strona główna forum dyskusyjne















XXVII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
Gdańsk - Jaśkowa Dolina 28 - 29.05.2011

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja grupowa

Klasyfikacja indywidualna

Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Nowicki KarolMLeśnik - Stare Jabłonki1009050502909599194484
2Huminiak TomaszMJeleń - Wrocław95100504529086100186476
3Ziółkowski WojciechMTumak - Świnoujście959550502909393186476
4Łakomy WojciechMLeśnik - Stare Jabłonki909550502859299191476
5Kraiński PiotrMWybrzeże - Gdańsk9010050502908699185475
6Szerszenowicz JacekMBielik - Sławno959550452859298190475
7Jędral RobertMDarz Bór - Stalowa Wola959545502858998187472
8Gawron JakubMCietrzew - Rzeszów959550502908299181471
9Jendrzejewski WaldemarMDzik - Ciechanów9580505027596100196471
10Skorobogaty TadeuszMJeleń - Dębno Lubuskie9590504528090100190470
10Załoga PawełMLeśnik - Piotrków Tryb.9590504528090100190470
11Szugajew MichałMWybrzeże - Gdańsk10080504527595100195470
12Wszałkowski WojciechMBielik - Sławno1008550502858498182467
13Gawdzik MichałMŁoś - Bytom959045452759098188463
14Czerski PawełMJeleń - Wrocław9090504027093100193463
15Grabałowski ZbigniewMLeśnik - Piotrków Tryb.9510050502956899167462
16Pulikowski EugeniuszMJeleń - Dębno Lubuskie9510045452858295177462
17Szerszenowicz TomaszMBielik - Sławno908050502709497191461
18Rudnicki PiotrPBażant - Unisław959045452759194185460
19Neugebauer JerzyMLeśnik - Stare Jabłonki959050502857698174459
20Czerwień JózefMOstoja - Chodzież9085505027584100184459
21Malinowski WaldemarMZłoty Róg - Bydgoszczy859550402709099189459
22Górski HenrykMDarz Bór - Stalowa Wola9075505026592100192457
23Szczęch KrzysztofMCietrzew - Rzeszów8085505026592100192457
24Krasicki PiotrMDzik - Krosno Odrz.9090504027084100184454
25Kita JanMSokół - Chełm859050452708797184454
26Świeboda RobertMBór - Niemce8080505026094100194454
27Bernacki RomanMŁoś - Bytom9090504027083100183453
28Godula MirosławMSokół - Łomża908545502708499183453
29Bielewicz JacekMŁoś - Bytom958550452758196177452
30Skibiak DariuszMBóbr - Pasłęk8590504026587100187452
31Waligóra Szymon IgorMTumak - Świnoujście909050502807893171451
32Żymierski LechMSokół - Świdwin759550452659096186451
33Daukszys TadeuszMTur -Łódź907050502609298190450
34Tuszkowski RyszardMRogacz - Giżycko857550502609197188448
35Jaślanek MichałMDzik - Krosno Odrz.909050452757597172447
36Kwiatkowski WiesławMLeśnik - Piotrków Tryb.908545502708294176446
37Duplicki JacekMKŁ Nr 40 Min. Rolnictwa809050452658299181446
38Pilarz WiktorMSokół - Świdwin908545502707599174444
39Czerwień MarekMOstoja - Chodzież858550452658099179444
40Kaczyński MaciejMSzarak - Małkinia958545502757098168443
41Łąpieś SławomirMZłoty Róg - Bydgoszczy909045452707994173443
42Fiszer MarcinMSłonka - Kwilicz908045452608697183443
43Kaczyński PiotrMSzarak - Małkinia958050502757394167442
44Kukułka KarolMLeśnik - Sędziejowice859050402658493177442
45Suchodolski AdamMSzarak - Tułowice1008550402756799166441
46Smykowski MarcinMKŁ 68 Łany Kujawskie857550452559096186441
47Ruta MirosławMKnieja - Orchowo908545352558896184439
48Ilnicki RyszardMDarz Bór - Stalowa Wola907550402558599184439
49Bąkowski JacekMBorsuk - Żerków958050402658191172437
50Isaryk SergiejMZłoty Róg - Bydgoszczy908050402608097177437
51Szyłejko RafałMWybrzeże - Gdańsk857550502608196177437
52Szary KarolMJeleń - Wrocław909050402706898166436
