DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: Stanisław Pawluk01-10-2019
Hubertus Nadsański

Już po raz kolejny miało miejsce wydarzenie pod nazwą "Hubertus Nadsański". Organizatorem tej promocyjnej łowiectwo był Zarząd Okręgowy Polskiego Związku łowieckiego. Drugi raz braliśmy udział w tej imprezie i obiektywnie stwierdzić musimy, iż tak doskonale zorganizowanych uroczystości świetnie propagującej idee łowieckie w społeczeństwie jak dotąd nie zauważyliśmy. Wszystko dopięte na ostatni przysłowiowy guzik. Zaproszono znamienitych gości spośród władz samorządowych i rządowych, zadbano o wystrój miejsce imprezy i sprawy czysto ludzkie z papierem toaletowym włącznie.

Niespotykana liczba wystawców i namioty licznie biorących udział w promocji kół łowieckich, na których częstowano wyrobami z dziczyzny. Imprezę odwiedziło mnóstwo ludzi przyjeżdżając nie tylko samochodami, ale widziałem olbrzymią ilość motorów i całą niezliczoną masę rowerów. Świadczy to, że nakierowana właśnie na społeczeństwo impreza przynosi pozytywne rezultaty, a społeczeństwo żywo interesuje się sprawami łowiectwa. Po raz drugi organizatorzy założyli najwyraźniej, że imprezy typu "myśliwi dla myśliwych" nie mają głębszego uzasadnienia, a otwartość na społeczeństwo pozwoli na dobre postrzeganie łowiectwa. Oto kilka migawek video z Hubertusa Nadsańskiego.


02-10-2019 20:11 srodowisko19 Czy prof.Markuszewski to nie posiada stroju organizacyjnego PZL?
01-10-2019 16:53 Ziggy Nie rozumiem z jakiej racji myśliwi mają karmić i zabawiać społeczeństwo, żeby co, żebyśmy mogli polować, no normalnie koń by się uśmiał.
Było by taniej Ojcu Dyrektorowi zapłacić za odprawienie Mszy dziękczynnej z prośbą o Boże Błogosławieństwo i akceptację społeczeństwa naszej pasji.
Polskie społeczeństwo ,,wtrynia" nos w nieswoje sprawy, interesuje się każdym tylko nie sobą.
Zawiść to nasza wada narodowa.
Ze wszystkich grzechów, najmniej szkodliwymi dla nas jest lenistwo, natomiast najwięcej zła przynosi zawiść.
Przeciętny Kowalski zawistny jest o wszystko to, co masz, i nie jest dla niego ważne czy on ma mniej czy więcej, dla niego jest nie do zaakceptowania to, że ty masz.
Większość społeczeństwa tkwi w przekonaniu że ,,żremy" za darmo, stać nas na drogą broń, terenowe samochody, i tu jest problem i nie o zwierzynę tu chodzi.
01-10-2019 13:25 Opechancanough Fajna impreza, ale powinno sie zlikwidowac ta czesc z wladzami, polityka, lansowaniem. Zwyczajny czlowiek chce kontaktu z myslywymi oraz przyroda.W pzl musza byc, jak w komunie, wladze, przedstawianie, medale, a mozna to zrobic gdzie indziej. Ludzie nie przychodza dla wladz, lansowania sie politykow, ale dla lowiectwa i przyrody. Przyslowiowy Xksinski idzie na kielbase, zobaczyc wieniec byla, czy dziecku pokazac wypchanego wilka. To taka komunistyczna pozostalosc. Polskie lowiectwo by wiecej zyskalo w spoleczenstwie, gdyby te w/w nudy usuwalo z programow imprez. Na to ludziom szkoda czasu - tj. tym postronnym.( moja opinia).
01-10-2019 12:44 Czesiek Bardzo fajne sprawozdanie z imprezy myśliwskiej. Oby więcej takich reportaży. Darz Bór.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.