DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: Janusz Kibic14-05-2011
Jest lepszy wizerunek myśliwych, cd.

W uzupełnieniu publikacji dot. Uwaga TVN. przedstawiam pismo przewodniczącego ZO PZŁ w Lublinie, dr Mariana Flisa z adnotacją komendanta PSŁ w Lublinie Stefana Kowalewskiego.

03-06-2011 08:49 hunter_de Trochę się Waszmości opanujcie. W swej nienawiści dochodzicie już tak daleko, że niedługo własny ognon zjecie.
Najlepszym panaceum jest gospodarka łowieckie na zasadzie licencji. Masz pieniądze - polujesz, nie masz - to pracujesz. Taki system wyleczy tych wszystkich co teraz sobie siedzą na marnej rentce lub emeryturce i udają, że ich wielką życiową pasją jest łowiectwo!
02-06-2011 22:51 azil II Kol. marunio! I to nazywa się konstruktywne myślenie.
Gratuluje. Jestem przekonany iż wysoko zajdziesz w PZŁ, albo już zajmujesz stanowisko które pozwala tobie na danie odporu przeciwnikom jedynego, najlepszego, monopolistycznego PZŁ. Przejrzałeś Kol. Pawluka jak i jego imperialistyczne zapędy. Azil II
02-06-2011 15:56 marunio Kol. Stanisławie, jestem jak najbardziej za Twoją walką z wiatrakami. Musisz jednak przyznać, że jeśli nie byłeś wpisany w książkę to dokonałeś przewinienia łowieckiego. Oczywiście cało to postępowanie teraz jest śmieszne, ale taki dziennikarz jak ty powinieneś uderzyć się w pierś.

14-05-2011 18:36 Artur123 Nie będzie, ale powinien. Przynajmniej ja nawet spaliłbym się ze wstydu za takiego łowczego okręgowego.
14-05-2011 15:52 lelek_nowy Nie będzie się rumienić za takiego łowczego okręgowego, bo właśnie takich ruchów oczekują działacze. Nienawiść do kol. Stanisława musi być tak wielka, że każde działnie odwetowe aktywu będzie akceptowane przez górę.
14-05-2011 15:34 Artur123 Obowiązkiem zarządu okręgowego jest uchylanie w ramach nadzoru uchwał organów kół niezgodnych z prawem bądź Statutem. W jaki więc sposób ma to czynić, skoro jego przewodniczący ma problemy z odpowiedzią na tak proste pytania? Żenada ... Pan Bloch powinien się rumienić za posiadanie na jednym ze stołków łowczych okręgowych takiego kogoś. A jeszcze ta nienawiść do drugiego człowieka za szerzenie prawdy .... Ten członek (Zrzeszenia oczywiście)ani tygodnia dłużej nie powinien pełnić swej funkcji.
14-05-2011 13:50 azil II "Zachodzi więc pytanie w jakim miejscu i czasie nagrywany był przedmiotowy reportaż oraz czy nie nastąpiło naruszenie zapisów ustawy - Prawo łowieckie (art.42 ust. 8 oraz 42b), lub ewentualnie § 9 ust.1 Rozporządzenia Ministra.........."
W przetłumaczeniu.....Jak by się nie udało mu dokopać z "ustawy - Prawo łowieckie (art.42 ust. 8 oraz 42b" to trzeba"......ewentualnie z § 9 ust.1 Rozporządzenia Ministra..........". A może tak bombę Marianie Flis Kol. Pawlukowi podłożyć?
To Flis który dostaje pieniądze z naszych składek nie zna odpowiedzi na to pytanie? Ma on problemy ze zrozumieniem przepisów prawa? Tak samo z Kowalewskim?
To za co on bierze te nasze pieniądze? Straż łowiecka i stanowiska, pieniążki z budżetu, żadnych zmartwień, żadnych problemów z produkcją, sprzedażą, żadnej konieczności wysilania się, chyba że po to by nie dopuszczać do jakichkolwiek sprzeciwów gawiedzi. Tak samo z ZO PZŁ i jego drużyną. Zgodnie z hasłem "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie", ale pieniążki "smrodów" już nie śmierdzą - pachną cudnie. Tak więc ci, których problem dotyczy, rozwiązywać chcą go bezstronnie wykorzystując pełnione przez siebie funkcje - stanowiska. Azil II

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.