DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: Stanisław Pawluk22-02-2019
Krajowy Zjazd Delegatów, cz.4

W ślad za artykułem i video Krajowy Zjazd Delegatów, cz.3, prezentujemy dalszy ciąg pełnej relacji z obrad zjazdu. W tym odcinku prezentowane są wystąpienia gości zjazdu, rozpoczęte przez Nadleśniczego z Jabłonnej Stefana Traczyka, realnego kandydata na Łowczego Krajowego, który odczytał list do zjazdu od byłego ministra Jana Szyszko. Po nim kilka nudnych i nic nie wnoszących wystąpień, trwających całą godzinę. Wyjątkiem w tej nudnej i niepotrzebnej części zjazdu było wystąpienie Michała Kołodziejczyka, prezesa ruchu AgroUnia, który obnażył wszystkie słabości łowiectwa. Po gościach przez 16 min. przemawiał prezes NRŁ Rafał Malec. Ta część obrad przebiegała dokładnie tak, jak w dzienniku "Łowiecki" przewidywaliśmy w artykule przed zjazdem.

Kolejne odcinki w następnych dniach.


23-02-2019 08:42 sumada To może niech się choć na łowieckim zarejestruje. Będzie zwracał uwagę, że się kłócimy albo jakiejś nieznanej mu Pani nie słuchamy z uwagą. Przy okazji dawałby dobry przykład jak rozmawiać z innymi.
22-02-2019 23:06 jacekl Kołodziejczak gra pod falę na której płynie. Zaplecze AgroUni jest spontaniczne i słabiutkie. Motywowane wielkim słowem bez siły przyszłości.
Prezes AgroUni próbuje się dogadywać z każdym, od Kowalczyka, Szyszkę po innych ważnych. Takie działania to utopia.

Za rok nie będzie Głośnej Agrouni, nie będzie walk w PZŁ.
Zostanie Kołodziejczak dryfujący a PZŁ ? Zjednoczony lub upadający.

Kurtuazyjne podziękowanie Jenochowi i Łowczym Okręgowym było zapewne podyktowane, poprawieniem ( ociepleniem) wewnętrznym niż szczerością.

NRŁ do roboty, stać was na wielkie działania. Na początek upadł ( Jenoch) niech żyje nowy ŁK !!
22-02-2019 21:10 sumada Wyjątkiem w tej nudnej i niepotrzebnej części zjazdu było wystąpienie Michała Kołodziejczyka, prezesa ruchu AgroUnia, który obnażył wszystkie słabości łowiectwa.

Podoba mi się to zdanie. :)

Ja to bym próbował przejąć takiego człowieka z tej AgroUnii skora tak jasno potrafi spojrzeć na problem i takie ma talenty. Mógłby pomóc PZŁ. Pierwsze to zawsze właściwie wyartykułować problem, a on je wszystkie w krótkim wystąpieniu wyłowił.
22-02-2019 20:11 beretta82 Redakcjo nie puszczajcie już tych nagrań,tylko pogrążacie PZŁ,tak ważne pierwsze przemówienie prezesa nie powinno być czytane i to jeszcze z takimi błędami, tak jakby prezes pierwszy raz je czytał!
22-02-2019 13:04 Artur Jesionowicz Zgodnie z sugestią Stanisława Pawluka – „kilka nudnych i nic nie wnoszących wystąpień” – nie traciłem czasu na wysłuchiwanie takowych i stosunkowo wcześnie skupiłem swoją uwagę wyłącznie na przemówieniu prezesa Rafała Malca. O szczegółach moich przemyśleń na jego temat napiszę innym razem (wymaga to czasu), ale od jednej myśli już teraz nie mogę uciec. Otóż zastanawia mnie, kto w tym przypadku jest autorem tekstu wygłoszonego przez niego. Jak dowodzą przytaczane na Łowieckim argumenty, przynajmniej w jednym przypadku takimże autorem zdaje się być długoletni naczelny redaktor propagandowej tuby PZŁ czyli Paweł Gdula. Tym razem nic nie wskazuje, aby było inaczej. Jeżeli już miałoby jednak być, być może jest to Andrzej Gdula, tatuś Pawła, gdyż klimat, zwłaszcza niektórych tez w przemówieniu prezesa R. Malca zawartych, jakby żywcem wzięty był z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to senior Gdula przeżywał swoje apogeum uniesień politycznych w ekipie nadzorowanej przez generałów Ludowego Wojska Polskiego czyli przez Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.