DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: Stanisław Pawluk14-05-2013
SENAT o prawie łowieckim cz 3

Jest to kolejna relacja dziennika "Łowiecki" z obrad połączonych komisji senackich nad nowelizacją ustawy 'Prawo łowieckie'. W trakcie obrad nie brak było krytycznych uwag co do zasad selekcji osobniczej, czy poruszania tak drażliwych tematów jak wysokość zarobków osób z najwyższego szczebla struktur Polskiego Związku Łowieckiego oraz wysokości składki członkowskiej. Następny odcinek jutro.

14-05-2013 22:30 niepokorny1 Manek67 Jeśli przysłał ich główny Ł. z Nowego Światu to są to osoby godne zaufania - czyli TW . Nawet wystąpili w marynareczkach upodobniając się do swojego szefa . Reprezentanci PZŁ( bezmundurowi)przybyli z tajną misją , jeden z Koszalina . Myśliwi od siedmiu boleści wstydzą się munduru .
14-05-2013 19:14 Manek67 1. A kim jest ten biedak, ktory wykrecal sie jak piskorz, aby nie podac zarobkow TW Kazimierza? A na marginesie, czy nie jest funkcja publiczna I jej placa nie podlega ochronie danych osobowych?
2. Ktoby pomyslal, ze PiS'owski senator stanie w obronie "bierutowskiego" modelu? :-D I ten "fachowie" selekcjoner od kilkudziesieciu lat - jak sam stwierdzil, nie wie na co w ogromnej wiekszosci ida nasze skladki. A ze nie wie, ze od ladnych kilku lat nie ma polowan "dewizowych", a sa "komercyjne", to dobra sobie wystawia opinie. A co do selekcji...pozal sie Boze wiedza Pana Senatora :-(
14-05-2013 15:59 szczepan solina Zmniejszyc ilosc ZO to i analogicznie zmniejsza sie koszty wiec i skladka bedzie analogicznie obnizona.Szkoda ze to tylko marzenia.
14-05-2013 15:34 azil II Senator Pęk stwierdził że " nie jest to kwota (składka) blokująca dla przeciętnego człowieka....." Tak jego zdaniem wysokość składki uzależniona jest od tego ile maksymalnie można wyrwać nie przekraczając granicy BLOKUJĄCEJ PRZECIĘTNEGO CZŁOWIEKA, a nie od rzeczywistych potrzeb szeregowych członków związku.... Zmniejszenie myta zmierza jego zdaniem do osłabienia związku. Ma to oznaczać iż .....co ma to oznaczać ? Na czym to ekonomiczne osłabienie związku ma polegać? Mniej na OHZ w których polować za darmo mogą wyłącznie kamraci Blocha i kamraci jego kamratów ? Stwierdził też że jego zdaniem PZŁ najlepiej w europie sprawuje nadzór nad tymi zadaniami które mu..mu...mu postawiono (ale co mu postawiono tego już nie powiedział, bo nie wiedział?) Uzasadnia to tymi że ...gdy był w parlamencie europejskim..... i to jest dowód na to że PZŁ najlepiej w europie sprawuje nadzór nad tymi zadaniami które mu..mu...mu postawiono... Któż mógł przypuszczać że jego bycie w parlamencie europejskim jest dowodem na to że PZŁ ....najlepiej w europie sprawuje nadzór nad tymi zadaniami które mu..mu...mu postawiono. WYKONYWANIE PRAWA DO POLOWANIA - co to oznacza? Rewolucja .....On twierdzi iż nie ma monopolu PZŁ!! Oni tam ...uczestnicy tego spotkania nazywają demokratyczne zasady panujące w 60-letnim PZŁ MONOPOLEM PZŁ. "Bezczelne dranie". Na początku tej paplaniny próbował nazwać to co na tej sali się działo dyktaturą......... , no bo jak można nazwać to co się działo na tej sali dyktaturą w przyrównaniu do tego co aparatczyki z lat 60 w PZŁ serwują ? Byłby to obraza określenia "DYKTATURA"
14-05-2013 15:18 COLTON Prawnicy od ZG PZŁ, nieodpowiadając Komisji na zadane pytanie Senatorów, w sposób oczywisty dali do zrozumienia (nie tylko Komisji), że nie mają zamiaru uszanować osób obdażonych nieporównywalnie większym mandatem zaufania społecznego czyli Senatorów i Posłów, którzy znaleźli i poświęcili swój cenny czas - Nam myśliwym. Właściwe osoby w MŚ jak również osoba piastująca tą tekę napewno wyciągnie odpowiednie wnioski z tak skandalicznego zachowania przedstawicieli ZG PZŁ
14-05-2013 14:19 azil II Dołóżcie mu jeszcze na żyletki...... "przecież to jest sprawa członków PZŁ...." Powiedział co wiedział....Pytanie było o zarobki miedzy innymi donosiciela komunistycznego aparatu bezpieczeństwa SB w pierwszej kolejności. Tak.. namawiali ich do zmian....Czy oznacza to iż nadzór nad PZŁ jest żaden, związek jest prywatnym związkiem Blocha i jego kamratów....?
14-05-2013 13:17 COLTON Mnie nurtuje inny problem, mianowicie: że w sądach łowieckich może być "społecznik" - nie prawnik z wykształcenia, i ma/będzie miał możliwość stosowania sankcji karnych wobec innych członków PZŁ, nawet sądach honorowych?
14-05-2013 12:30 MAUZES Nie udzielił odpowiedzi o zarobkach:(


Dobrze, że Pan senator zauważył potrzebę większej kontroli PZŁ!!!!!!!!


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.