strona główna forum dyskusyjne















Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
1. Puchar Trybunalski pod patronatem firm Kaliber, Beretta i Sako Piotrków Trybunalski 05.04 W. Szymański Wyniki
2. IV Wielkopolskie Grand Prix Leszno (Krzywiń) 12.04 Z. Zieliński Wyniki
3. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz (Osie) 19.04 W. Kraiński Wyniki
4. Puchar FAM-PIONKI Radom 26.04 L. Wesołowski Wyniki
5. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 10.05 A. Matyjewicz Wyniki
6. VI Puchar Prząśniczki Łódź 17.05 J. Borkowski Wyniki
7. Puchar Prezydenta Miasta Konina Konin 18.05 S. Mrozowski Wyniki
8. Eliminacje LS I runda Gorzów 24.05 W. Kobierski Wyniki
9. Eliminacje LS I runda Ciechanów 24.05 T. Dobiesz Wyniki
10. Eliminacje LS I runda Wrocław 24.05 A. Matyjewicz Wyniki
11. Eliminacje LS I runda Kielce 24.05 P. Pełczyński Wyniki
12. XIX Krajowy Konkurs Kół Łowieckich Koszalin 07- 08.06 T. Dobiesz Wyniki
13. XV Puchar Targów Poznańskich Poznań 14.06 W. Kobierski Wyniki
14. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 22.06 W. Kuzia Wyniki
15. V Ogólnopolskie Zawody Seniorów Kielce (Starachowice) 22.06 L. Wesołowski Wyniki
16. Eliminacje LS II runda Poznań (Wolsztyn) 28.06 T. Łącki Wyniki
17. Eliminacje LS II runda Toruń 28.06 M. Świerczek Wyniki
18. Eliminacje LS II runda Łódź 28.06 W. Szymański Wyniki
19. Eliminacje LS II runda Tarnobrzeg 28.06 P. Pełczyński Wyniki
20. Puchar Opolszczyzny Opole 05.07 W. Szymański Wyniki
21. XXXVI Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Zielona Góra 12 - 13.07 J. Adamczyk Wyniki
22. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 19.07 T. Łącki Wyniki
23. Eliminacje LS III runda Słupsk (Miastko) 26.07 K. Grebasz Wyniki
24. Eliminacje LS III runda Bydgoszcz (Łącko) 26.07 M. Świerczek Wyniki
25. Eliminacje LS III runda Częstochowa 26.07 L. Wesołowski Wyniki
26. Eliminacje LS III runda Rzeszów 26.07 J. Adamczyk Wyniki
27. III Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Olsztyn 02 - 03.08 W. Kobierski Wyniki
28. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 09.08 M. Świerczek Wyniki
29. XII Puchar Prezydenta Olsztyna Olsztyn 16.08 J. Adamczyk Wyniki
30. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 23.08 J. Borkowski Wyniki
31. Międzynarodowa Liga Strzelecka Katowice 30.08 - 31.08 Z. Zieliński Wyniki
32. Puchar Puszczy Kurpiowskiej Ostrołęka 06.09 W. Kuzia Wyniki
33. IX Turniej Chmielakowy Chełm 13.09 L. Wesołowski Wyniki
34. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 20.09 S. Mrozowski Wyniki
35. VIII Podkarpacki Puchar Jesieni Wrocław 27.09 Z. Zieliński Wyniki
36. Puchar Dymarek Świętokrzyski Kielce (Starachowice) 04.10 P. Pełczyński Wyniki
37. Puchar Bałtyku Koszalin 11.10 W. Kraiński Wyniki

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
2 stycznia 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.