strona główna forum dyskusyjne















XI Mistrzostwa Okręgu PZŁ Chełm
04.06.2011


Klasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja zespołowa

Klasa Open

L.p Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
Sokół w Chełmie
1 59 Maciąg Andrzej M 95 90 45 45 275 95 96 191 466 1314
2 13 Kita Jan M 95 80 50 45 270 88 98 186 456
3 11 Wawrzyszuk Andrzej P 80 80 50 45 255 46 91 137 392
CHTPM w Chełmie
1 65 Makuch Andrzej M 95 85 50 50 280 79 81 160 440 1289
2 50 Piecuch Piotr M 90 80 45 50 265 70 95 165 430
3 30 Mioduchowski Mariusz M 75 75 45 40 235 84 100 184 419
Sokół w Rejowcu
1 31 Dados Piotr P 95 70 35 50 250 79 70 149 399 1127
2 49 Godlewski Wojciech M 85 75 45 40 245 41 78 119 364
3 22 Jaruga Mirosław P 85 65 25 50 225 70 69 139 364
Szarak w Chełmie
1 64 Troć Marcin P 90 90 45 20 245 62 97 159 404 1107
2 6 Mazur Betiuk Anna P 75 45 35 40 195 61 98 159 354
3 32 Choma Roman P 75 45 35 20 175 77 97 174 349
Dubelt w Chełmie
1 34 Kabała Mirosław M 70 65 50 30 215 63 97 160 375 1091
2 41 Kokłowski Robert P 80 70 45 35 230 54 87 141 371
3 28 Kabała Adam M 70 55 45 20 190 67 88 155 345
Szarak w Krasnymstawie
1 29 Wrzyszcz Artur P 55 90 45 45 235 26 92 118 353 1025
2 55 Wójcik Zygmunt P 60 75 35 30 200 51 91 142 342
3 17 Wójcik Maciej P 60 75 25 40 200 32 98 130 330
Cietrzew w Dubecznie
1 45 Filipczak Dariusz P 80 75 40 40 235 77 88 165 400 1022
2 44 Pączek Krzysztof P 65 70 35 25 195 42 79 121 316
3 57 Filipczak Stefan P 65 70 15 15 165 53 88 141 306
Szpak w Woli Uhruskiej
1 56 Piętak Paweł P 55 65 45 25 190 81 99 180 370 963
2 36 Młynarski Andrzej P 70 40 40 40 190 62 73 135 325
3 21 Sierpiński Piotr P 80 45 50 35 210 43 15 58 268
Orlik w Chełmie
1 48 Kot Mariusz P 60 75 40 30 205 58 83 141 346 917
2 35 Kędzierawski Leszek P 60 50 35 30 175 68 87 155 330
3 16 Harańczuk Leszek P 55 35 25 30 145 32 64 96 241
Lis w Łopienniku
1 12 Mazurkiewicz Mariusz P 80 35 50 20 185 52 73 125 310 890
2 18 Mazurkiewicz Wojciech P 60 85 50 20 215 48 46 94 309
3 60 Krysa Wiesław P 45 55 30 20 150 53 68 121 271
Ponowa we Włodawie
1 25 Pituch Józef M 70 60 35 35 200 52 99 151 351 867
2 42 Kunz Artur P 75 25 15 40 155 35 85 120 275
3 58 Kaźmierczuk Marek P 50 45 35 45 175 18 48 66 241
Rogacz w Bończy
1 38 Choręgiewicz Konrad P 70 65 40 30 205 48 61 109 314 796
2 3 Droździel Krzysztof P 45 40 35 5 125 40 88 128 253
3 66 Kot Piotr P 35 45 15 20 115 61 53 114 229
Sokół w Starym Brusie
1 1 Armaciński Jarosław P 65 65 40 35 205 66 99 165 370 755
2 27 Skowronek Sławomir P 45 45 30 10 130 10 85 95 225
3 24 Mietiułka Dariusz P 15 15 15 20 65 31 64 95 160
81 w Gorzkowie
1 63 Stępień Piotr P 65 40 40 20 165 34 41 75 240 506
2 23 Wrona Mariusz P 40 40 15 30 125 15 14 29 154
3 62 Piętal Rafał P 35 10 0 0 45 16 51 67 112