53Feduszko MariuszMWKŁ 121 Świt - Zamość858045452558794181436
54Zbrożek PiotrMSzarak - Jodłownik808550402558398181436
55Fiebig MarianMDzik - Krosno Odrz.1009050402806293155435
56Czynszak JarosławMKŁ 68 - Łany Kujawskie859045502708580165435
57Rusinek DamianMWieniec - Świeradów9580504026570100170435
58Świderski JarosławMSzarak - Małkinia958535452607996175435
59Maciąg Andrzej, JanMSokół - Chełm956550452558298180435
60Grebasz JarosławMKnieja - Gdańsk8095504527064100164434
61Karpiński KrzysztofMBażant - Unisław857545502558099179434
62Kurzynowski JarosławMRogacz - Giżycko957545452607299171431
63Terlecki JacekMWieniec - Świeradów959045402706991160430
64Pakuła Dariusz SewerynMKuropatwa - Zwoleń807550452508199180430
65Rusiecki MirosławMSokół - Łomża909545452756193154429
66Pilarz WłodzimierzMSokół - Świdwin907550302459094184429
67Muth PiotrMTumak - Świnoujście807045452409197188428
68Piekarski AntoniMDzik - Leszno908050402607095165425
69Puławski MaciejMRogacz - Giżycko809545502706094154424
70Nieradka BogdanMCietrzew - Rzeszów758035502408698184424
71Filipczak AdamMBóbr - Pasłęk759550352557097167422
72Klaman AndrzejMKnieja - Gdańsk1006045452507396169419
73Grzybowski ZbigniewMKuropatwa - Zwoleń9075503525069100169419
74Marconi WiktorMWieniec - Świeradów7085404023584100184419
75Szczygieł AndrzejMJeleń - Dębno Lubuskie758050402458192173418
76Skrzypczyński GrzegorzMLeśnik - Sędziejowice758540352358893181416
77Bogaczyński GrzegorzMBorsuk - Żerków708550502556198159414
78Dzwonnik MaciejMSzarak - Tułowice659045352358197178413
79Polski RobertMWKŁ 121 Świt - Zamość858550502704993142412
80Galos MichałMSłonka - Kwilicz806550502457592167412
81Milczarek PawełPDzik - Ciechanów907050402506692158408
82Badura PawełMLeśnik - Sędziejowice808050252357696172407
83Koza StanisławPSzarak - Jodłownik958050302555695151406
84Godek TomaszMWKŁ 121 Świt - Zamość856550402407096166406
85Wasilewski RomanMKnieja - Gdańsk758050352406599164404
86Dreger BogdanMOstoja - Chodzież757540452357693169404
87Nielipowicz WojciechMBażant - Unisław705550402159198189404
88Mężyk DariuszMKuropatwa - Zwoleń858045452555986145400
89Kantyka MarianMSzarak - Tułowice707550352307297169399
90Rezwow JanMKŁ Nr 40 Min. Rolnictwa856545302257896174399
91Lichomski HubertMSokół - Łomża906550252307493167397
92Belniak MariuszPBór - Niemce707040402208295177397
93Skibiak RafałPBóbr - Pasłęk807550302356992161396
94Osuchowski HubertMKŁ Nr 40 Min. Rolnictwa707550402356891159394
95Ziemba JanPKnieja - Orchowo858045402505190141391
96Bogaczyński RomanPBorsuk - Żerków906540402356789156391
97Baksalary RafałMDzik - Leszno757540102009295187387
98Wawrzyszuk AndrzejPSokół - Chełm758030352206798165385
99Matuszczak PawełMTur -Łódź657545352207491165385
100Belniak Robert, PawełPBór - Niemce9085302523053100153383
101Fiszer WiesławPSłonka - Kwilicz707540352206982151371
102Ziółkowski Maciej MichałPKnieja - Orchowo656045201907991170360
103Balcerzak AdamPBażant - Gostynin705035452006290152352
104Stasiniewski PrzemysławPBażant - Gostynin707050202104093133343
105Wiliński RomanPBażant - Gostynin656045402105380133343
106Sobczak BartoszPKŁ 68 Łany Kujawskie657550302204572117337
107Lizak WaldemarPSzarak - Jodłownik706540201954492136331
108Walczak MirosławPDzik - Leszno708050152153368101316
109Milczarek ZdzisławPDzik - Ciechanów503520201255665121246

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.