gąsior PiotrWałbrzych959050352707998177447
59Kowalski Jan *Ind.Opole909545502806898166446
60Kołodziński JacekGorzów Wlkp.909035452608997186446
61Tomala SławomirTarnobrzeg858050452608997186446
62Pilcicki BogusławBiałystok859050502757397170445
63Paszenda Ryszard *Ind.Katowice7510050502757892170445
64Gilner MonikaKatowice958045502708293175445
65Andrzejczyk PatrykKoszalin858550502707897175445
66Adamczyk BartoszOpole1009550502957178149444
67Jesionowski JakubOlsztyn809550452708094174444
68Jóźwiak PiotrSzczecin858045502608896184444
69Tuźnik SylwesterLublin959035502707895173443
70Goerick MarekElbląg957550452659484178443
71Kędzierawski PiotrChełm908550402658395178443
72Tomaszewski MaciejPiła908050502707894172442
73Wróblewski AndrzejKalisz909040402608695181441
74Jaślanek Michał *Ind.Zielona Góra808045502559294186441
75Marlęga SławomirCiechanów8085505026575100175440
76Grobelny AdamKonin1006545502608694180440
77Piotrowski Krzysztof *Ind.Słupsk808050502608694180440
78Załoga PawełPiotrków Tryb.808550302459798195440
79Zawiślan Marcin *Ind.Nowy Sącz9510050302757391164439
80Szugajew MichałCiechanów958550502806197158438
81Karpiński KrzysztofToruń858550502707296168438
82Barszcz KrzysztofRzeszów908045502657796173438
83Liczner JózefJelenia Góra857550502608593178438
84Leźnicki JacekOlsztyn907540502558697183438
85Nowak LechPoznań807550502559291183438
86Kubik BartoszRadom908545502708087167437
87Plata Łukasz JanGdańsk858545502657696172437
88Turczyn PawełOstrołęka908050352558993182437
89Deniziak RyszardŁomża659050502558894182437
90Wiśniewski HubertTarnów808550352509295187437
91Kubiak WaldemarKrosno659050452508899187437
92Gałęcki BogdanGorzów Wlkp.958545502757190161436
93Malik KrzysztofKalisz907545502608789176436
94Roszko MarcinSuwałki858050452608096176436
95Kmieć Tomasz *Ind.Szczecin808545502607997176436
96Trzaskowski MaciejWrocław709545502608195176436
97Afanasjew KamilWrocław908545502706897165435
98Wąsik Dawid *Ind.Bielsko Biała858050452608986175435
99Borsuk PawełSłupsk857550502608293175435
100Golec MichałSłupsk907050452558199180435
101Wojtaszuk DariuszJelenia Góra957550502707292164434
102Barański Paweł *Ind.Piotrków Tryb.909050452757583158433
103Bernacka-Adamczyk DominikaOpole908050502707093163433
104Nowicki Paweł *Ind.Warszawa858045502607994173433
105Tomczyk MarcinBielsko Biała758550452558494178433
106Wójs KrzysztofNowy Sącz808545502607795172432
107Bella Aleksander *Ind.Kalisz908550502756591156431
108Sot Tomasz JanuszRadom858545502657492166431
109Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalin857045502508596181431
110Pindera PawełWałbrzych907550502657095165430
111Misztela PiotrPiotrków Tryb.858545502657392165430
112Damaz WiesławSkierniewice858050502658877165430
113Oset Maria *Ind.Bydgoszcz758550502607793170430
114Motwicki JanuszLeszno1006550402558293175430
115Wąsowski KazimierzBiała Podlaska858545402558293175430
116Borowski RobertŁódź9070454525080100180430
117Smykowski MarcinWłocławek908550502756787154429
118Piętak PawełChełm958045452657787164429
119Hanusz WojciechSiedlce808050502608287169429
120Daukszys TadeuszŁódź909550402756192153428
121Kuchczyński RadosławOpole908045452607890168428
122Dzikowski PawełKonin905545502409197188428
