strona główna forum dyskusyjne















XI Mistrzostwa Okręgu PZŁ Chełm
Chełm - Kumowa Dolina 04.06.2011

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja zespołowa

Klasyfikacja indywidualna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Maciąg AndrzejM909545452759596191466
2Kita JanM809550452708898186456
3Makuch AndrzejM859550502807981160440
4Piecuch PiotrM809045502657095165430
5Lewandowski ArturP909040352556899167422
6Opielak GrzegorzP908550252507397170420
7Mioduchowski MariuszM7575454023584100184419
8Jaczyński WaldemarM809035452507096166416
9Winiarski DariuszP759045502605597152412
10Troć MarcinP909045202456297159404
11Filipczak DariuszP758040402357788165400
12Dados PiotrP709535502507970149399
13Wawrzyszuk AndrzejP808050452554691137392
14Drygasiewicz TomaszM959035302505878136386
15Kabała MirosławM657050302156397160375
16Kokłowski RobertP708045352305487141371
17Armaciński JarosławP656540352056699165370
18Piętak PawełP655545251908199180370
19Jaruga MirosławP658525502257069139364
20Godlewski WojciechM758545402454178119364
21Znój ArkadiuszP506540401956594159354
22Mazur Betiuk AnnaP457535401956198159354
23Wrzyszcz ArturP905545452352692118353
24Pituch JózefM607035352005299151351
25Choma RomanP457535201757797174349
26Kot MariuszP756040302055883141346
27Choma AlfredP557040301955694150345
28Kabała AdamM557045201906788155345
29Wójcik ZygmuntP756035302005191142342
30Suchodół JerzyP607045252004591136336
31Troć KrzysztofP506035201657298170335
32Wójcik MaciejP756025402003298130330
33Kędzierawski LeszekP506035301756887155330
34Drygasiewicz PiotrP904535251954886134329
35Młynarski AndrzejP407040401906273135325
36Szutkiewicz KrzysztofP456535301755491145320
37Pączek KrzysztofP706535251954279121316
38Choręgiewicz KonradP657040302054861109314
39Mazurkiewicz MariuszP358050201855273125310
40Mazurkiewicz WojciechP85605020215484694309
41Filipczak StefanP706515151655388141306
42Torbicz PawełP604050351854571116301
43Grela MaciejP556530151652792119284
44Kunz ArturP257515401553585120275
45Walczuk KrzysztofP55703515175306999274
46Krysa WiesławP554530201505368121271
47Sierpiński PiotrP45805035210431558268
48Krysa MarianP504010351355974133268
49Bojarski StanisławP55454030170305585255
50Droździel KrzysztofP40453551254088128253
51Kaźmierczuk MarekP45503545175184866241
52Harańczuk LeszekP35552530145326496241
53Stępień PiotrP40654020165344175240
54Smyk RadosławP254035251253175106231
55Kot PiotrP453515201156153114229
56Postawski AndrzejP45601520140424587227
57Skowronek SławomirP45453010130108595225
58Sawicki MirosławP35251515904475119209
59Drygasiewicz KamilP7550152016041445205
60Węcławek LeszekP3035355105236285190
61Mietiułka DariuszP1515152065316495160
62Koszut TomaszP453510595164763158
63Wrona MariuszP40401530125151429154
64Piętal RafałP10350045165167112

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.