strona główna forum dyskusyjne















  • Terminarz zawodów strzeleckich województwa kujawsko-pomorskiego w sezonie 2007

    Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
    1. Puchar Targów Hubertus EXPO Warszawa (Suchodół) 14.IV.07 W. Szymański Wyniki
    2. Eliminacje LS I runda Kalisz (Wolica) 21.IV.07 A. Madej Wyniki
    3. Eliminacje LS I runda Suwałki (Giżycko) 21.IV.07 S. Mrozowski Wyniki
    4. Eliminacje LS I runda Częstochowa (Lubliniec) 21.IV.07 J. Borkowski Wyniki
    5. Eliminacje LS I runda Tarnobrzeg . 21.IV.07 L. Wesołowski Wyniki
    6. Puchar FAM Pionki Radom (Piastów) 28.IV.07 W. Kobierski Wyniki
    7. V Puchar Prezydenta miasta Konina Konin (Potażniki) 05.V.07 W. Kraiński Wyniki
    8. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 12.V.07 A. Matyjewicz Wyniki
    9. XIX Puchar Targów Poznańskich Poznań (Antoninek) 19.V.07 L. Wesołowski Wyniki
    10. XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. płk I. Stachowiaka Olsztyn (Gutkowo) 26-27.V.07 M. ¦wierczek Wyniki
    11. Eliminacje LS II runda Słupsk 02.VI.07 S. Mrozowski Wyniki
    12. Eliminacje LS II runda Ciechanów (Chotum) 02.VI.07 P. Pełczyński Wyniki
    13. Eliminacje LS II runda Katowice (Siemianowice) 02.VI.07 W. Szymański Wyniki
    14. Eliminacje LS II runda Tarnów 02.VI.07 P. Hetmańczyk Wyniki
    15. XI Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń (Glinki) 09.VI.07 J. Borkowski Wyniki
    16. VII Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej Zielona Góra 16-17.VI.07 W. Kobierski Wyniki
    17. II Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua Koszalin 23.VI.07 Z. Zieliński Wyniki
    18. II Puchar Warszawy Warszawa (Suchodół) 30.VI.07 M. ¦wierczek Wyniki
    19. VI Zawody o Czarny Diament Ziemi ¦l±skiej Katowice (Siemianowice) 07.VII.07 W. Szymański Wyniki
    20. Eliminacje LS III runda Leszno 14.VII.07 M. Ziomek Wyniki
    21. Eliminacje LS III runda Łomża 14.VII.07 J. Borkowski Wyniki
    22. Eliminacje LS III runda Sieradz 14.VII.07 W. Kraiński Wyniki
    23. Eliminacje LS III runda Kielce (Starachowice) 14.VII.07 A. Matyjewicz Wyniki
    24. IX Ogólnopolskie Zawody Seniorów Radom (Piastów) 14.VII.07 P. Hetmańczyk Wyniki
    25. XXXX Mistrzostwa PZŁ w kl. Powszechnej Rzeszów (Bór) 21-22.VII.07 J. Adamczyk Wyniki
    26. Puchar Jezior Mazurskich Suwałki (Giżycko) 28.VII.07 A. Madej Wyniki
    27. Puchar Opolszczyzny Opole (Grudzice) 04.VIII.07 L. Wesołowski Wyniki
    28. VIII Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk (Ja¶kowa Dolina) 11.VIII.07 J. Adamczyk Wyniki
    29. XVI Puchar Prezydenta miasta Olsztyna Olsztyn (Gutkowo) 18.VIII.07 S. Mrozowski Wyniki
    30. Puchar Winchestera Kalisz (Wolica) 25.VIII.07 W. Kobierski Wyniki
    31. VIII Finał Ligii Strzeleckiej Toruń (Glinki) 01-02.IX.07 Z. Zieliński Wyniki
    32. XXIII Puchar Winobrania Zielona Góra 08.IX.07 M. Ziomek Wyniki
    33. XIII Turniej Chmielakowy Chełm 08.IX.07 A. Madej Wyniki
    34. VI Puchar Beretty & Sako Piotrków Trybunalski 15.IV.07 P. Pełczyński Wyniki
    35. Puchar Jesieni Wrocław 22.IX.07 Z. Zieliński Wyniki
    36. Puchar Dymarek ¦więtokrzyskich Kielce (Starachowice) 29.IX.07 P. Pełczyński Wyniki
    37. VI Puchar Łuczniczki Bydgoszcz (Osie) 29.IX.07 M. ¦wierczek Wyniki
    38. Grand Prix Polski w Compak Sportingu Katowice (Siemianowice) 06-07.X.07 FITASC  


    Opracował Bogusław Bauer
    Członek KŁ Ło¶ w Gostyninie

  • Szukaj   |   Ochrona prywatno¶ci   |   Webmaster
    Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.