123Chmielewski WaldemarOstrołęka908550502758567152427
124Socha Dominika *Ind.Konin858550502707186157427
125Rączka RomanPoznań958050302557399172427
126Szczotka Adam *Ind.Bielsko Biała857550402508295177427
127Adamski ŁukaszOpole908050502706294156426
128Maciejczyk MarekKraków958050452706293155425
129Nowacki MateuszKalisz907540302358999188423
130Święcki KrzysztofŁomża858050402557295167422
131Ćwieluch GrzegorzWałbrzych907050402507993172422
132Jaczyński WaldemarLublin708050502508586171421
133Łyczykowska AleksandraKatowice957050452607684160420
134Długosz Jacek *Ind.Opole957045452557392165420
135Skibiak DariuszElbląg858045502606098158418
136Pawlak WojciechPłock808050452557984163418
137Olborski WojciechWarszawa909045252507692168418
138Gołda MichałBielsko Biała808550502655893151416
139Kubik Ireneusz *Ind.Radom907545402507987166416
140Gąssowski WojciechOstrołęka758535502457992171416
141Kuta TomaszTarnów809040502606293155415
142Malinkiewicz Kazimierz *Ind.Bielsko Biała707540502358396179414
143Kapliński RafałSuwałki756550502407796173413
144Zakręta Alina *Ind.Katowice658045452358989178413
145Ankiewicz TomaszWarszawa759045502605993152412
146Gawron JakubRzeszów908545352556194155410
147Kruczkowski MarekPłock759050502655983142407
148Sztajner Mariusz *Ind.Częstochowa858045302406899167407
149Lipiński Jacek *Ind.Gdańsk806040502308394177407
150Miszycki PiotrKielce756050452308097177407
151Olender Robert *Ind.Radom906545502506491155405
152Grzybowski ZbigniewRadom807545452457484158403
153Kwaśniewski MarcinLublin807050502506191152402
154Polski Robert JerzyZamość757050502457086156401
155Kostrzewa DariuszWarszawa756545502357096166401
156Zieleniewski AdamPiła807050302307197168398
157Temel KatarzynaBielsko Biała708550302356993162397
158Bąk MaciejCzęstochowa808550452606769136396
159Przeorek Jerzy *Ind.Ciechanów658550452455596151396
160Moroz PiotrWłocławek557050502258190171396
161Żołnowski JanuszLegnica808030452356397160395
162Jaszczak JarosławWrocław607525502108994183393
163Wojtasiuk MariuszZamość757550452455790147392
164Maciąg AndrzejChełm858550302507170141391
165Szykowny MichałCzęstochowa607545502307981160390
166Witkowicz WitoldBiała Podlaska657540352157691167382
167Rogowski AndrzejLegnica857550302406276138378
168Kuta ArturSkierniewice758550452555366119374
169Łabenda Agata *Ind.Słupsk856050352304690136366
170Duszyński MarcinLegnica706545502205492146366
171Kryska BartoszPłock756525502155397150365
172Sztangierski PawełCzęstochowa759550152354285127362
173Czynszak JarosławWłocławek608550502455162113358
174Godek TomaszZamość656550502304878126356
175Gębala MarekTarnów708045352305862120350
176Olczyk Dariusz *Ind.Wrocław70050012008888208


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Gilner MonikaKatowice958045502708293175445
2Bernacka-Adamczyk DominikaOpole908050502707093163433
3Oset Maria *Ind.Bydgoszcz758550502607793170430
4Socha Dominika *Ind.Konin858550502707186157427
5Łyczykowska AleksandraKatowice957050452607684160420
6Zakręta Alina *Ind.Katowice658045452358989178413
7Temel KatarzynaBielsko Biała708550302356993162397
8Łabenda Agata *Ind.Słupsk856050352304690136366

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.