DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: Stanisław Pawluk18-12-2015
Kryteria selekcji oczami instruktora PZŁ

Redakcja dziennika "Łowiecki" nagrywa sprawozdanie video z procesu jaki wytoczył łowczy okręgowy PZŁ Dariusz Z. myśliwemu ze swojego okręgu Mieczysławowi Wójcikowi, o naruszenie dóbr osobistych. Dariusz Z. poczuł się urażony krytyką, jaka padła ze strony Mieczysława Wójcika w felietonie filmowym nagranym przez dziennik oraz w piśmie przekazanym do Zarządu Głównego PZŁ. Relację z całości procesu przekażemy w terminie późniejszym. W tej krótkiej relacji pokazujemy naszym czytelnikom i widzom TV Łowiecki fragment z rozprawy, nie mający większego znaczenia dla zarzutów pozwu łowczego okręgowego, ale pokazujący, kto i jak realizuje ocenę odstrzałów w najlepszym, jak mówią pracownicy ZO w Olsztynie, okręgu łowieckim PZŁ.

Wypowiedzi etatowego wieloletniego instruktora Polskiego Związku Łowieckiego przekazujemy bez skrótów, jedynie z elektroniczną zmianą barwy głosu ze względu na zakaz, wydany przez sędziego, publikowania wizerunku i głosu świadków. Komunikacja ze świadkiem była utrudniona ze względu na niedosłyszenie i dlatego pytania zadawane przez pełnomocniczkę Dariusza Z. wypowiadane były niemalże krzykiem. Niestety, elektronicznie nie dało się poprawić czytelności wyjątkowo niewyraźnej mowy instruktora.


20-12-2015 19:00 dentysta Bardzo trafnie redaktor Dziennika Łowiecki obnażył wiedzę z zakresu problematyki łowieckiej etatowego pracownika ZO PZŁ na podstawie tych żałosnych zeznań - wypowiedzi świadka Edwarda Z. z Olsztyna. Z podobną wiedzą spotkałem się w prowadzeniu postępowania przygotowawczego przez rzecznika dyscyplinarnego przy ZO, który nie znał zakresu obowiązków łowczego KŁ.Jest pytanie jak tacy mogą służyć pomocą, radą zwracającym się do nich myśliwym z racji tzw. nadzoru.Jedno jest pewne pobierać niezłe pieniądze z naszych składek. Z myśliwskim pozdrowieniem . Darz Bór.
18-12-2015 23:51 Rafał J. Przepraszam. Miało być tak: Jeżeli ten gość, o którym mowa w felietonie, to Edward Z., to jak dowiadujemy się ze strony ZO w Olsztynie, jest on...
18-12-2015 16:05 Rafał J. Jeżeli ten gość, to Zdzisław Z., to jak dowiadujemy się ze strony ZO w Olsztynie, jest nie tylko instruktorem, ale nawet starszym instruktorem. Jest odpowiedzialny za strzelectwo, odznaczenia, szkody (czyje?), ale także obskakuje sekretariat Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego , sekretariat Okręgowego Sądu Łowieckiego, Okręgową Komisję Rewizyjną i – nie wiem w jakim znaczeniu – walne zgromadzenia. I jak tu nie odnieść wrażenia, chociażby po jego występie przed sądem, że doskonale pasuje do niego określenie – „bierny, mierny, ale wierny”? Jego wypowiedzi, jako etatowego pracownika ZO PZŁ, kompromitują – zarówno jego, jego pryncypała, jak i cały PZŁ.


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.