Klasa Powszechna

L.p Nr startowy Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe RAZEM RAZEM - DRUŻYNA
Krąg Przeloty Zając RAZEM Dzik Rogacz/Lis RAZEM
Szarak w Chełmie
1 64 Troć Marcin P 90 90 45 20 245 62 97 159 404 1107
2 6 Mazur Betiuk Anna P 75 45 35 40 195 61 98 159 354
3 32 Choma Roman P 75 45 35 20 175 77 97 174 349
Sokół w Chełmie
1 11 Wawrzyszuk Andrzej P 80 80 50 45 255 46 91 137 392 1081
2 53 Znój Arkadiusz P 65 50 40 40 195 65 94 159 354
3 52 Troć Krzysztof P 60 50 35 20 165 72 98 170 335
Szarak w Krasnymstawie
1 29 Wrzyszcz Artur P 55 90 45 45 235 26 92 118 353 1025
2 55 Wójcik Zygmunt P 60 75 35 30 200 51 91 142 342
3 17 Wójcik Maciej P 60 75 25 40 200 32 98 130 330
Cietrzew w Dubecznie
1 45 Filipczak Dariusz P 80 75 40 40 235 77 88 165 400 1022
2 44 Pączek Krzysztof P 65 70 35 25 195 42 79 121 316
3 57 Filipczak Stefan P 65 70 15 15 165 53 88 141 306
Szpak w Woli Uhruskiej
1 56 Piętak Paweł P 55 65 45 25 190 81 99 180 370 963
2 36 Młynarski Andrzej P 70 40 40 40 190 62 73 135 325
3 21 Sierpiński Piotr P 80 45 50 35 210 43 15 58 268
Orlik w Chełmie
1 48 Kot Mariusz P 60 75 40 30 205 58 83 141 346 917
2 35 Kędzierawski Leszek P 60 50 35 30 175 68 87 155 330
3 16 Harańczuk Leszek P 55 35 25 30 145 32 64 96 241
Dubelt w Chełmie
1 41 Kokłowski Robert P 80 70 45 35 230 54 87 141 371 900
2 10 Szutkiewicz Krzysztof P 65 45 35 30 175 54 91 145 320
3 40 Sawicki Mirosław P 25 35 15 15 90 44 75 119 209
Lis w Łopienniku
1 12 Mazurkiewicz Mariusz P 80 35 50 20 185 52 73 125 310 890
2 18 Mazurkiewicz Wojciech P 60 85 50 20 215 48 46 94 309
3 60 Krysa Wiesław P 45 55 30 20 150 53 68 121 271
Rogacz w Bończy
1 38 Choręgiewicz Konrad P 70 65 40 30 205 48 61 109 314 796
2 3 Droździel Krzysztof P 45 40 35 5 125 40 88 128 253
3 66 Kot Piotr P 35 45 15 20 115 61 53 114 229
Sokół w Rejowcu
1 31 Dados Piotr P 95 70 35 50 250 79 70 149 399 763
2 22 Jaruga Mirosław P 85 65 25 50 225 70 69 139 364
CHTPM w Chełmie
1 4 Grela Maciej P 65 55 30 15 165 27 92 119 284 763
2 5 Walczuk Krzysztof P 70 55 35 15 175 30 69 99 274
3 9 Drygasiewicz Kamil P 50 75 15 20 160 41 4 45 205
Sokół w Starym Brusie
1 1 Armaciński Jarosław P 65 65 40 35 205 66 99 165 370 755
2 27 Skowronek Sławomir P 45 45 30 10 130 10 85 95 225
3 24 Mietiułka Dariusz P 15 15 15 20 65 31 64 95 160
Ponowa we Włodawie
1 42 Kunz Artur P 75 25 15 40 155 35 85 120 275 743
2 58 Kaźmierczuk Marek P 50 45 35 45 175 18 48 66 241
3 15 Postawski Andrzej P 60 45 15 20 140 42 45 87 227
81 w Gorzkowie
1 63 Stępień Piotr P 65 40 40 20 165 34 41 75 240 506
2 23 Wrona Mariusz P 40 40 15 30 125 15 14 29 154
3 62 Piętal Rafał P 35 10 0 0 45 16 51 67 112


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.